הזמנה מ Ebay - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה מ Ebay

neogod

Recommended Posts

מה אני צריך לדעת לפני שאני מזמין מהאתר?

ומה אני צריך בשביל להזמין משם דברים ,וויזה בין לאומי, להרשם לPAYPAL ?

ואם מישהו הזמין משם ויכול לספר "חוויות" ,בכיף :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל רצוי שיהיה לך חשבון ב-paypal, בשביל זה מספיק כ. אשראי רגיל, לא חייב בינ"ל.

כמו כן רצוי לפתוח חשבון ב-http://www.mustop.co.il כדי שלא תהיה לך בעית משלוח במקרה של no international shipping

~ לפני ההזמנה יש להריץ סקר שוק ולוודא שאתה קונה את הכי טוב והכי זול שאפשר

~ חובה לבדוק רייטינג של המוכר, לקרוא תגובות שליליות

~ אם יש לך שאלה ספיציפית, שאל את המוכר במייל, הם תמיד עונים בכיף

~ אם לא מצויין בפרוש, שאל את המוכר אם הוא מוכן לשלוח לישראל וכמה זה יעלה לך (כן, כן, זה עולה לך (וביוקר) כי ברוב המקרים ההובלה ע"ח הקונה, חוץ ממקרים של free shipping בתוך גבולות ארה"ב שזה חסכון של 50שח ואף יותר)

~ תקרא טוב תנאים שמוכר מציב (כמו: לא מכבד unverified paypal, מקבל הצעות רק ממשתמשים בעלי רייטינג מסויים, תוספות בדמי משלוח, יצירת קשר לפני ואחרי וכו)

~ אם אתה קונה משהו חשמלי, תוודא שזה מתאים לרשת חשמל שלנו ואם יש לו שנאי או לא

~ תבדוק את כל ההצעות, אולי תמצא משהו עם בונוסים במחיר טוב (כמו למשל תוספות למצלמה דיגיטלית וכד)

מנסיון שלי אני יכול להגיד לך ככה:

~ אל תקנה דברים גדולים/כבדים כי משלוח יעלה לך ביוקר

~לפעמים שווה לשלם 100-200שח יותר ולקנות בארץ (וגם יהיה לך אחראיות) ולא להסתבך ולהסתכן עם כל העסק הזה...

~אין דברים טובים בזול

~אם אתה חושב שאתה יחידי שרוצה לקנות FX55 ב-$150 - אתה טועה.

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התשובה המפורטת!! :xyxthumbs:

ועוד שאלה: אם אפשר להרשם לPAYPAL עם וויזה צעיר visa electron???

ואני לא מתכוון להזמין דברים גדולים וכבדים , חשבתי על דברי לבוש למיניהם או כל מיני דברים קטנים אחרים האם זה יוצא משתלם עם המשלוח והכל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד שאלה: אם אפשר להרשם לPAYPAL עם וויזה צעיר visa electron???

אני בזמנו נרשמתי עם ויזה חיילים. לדעתי לא משנה להם היות ומחייבים את החשבון שלך כאילו רכשת בארץ, ובפירוט כותבים עיסקות בחו"ל... מקסימום תקבל reject וזהו, לא יקרה כלום.

ואני לא מתכוון להזמין דברים גדולים וכבדים , חשבתי על דברי לבוש למיניהם או כל מיני דברים קטנים אחרים האם זה יוצא משתלם עם המשלוח והכל?

את זה אתה כבר צריך לחשב, אלא אם אין את מה שאתה מזמין בארץ, אז זה משתלם. ב-mustop עולה $10 לשלוח קילו משקל לארץ, לא כולל דמי רישום, טיפול, חירטוט וכו, כך שאם אתה קונה דברים קטנים, לא תהיה בעיה.

בקשר מהמוכר שיכתוב על החבילה שהערך שלה מתחת ל 50$ ושזאת מתנה.

כך המכס לא יציק לך.

בידיוק אתמול נתקלתי באחד שרשם בפרוש שהוא לא הולך לרשום שום דבר אחר חוץ ממחיר האמיתי...

לגבי מוצרי אלקטרוניקה: בזמנו קניתי דיסקמן שהם עוד לא הגיעו לארץ ומכס החארות ניסו לעקוץ אותי לפי "המחירון" שלהם (העריכו את הדיסקמן המסכן ב-$300 :screwy: בעוד שקניתי אותו ב-$140) אבל אמרתי להם שייקפצו לי ואם הם רוצים לחייב אותי אז לפי החשבונית שיש לי. לא היה להם מה להגיד על זה...

עכשיו אני שוקל להביא מגבר של הרמן קרדון (ששוקל 28קילו :o) וחישבתי שעם כל המיסוי, משלוח וכל הדברים מסביב יצא לי הרבה יותר זול מלקנות בארץ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...