Ipod Photo 30 GB - קצת עזרה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ipod Photo 30 GB - קצת עזרה

idan1836

Recommended Posts

שלום !

עוד מעט אני מקבל את האייפוד שלי, ורציתי לדעת איך להפעיל אותו, כי שמעתי שאסור לנתק אותו סתם ככה ועוד כמה דברים.

אם יש לכם טיפים שיעזרו לי למנוע את קלקול המכשיר, ועצות איך לשמור עליו טוב כי שמעתי שנשרט בקלות אני אודה לכם !

תודה, שבוע טוב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עצה : אל תיהיה לחוץ על לישמור עליו כי בכל מקרה הוא יישרט(אין בכל העולם אייפוד מכל סוג שהוא שעבר חודשיים בשוק שאין לו שריטה) ואז אתה מאוד תתאכז

עצה שנייה: תיזהר עם הפד כי אם אתה תלחץ עליו ממש חזק זה יפגע בו

ועכשיו שאלה:

למה אייפוד פוטו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייפוד פוטו כי זה מזדמן לי במחיר די טוב מארה"ב (300 דולר) ..

הייתי הולך על הH320 / H340 אם הוא לא היה כזה שמן כמו שראיתי השבוע אחד שנראה כמו פלאפון מנגו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הפסד שלי ? הוא שמן יותר מהאייפוד, אכבל בעל תכונות מובנות שאין לאייפוד ואת רובן אני לא צריך ממש.

אבל הייתי קונה בכיף את הH320/H340 אם הוא לא היה שמן כ"כ (כפול מהאייפוד, לא?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עצה : אל תיהיה לחוץ על לישמור עליו כי בכל מקרה הוא יישרט(אין בכל העולם אייפוד מכל סוג שהוא שעבר חודשיים בשוק שאין לו שריטה) ואז אתה מאוד תתאכז

עצה שנייה: תיזהר עם הפד כי אם אתה תלחץ עליו ממש חזק זה יפגע בו

ועכשיו שאלה:

למה אייפוד פוטו?

או שלא...

האייפוד שלי מוגן במכסה אלומיניום... הוא (המגן) כבר שרוט לגמרי והאייפוד שרד בעזרתו 2 נפילות (מהיד לרצפה ומאיפה ששמים מזוודות במטוס לרצפה של המעבר)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה כל כך לא רוצה H3X0 (הפסד שלך...)

תיקח X5 במחיר הזה...

משגע אותי אנשים שבכח מבעסים.. מה אכפת לך? הוא רוצה אייפוד שיקנה אייפוד.. לא צריך לעשות לו רגשות אשם או משהו, כסף שלו שיקנה מה שבא לו (ואין לי בעיה עם המלצות/דעות אישיות וכאלה.. אבל זה כבר סתם לבאס אותו).

ואיך 30 ג'יגה ב-300$? עידכנו עכשיו את המוצרים שלהם.. ב-300$ זה ה-20 ג'יגה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שלא...

האייפוד שלי מוגן במכסה אלומיניום... הוא (המגן) כבר שרוט לגמרי והאייפוד שרד בעזרתו 2 נפילות (מהיד לרצפה ומאיפה ששמים מזוודות במטוס לרצפה של המעבר)...

וכמה המגן עלה?

אז אתה מאבד מכל השיק של האייפוד כי הוא נראה כמו גרוזיני בשכפ"ץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...