קירור שקט לספק הכוח... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור שקט לספק הכוח...

Milford Cubicle

Recommended Posts

לשים לו מאוורר 120 מ"מ זה לא הכי מעשי בעולם, כי אם זה יהיה מלמעלה זה אומר שצריך לעשות גם חור תואם במארז (:nono:), ואם זה מלמטה הוא יעיף את כל האויר החם על המעבד (:nono:)... :-\

יש למישהו ניסיון עם ה-CoolerMaster Power 380W ?

לא, הוא ישאב את האוויר שמגיע מהמעבד ויוציא אותו החוצה דרך פתחי אוורור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהזמנה הבאה שלי מרוזטק אני אקח  SIRTEC 310 שבא עם מאוורר 120 מ"מ. לא בדקתי אותו יותר מדי כי די מהר הוא הותקן על מחשב שהלך מפה אבל ממה שבדקתי הוא היה הרבה יותר שקט מה HEC. נשאל גם את בעל המחשב.

SIRTEC היא יצרנית OEM של טרמלטייק ורבים אחרים. ה COOLERMASTER ב PANDAS נראה בול SIRTEC.

דרך אגב, לוקוס לא התכוון לשים את ה 120 כשהוא זורק מהספק לתוך המארז. הוא התכוון לשים אותו הפוך כך שיקח אוויר חם מהמארז ויזרוק אותו החוצה דרך הספק. כמו ברוב ספקי ה 120 מ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת? זה כל מה שמאוררי הספקים עושים. מוציאים אוויר מהמארז דרך הספק. בשביל זה חשוב מאוורר נוסף טוב מאחורה.

ד"א, זה הסירטק שדיברתי עליו:

http://www.sirtec.com.tw/english/index.phtml?LANG=2&PUT=t2_show&PID=10222&TB=7&TYPE=&R2=&R3=&R4=&R5=ATX

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוויר ה"חם" שיש ליד המעבד הוא קריר בשביל הספק, זה בסדר גמור וזה עוד יתרום לך בקירור המארז...

כמו שאמרו קודם מה שנכנס חייב לצאת, בגלל זה אמרתי להוציא לגמרי את המאורר מאחורה.

אם תשים 120ממ מכניס ו-80ממ מוציא אתה תשאר עם רעש, ותצטרך 80ממ חזק שיוציא את כמות האוויר שה120ממ הכניס, אם הוא יוציא פחות הוא סתם יחנק מעודף אוויר.

בקיצור 120ממ מכניס מלמטה, ומאחורה פתח חופשי... יש הרבה 120ממ שקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קירור מיים לספק כוח?!

:-X :-[

גם לMOSFETS לHDD לDVD-RW ... שאלות קצת מוזרות של מנהל האתר לחומרה מקצועית  :nixweiss: .

יש למישהו ניסיון עם ה-CoolerMaster Power 380W ?

לא אין לי ניסיון של ממש עם ספקים של CM . מהקישור לאתר הרשמי אפשר להבין שזה ספק חדיש V2.01 עם שתי מסילות של 12V שבייחד נותנים 25A~ 300W. לדעתי ספק מספיק איכותי למערכת עכשוית אבל בינונית . אבל יש "אבל" ... באתר רשום silent operation with intelligent fan speed control 20dBA ...

88c1cf52b191b4fa1f8c03852c6da4.jpg

מאוורר 120MM ב2000+ סל"ד עובד רק ב20 דציבל ?!? בכלל יש דבר כזה ?

זאת האופציה זולה שרציתם ?!? סליחה , אבל לא מבין את ההיגיון שלכם .

התחלתם עם רצון "להשתיק" ספק HEC-300W שעולה חדש בקושי 100-150 שח. שזה עיניין של עשר דקות ואיזה מאוורר זרוק .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

P.S.  ספק שאני עובד איתו עכשיו הוא ENERMAX 650W-PEAK והוא בין הספקים השקטים שראיתי 92+80FAN , אבל גם אותו שומעים כשמערכת באמת מתעמצת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-X :-[

גם לMOSFETS לHDD לDVD-RW ... שאלות קצת מוזרות של מנהל האתר לחומרה מקצועית :nixweiss: .

מה המטרה של ניסיון העקיצה הטיפשי הזה ?

קבל ציטוט מ"מנהל אתר לחומרה מקצועית": מי שמקרר עם מיים הוא אידיוט.

לא אין לי ניסיון של ממש עם ספקים של CM . מהקישור לאתר הרשמי אפשר להבין שזה ספק חדיש V2.01 עם שתי מסילות של 12V שבייחד נותנים 25A~ 300W. לדעתי ספק מספיק איכותי למערכת עכשוית אבל בינונית . אבל יש "אבל" ... באתר רשום silent operation with intelligent fan speed control 20dBA ...

לקרוא נתונים אני יודע, שאלתי אם יש למישהו ניסיון מעשי איתו כי נתונים באתר החברה לא אומרים כלום... תודה בכל זאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התכוונתי לתמונה של הספק של HEC בשביל לראות מה אפשר לעשות לו כבר .....

ואגב אין שום אפשרות של להחליף לו מאוורר או להשקיט אותו מבלי לפתוח אותו אתה תהיה חייב לפתוח אותו ולהסיר ממנו את האחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התכוונתי לתמונה של הספק של HEC בשביל לראות מה אפשר לעשות לו כבר .....

http://images.google.com/images?q=hec+300+AR-T

ואגב אין שום אפשרות של להחליף לו מאוורר או להשקיט אותו מבלי לפתוח אותו אתה תהיה חייב לפתוח אותו ולהסיר ממנו את האחריות

ברור, זה מה שאמרתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המטרה של ניסיון העקיצה הטיפשי הזה ?

קבל ציטוט מ"מנהל אתר לחומרה מקצועית": מי שמקרר עם מיים הוא אידיוט.

כל אחד מאיתנו ישאר עם דעתו האישית .

למה לא להשתמש במערכת מיים לכל החלקים ? כולל ספק ולקבל באמת שקט ... זה דווקא מאוד פשוט ...

לדעתי ממש טיפשי שלא לדעת דבר כל כך פשוט כמו להחליף מאוורר בתוך !

לקרוא נתונים אני יודע, שאלתי אם יש למישהו ניסיון מעשי איתו כי נתונים באתר החברה לא אומרים כלום... תודה בכל זאת...

אין בעד מה ... :D

P.S.  אני חדש בפורום ... ומה זה משעמם פה אצלכם ... רוב התרדים "איזה מעבד יש לי ?" , "איך מפעילים RIVA TUNER ?" .....  :pissed:

P.P.S. שלום ולהתראות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...