כמה אחוזי הצלחה יש לפתיחה של ה6200? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה אחוזי הצלחה יש לפתיחה של ה6200?

overload

6200, נפתח לכם או לא?  

350 הצבעות

1. 1. 6200, נפתח לכם או לא?

• נפתח בהצלחה
    • נפתח אבל לא כל הצינורות
    • לא נפתח

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אפשר פיזית?!זה לא צינור פיזי זה סט פקודות בליבה.

בשביל לנעול פיזית צריך לייצר שונה לגמרי כמו בגרסאות הTC עם ביוס שונה לגמרי.

וMCFLY העובדה שאני בהרבה פורומים וראיתי והגבתי במאות דיונים על הנושא והעובדה שלא נתקלתי בכרטיס אחד שלא הצליחו לעשות לו סופטמוד אומרת משהו.

אני שולח לך 20 שקל בדואר אם תביא לי כרטיס של לידטק או של גיגהבייט שלא הצליחו לפתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וMCFLY העובדה שאני בהרבה פורומים וראיתי והגבתי במאות דיונים על הנושא והעובדה שלא נתקלתי בכרטיס אחד שלא הצליחו לעשות לו סופטמוד אומרת משהו.

לא, זה לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טוב...

אני אחזור על המשפט האחרון שלי עם שינוי:

תביא לי לינק למישהו שלא הצליח לפתוח צינורות בכרטיס של לידטק או גיגהבייט ואני שולח לך 50 שקל בדואר.

אם ראיתי מאות ואני לא צוחק מאות של כרטיסים נפתחים בהצלחה ואף אחד שלא הצליח אז הסיכוי אם קיים כזה שתיפול על כרטיס שלא נפתח הוא קלוש ביותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב טוב...

אני אחזור על המשפט האחרון שלי עם שינוי:

תביא לי לינק למישהו שלא הצליח לפתוח צינורות בכרטיס של לידטק או גיגהבייט ואני שולח לך 50 שקל בדואר.

אם ראיתי מאות ואני לא צוחק מאות של כרטיסים נפתחים בהצלחה ואף אחד שלא הצליח אז הסיכוי אם קיים כזה שתיפול על כרטיס שלא נפתח הוא קלוש ביותר!

http://www.pcarena.org/ib/index.php?showtopic=6782

אתה משלם במזומן או צ'ק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקרא את התגובה שלו (אחת לפני האחרונה)

ב. לא שמתי לב לשינוי בטמפרטורה.. אני עם גוף מקורי של leadtek

אתה פשוט לא מבין מהחיים שלך, וזה שהגבת בהרבה פורומים לא שיפר את המצב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

64 או 128 BIT?

שמע זה ממש מקצר להגיד אתה לא מבין כלום מהחיים שלך ולסגור את זה במיוחד כשאתה יודע שאתה זה שמדבר שטויות.

עוד לא הוחכתם דבר.

אני רוצה לראות אותו אומר שיש לו של לידטק עם 128BIT ו128MB אם הוא אומר את זה שניכם כל אחד מקבל 50 שקל וכמובן אם זה נכון:|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו ו...

זה שיש לך ולעוד 100 ילדים זה הצליח זה עדיין לא מאה אחוז!!!

בקיצור אתה טעית ואתה מתבייש להודות בטעות... חלש נפש...

זה רק יוריד מהכבוד שלך שתמשיך להתווכח אחרי שהוכיחו לך שטעית אז אם תודה בטעות לפחות חלק מהכבוד שלך ישאר ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...