שלום חברים יש לי כמה שאלות לגבי קירור מים לפני שאני מתחיל לבנות . - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום חברים יש לי כמה שאלות לגבי קירור מים לפני שאני מתחיל לבנות .

eli_a2006

Recommended Posts

שלום אני תיכננתי כבר הרבה זמן לבנות מים וכנראה שיש לי גם זמן פנוי (חופש גדול) אז אמרתי לעצמי למה לא להתחיל את זה עכשיו אז כמה שאלות איזה בלוק מים הכי טוב אני לא רוצה להתפשר בדבר ומשאבה האם היא צריכה להיות בתוך מקום אטום עים מים והאם חייב נוזל לרדיאטור ?

תודה רבה לכל אלה שעונים אלי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בבית משאבת אל-חזר אם אתה רוצה, זה דבר חזק אני מוכר: דבר איתי בפרטי זה דבר יוקרתי

היא באה עם צינורות שטיכמוס מובנים.

אתה יכול לקחת איזה רדיאטור של טוסטוס ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבר מאיפה לקנות את החלקים אני קונה בארץ אבל השאלה שלי זה האם המשבה צריכה להיות בתוך מקום אתום עים מים ואים חייב נוזל לרדיאטור

תודההההההההההה :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי

הנוזל לדריאטור צריך להיות בבסיס מיים מזוקקים , בשום פנים ואופן לא מיים רגילים, אסור זה יהרוג לך את המיים

כמו כן עדיף להוסיף למיים מזוקקים כמה כימיקלים שונים , אני לא מכיר את כל מה ששעדיף להוסיף יש כתבה גדולה על זה בoverclockers.com

את הכימיקלים יש להוסיף על מנת למנוע קורוזיה

המשאבה לא חייבת להיות במקום אטום למיים

כי זה תלוי איזה משאבה אתה קונה

יש את הטבולות שאתה כן צריך לשים במיכל אטום

ואת אלא ה"יבשות" שלא צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך להום סנטר, קח ספריי אל חלד ותיצור תמיסה שלו עם מים מזוקקים

התמיסה שמור על אורך חיי ההיטסינק וכך תמנע קורוזיה, התחמצנות של הברזלים ושלא יהיה חלודה במים ובהיטסינק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מים ירוקים! {אם זה טוב לאוטו אז זה גם טוב לך...} ניתן להשיג בתחנות הדלק המובחרות... במחיר של כ-50 ש"ח לגלון {כ3-4 ליטר יש לי כזה בישביל האופנוע}

{הודעה ראשונה שלי! ;D}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...