ה gskill 4800 הגיעו בזה הרגע וזה פשוט מפחיד!!!!! מה שהם מסוגלים לעשות!! - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה gskill 4800 הגיעו בזה הרגע וזה פשוט מפחיד!!!!! מה שהם מסוגלים לעשות!!

ye_3333

Recommended Posts

להמון אנשים בעולם יש TCCD 440 (גם לי)

אין דבר כזה TCCD עם תזמונים כאלה בכזאת מהירות

מדובר בזיוף ב 100%

ye_3333, תן תמונה של בדיקת רוחב פס של סנדרה

דרך אגב, גם אני עשיתי רציני לאחרונה

attachment.php?attachmentid=20206

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אוקי חברה ניראה לי שמצאתי!

275 2-3-3-5 !!! לפחות זה עם 3 וולט!..

ובדיוק בזמן שאני מדבר איתכם אני מריץ גם באותו זמן את הסופרפאי על 32 מגה!! אני יודע שזה טיפה יאט את הסיפור אבל עדיין לוקח לזה איזה 25 דקות ניראה לי ולא מתאים לא לגעת במחשב לכול כך הרבה זמן חח אז תורידו כמה שניות מהתוצאה חח

בכול מקרה כול התמונות יעלו ביחד עם זה כול מה שצריך בכול מקרה!!..

מהירות שעון לצערי היא רק 2475mhz 9x275 במקום איזה 2640 כמו שזה אמור להיות פשוט זה או 9x275=2475   או 10x247=2470  לכן להיתחשב גם בזה חח

יחיאל

עוד 10 דקות בערך תהייה תשובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- ה- FF הם כבר ממש לא חדשים.

- לא נותנים ל- TCCD יותר מ- 3V, זהו כלל ברזל.

- ה- 290 2-2-2 הוא פסואדו לחלוטין, או שמדובר בזיוף, או במכפלה מוזרה, או באי-היציבות לשמה, אפילו cpu-z ver. לא תצליח להשיג, גם לא בוט או משהו... התוצאה הנורמלית היא 220-230 2-2-2.

- שבוע 440 לא לוקחים 3.3...

- תעבוד על העברית...

- התוצאה הנוכחית היא לא משהו.. אני רוצה לראות 310 2.5-3-3-7 T1, והתזמונים של opb/kakaroto בביוס של ה- dfi.

- אל תצפה שה- dfi יביא לך איזה 290 2-2-2...

ותתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-אני יודע שהם לא חדשים אבל יצאו gbff בדיוק כמו שיצאו gbfr שמחליפים את ה la שלעומתם הם עושים 2.5-4-4-8 ב T2 לא כמו ה LA שעושים 3-4-4-8 אז הינה כבר שיפור בהבדל בין הציפים החדשים לישנים!. ומה שלי יש זה gbff אז כן יש הבדל בין הדגם הקודם למה שאצלי עכשיו!!..

-לא שמדובר בזיוף תבינו הם עשו עובדה!! פשוט לא יציב בגרוש באמת אבל עדיין... בכול מקרה הינה 275 יציבב על 2-3-3-5!! עם 3 וולט!

-בסדר גם אני רוצה לראות 330 זה לא אומר פשוט צריך לחכות את השבוע וחצי שבועים עד שהלוח והכרטיס מסך והמעבד יגיעו!!..

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה אחי.. הם מתחיבים כי הם יעשו 2.5-4-4-8 ב T2 לא מתחיבים על שום דבר אחר!

בכול מקרה אני אישית מאד מרוצה מהזיכרונות האלה.. ורק שיגיעו כול החלקים (ושלפני הכול אני ימכור את מה שייש לי עכשיו) אז אני יביא כמה תוצאות מאד מאד חמודות וחזקות!!..

יחיאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה אחי.. הם מתחיבים כי הם יעשו 2.5-4-4-8 ב T2 לא מתחיבים על שום דבר אחר!

בכול מקרה אני אישית מאד מרוצה מהזיכרונות האלה.. ורק שיגיעו כול החלקים (ושלפני הכול אני ימכור את מה שייש לי עכשיו) אז אני יביא כמה תוצאות מאד מאד חמודות וחזקות!!..

יחיאל

באתר באמת לא כתוב את ההתחייבות השניה (של ה1T), אבל על האריזה של הזכרונות כן.

בכל מקרה, זה לא עקרוני כל כך ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתם הוכחה אז בבקשה:

2475 mhz מעבד!! במקום 2640 (בגלל המכפלות)

275 fsb זיכרונות

2-3-3-5 !!!

32 מגה סופרפאי עוד משהו חברהה??

העיקר שתבינו שאני אחרון שמשקר .. :hi:

יחיאל :xyxthumbs:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...