מסך טלויזיה עד 10K - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך טלויזיה עד 10K

Ghosthunter

Recommended Posts

שלום, אני מעוניין לקנות מסף שיהייה עד 10K.

הוא צריך להתחבר למחשב(מומלץ ע"י DVI), והוא צריך להיות או פלזמה או LCD. אני לא מבין כל כך מה ההבדלים ביניהם, אז אנא פרטו לי מה היתרוונת והחסרונות של כל אחד מהם. הבנתי שהLCD מגיעים לרזולוציות גבוהות יותר, אך עם ניגודיות(?) קטנה יותר.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלאזמה בתקציב הזה לא נכנס לך.. (רק משהו מחודש או מוצר באמת זול ועלוב..)

מה שכן מצאתי זה את אלו:

TOSHIBA "30 LCD 30WL46 שעולה 9845 שח

Hyundai "32 LCD HQL320WR שעולה 9377 שח

Lexuss "32 LCD EL-TVL3200 שעולה 9990 שח

לי אישית הטושיבה או הלקסוס נראות יותר איכותיות.. עם ייתרון לטובת הלקסוס אולי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאאא לא. פעם חשבתי על זה אבל אני לא רוצה. זה אולי יצא זול יותר, אבל לא רואים טוב(יש לי חלון שהוא זכוכית בלבד במטבח, ואי אפשר להחשיך עד הסוף).

ומה ההבדל בין פלאזמה לבין LCD(בקשר לאיכות)?

חשבתי על מסך 42", וכל מה שנתתם כאן זה 32".

כמה יכולה לעלות TV בגודל 42"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אנחנו לא רוצים צהביא לך סתם מסך אנחנו מביאים לך מסך איכותי אם אתה רוצ יש גם פלזמות ב7000 אבל הם לא טובות בגלל זה אמרתי לך מקרון ואם אתה לא יכול להחשיך אז תתפשר על LCD 32 אינטצ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסך הכל שאלתי:

כמה יכולה לעלות TV פלזמה(או LCD) בגודל 42"?

לפי הקישור שהבאת(MENTALLY) למעלה LCD יותר טוב. האם זה נכון, והאם כדאי לוותר על גודל בשביל איכות?האם האיכות עד כדי כך גרועה בפלזמה?

האם יהיו מריחות בLCD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלוויזית פלזמה איכותית בגודל 42" תתחיל מ-13,000 ש"ח. טלוויזית LCD בגודל זהה תעלה 30,000 ש"ח (לא הדגמים האיכותיים).

מבחינת איכות ה-LCD טוב יותר מפלזמה. איכות הפלזמות עדיין טובה יותר ממסך רגיל (CRT). כמובן שעליך לראות בעיניים כדי להחליט אם הנך מוכן להתפשר על גודל עבור איכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מפרט עדיף שיהייה לטלויזיה LCD או פלזמה? מבחינת ניגודיות, בהירות, רזולוציה וחיבורים(חיבור DVI אני חייב כי אני מעוניין לחבר למחשב, או שבכלל כדי את החיבור הרגיל15PIN).

אני אלך לחנות ואשאל אותם אם יש להם שם טלויזיות עם המפרט הנ"ל בחנות כדי שאוכל ללכת לראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על הHYUNDAI HU-42TP7. אתם מכירים את הטלויזיה הזו?

יש לי אחרת שלהם והיא מעולה(רגילה). מה אתם אומרים על זו?

זוהי טלויזית פלזמה. כמה שעות עבודה יש לה, והאם אחרי שיעברו שעות העבודה צריך להחליף משהו כדי שהיא תעבוד שוב? וכמה זה יעלה אם כן?

תודה רבה.

ד.א חיפשתי את הדגם הזה בגוגל ולא מצאתי כלום. מישהו יודע מה הדגם האמיתי של הטלויזיה? ומה המפרט האמיתי שלו? בארץ אומרים שהניגודיות היא 1:10000 והבהירות היא 1500. האם זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...