test report: mushkin redline 4000xp - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

test report: mushkin redline 4000xp

cupra

Recommended Posts

הזיכרונות מהסידרה החדשה של מאשקין מבוססי bh5 החדשים :

42c576bf2c8478a4.jpg

מערכת בדיקה :

amd fx-55

dfi sli-dr 5/10-2

tul x850xt

phase-charged

זיכרון מקורר על ידי 2 מאווררי 120mm טמפרטורת החדר - 25.5c

42c578453532d0f6.jpg

מתחילים להתחמם : 230mhz 1.5-2-2-0

42c57918399a9c95.jpg

42c5795b3afe6e22.jpg

מגיעים למהירות סטוק של 250mhz ב 1.5-2-2-5, ה tras שונה ל 5 שם הוא נותן ביצועים מקסימלים :

42c579fc3f632830.jpg

42c57a2f406022eb.jpg

ממשיכים לעלות : 270mzh 2-2-2-5

42c57a7141cae742.jpg

זה היה מקסימום ה mhz היציב, במתחים גבוהים יותר הזיכרון כמעט ולא הראה שינויים משמעותים ואפילו להפך, מקסימום mhz הגיע ל 278 -2-2-2-5.

סוף שבוע שקט :beerchug:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש ליאור אתה צריך להיות איש ביקורות פה.. משיג הכל לפני כולם ומספיק כבר לסקר.. כל הכבוד :xyxthumbs:

כמה הם עלו? מה היה המתח הכי גבוה שהשתמשת כשייצבת אותם על 278MHZ? תוכל להעלות תוצאה בSuperPI?

חח ותמיד גם יוצא שאני הראשון שרואה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש ליאור אתה צריך להיות איש ביקורות פה.. משיג הכל לפני כולם ומספיק כבר לסקר.. כל הכבוד :xyxthumbs:

כמה הם עלו? מה היה המתח הכי גבוה שהשתמשת כשייצבת אותם על 278MHZ? תוכל להעלות תוצאה בSuperPI?

חח ותמיד גם יוצא שאני הראשון שרואה ;)

אם יהיה אחלה אפשר להעלות במהלך שבוע הבא גם report על gskill ff :beerchug:

סידרתי עכשיו את התמונות, המתח המקסימלי שניסיתי היה 3.9v והזיכרון היה לא יציב, ב 3.6v לערך הוא הגיע ל 278mhz - לא יציב

ומקסימום ביצועים היו סביב ה 3.3-3.4v, לא התעמקתי ב pi אבל כל התוצאות סביב ה 26s.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון עולה ~1300

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_271_1679_1700&products_id=10475

היה לי התלבטות קשה בניהם לOCZ EL PLATINUM REV2 ובחרתי ב MUSHKIN

CUPRA מה דעתך?

ד"א קבל ח"ח על הביקורת :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

תודה :beerchug:

ה מבוססי tccd ויהיה קשה להשוואת אותם ל redline או ל bh/utt

החיסרון העיקרי של ה redline הוא מתח עבודה גבוהה יחסית ודרישה לקירור אקטיבי נוסף לזיכרון וללוח ואז תקבל תיזמונים הדוקים ותדר עבודה טוב.

ה tccd צריכים הרבה פחות מתח ופולטים הרבה פחות חום ובתיזמונים משוחררים מגיעים די רחוק ואם תיפול על זוג טוב אפילו מאוד רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מקבל את הזכרונות האלה מהיצרן על-מנת לכתוב ביקורת או שאתה סתם אוהב אותנו ומוציא את הכסף מחיבתך הגדולה כלפינו? ;)

תלוי מה, חלק כן וחלק לא - למעט הגילוי הנאות ה redline האלו הגיעו אלי במחיר נמוך יחסית כדי לכתוב ביקורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ocz מבוססי tccd ויהיה קשה להשוואת אותם ל redline או ל bh/utt

החיסרון העיקרי של ה redline הוא מתח עבודה גבוהה יחסית ודרישה לקירור אקטיבי נוסף לזיכרון וללוח ואז תקבל תיזמונים הדוקים ותדר עבודה טוב.

ה tccd צריכים הרבה פחות מתח ופולטים הרבה פחות חום ובתיזמונים משוחררים מגיעים די רחוק ואם תיפול על זוג טוב אפילו מאוד רחוק.

את ההבדל בניהם אני יודע ולא ממזמן פתחתי על השאלה תרד

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=128342.0

אבל הקטע הוא שאני לא רוצה לעבור את ה 250-260 FSB והREDLINE יתנו לי תזמונים הרבה יותר טובים מהOCZ

וקירו והמתח לא תהיה הבעיה שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ההבדל בניהם אני יודע ולא ממזמן פתחתי על השאלה תרד

http://www.hwzone.co.il/community/index.php?topic=128342.0

אבל הקטע הוא שאני לא רוצה לעבור את ה 250-260 FSB והREDLINE יתנו לי תזמונים הרבה יותר טובים מהOCZ

וקירו והמתח לא תהיה הבעיה שלי...

ענית לבד על השאלה - לך על ה redline :beerchug:

ד"א הזכיר לי משהו יפה שראיתי אתמול הזכרונות האלו..

זכרונות A-Data מיוצרים כנראה באותו המפעל

לא שנראה לי, לפי מה שידוע לי מאשקין מרכיבה זיכרונות במפעל שלה.

פשש נחמדד..

תגיד, הRedLine נתנו ביצועים טובים יותר כשהם היו יציבים על 270MHZ מאשר TCCD אחר שלמשל נמצא ב2.5-3-3 על300MHZ?

2.5-3-3 ב 300mhz זה זיכרונות tccd משובחים עד מאוד, זה מאוד תלוי במה שהמערכת מריצה, לדוגמא בישומים גראפיים יהיה ל bh ותיזמונים ההדוקים

יתרון משהו, במישומים ריציפים יותר כמו קידודים או סנדרה ה tccd יהיו עדיפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שכדאי לי לקחת BH-5? (בהנחה שמשחקים הם היישומים הגראפיים שדיברת עליהם בין היתר) אם כן, על איזה אתה ממליץ? (מלבד הRedLine,אין אותו אצל נועה ומשם אני חייב את הזכרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר שכדאי לי לקחת BH-5? (בהנחה שמשחקים הם היישומים הגראפיים שדיברת עליהם בין היתר) אם כן, על איזה אתה ממליץ? (מלבד הRedLine,אין אותו אצל נועה ומשם אני חייב את הזכרון).

לך על utt - ה vx - אם נפלת על זוג טוב אז תקבל אחלה מספקים, ה vx הישנים שלי היו ברמה של המאשקין האלו אם לא טובים יותר.

:beerchug:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הOCZ EL 1024MB 400MHZ PC3200 Dual Channel Gold VX? -אם כן, לכמה בערך אני אגיע איתם והאם יהיה הבדל (ושל כמה פריימים בערך) בביצועי המשחקים?

חח אתה מת על מתקפות השאלות שלי.. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...