תמונות מטקס חשיפת דרגות - סיום קורס טיס מספר 150 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות מטקס חשיפת דרגות - סיום קורס טיס מספר 150

yot

Recommended Posts

כן... עם כל הדלק של המטוסים שבוזבז כאן והטילים היו יכולים לקנות איזה 20 מורים לשנה הבאה

בדיוק. אך מה לעשות שראשי הביטחון נהנים מהמופעים הללו כל כך והרגשה של גאווה ממלאת את ליבם כשהם זוכים לרכוש, להציג ולהטיס את הצעצועים היקרים הללו? זאת הסיבה שהמדינה שלנו מתנהלת כפי שהיא מתנהלת - כמו שכונה. הבריונים הגדולים מתעלים את רוב הכסף אליהם... אינטרסנטים ארורים. >:( >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתי בחזרה הגנרלית, אותו מפגן אווירי, אותו מפגן רגלי רק בלי הזיוני שכל של הפוליטיקאים :)

באמת מופע מדהים. לF15i היה 6 דקות של סיבובי דוויאינים =)

ובכלל מה שאנשים עושים שם עם המטוסים זה מדהים, האפצ'י לונג בו פשוט מטוס מטורף!

טוב אני יפסיק לזיין בשכל.. כל מי שאיכשהו יכול להשיג לזה כרטיסים שנה הבאה שישיג, אחד הדברים היותר יפים שיש בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולשיט, כל המופעים האלה מתגמדים לעומת המפגן האווירי הכ"כ מדהים שהתקיים במסגרת חגיגות היובל של מדינת .

מיטב השיט האווירי של אירופה נתן בראש מעל חופי תל-אביב והכל תועד מגג בייתי, בלי שום ספק אחד הדברים. שלא לדבר על החזרות שהתקיימו כל יום, במשך שבוע ימים וזכיתי לראות/לשמוע את זה כמעט כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לבזבז בשכל בקשר לכל ה"ביזבוז" הזה שלדעתכם קורה שמה

אמנם על פעם שמטוס/מסוק עולה לאוויר חיל האוויר מוציא המון כסף, תבינו שזה קורה מקסימום פעמיים בשנה...

הזנקה אחת של זוג F15 לגבול הצפון עולה יותר מזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטקס הזה מגעיל אותי...

הוא מזכיר לי שבראש המדינה שולטת חונטה צבאית. שהאזרחים במדינה הזאת חיים כמו במדינת עולם שלישית בגלל שהצבא זה השיקול היחידי במדינה וכל השאר (כולל אנחנו) לא חשוב.

זהו, הייתי חייב להוציא :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הטעות הנפוצה - "אנחנו מוקפים באויבים". אתה פשוט נאיבי.

אתה בטח חושב שערוץ שתיים נועד כדי לספק לך חדשות, תרבות והכרת הארץ.

אם תסתכל טוב, מעבר לתירוץ השיטחי שמאכילים אותך פה, תראה שרוב הפוליטיקאים הם אנשי בכירים, תראה שמנהלי המשרדים הממשלתיים (לא רק משרד הביטחון) הם אנשי בכירים, תראה שרוב השיקולים הם בשם הצבא למרות שהצבא לא קשור...

אבל זה לא הדיון.

עשו לך מטס, הפעילו עליך מניפולציה. עכשיו אתה מרגיש פטריוטי ואתה יודע שהכסף הלך למטרות טובות.

המטס עשה אותך אזרח טוב יותר שמוכן להמשיך לשלם מיסים עוד שנה, עד למטס הבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבת "בגלל שהצבא זה השיקול היחידי במדינה וכל השאר (כולל אנחנו) לא חשוב" ועניתי לך.

אתה צודק באמת המדינה שלנו מנוהלת ע"י גנרלים, כול מיני תפקידים בכירים בכול מיני חברות מקבלים אנשי קבע יוצאי , ובאמת אנחנו נראים חרא, אבל להאשים בזה את הטקס? תאמין לי שיש הרבה דברים אחרים שצריך לשנות ולבטל לפני הטקס הזה.

והצבא היה ונשאר אחד החלקים הכי חשובים במדינה הזאת, וכן אנחנו מוקפים אויבים.

אתה יכול להגדיר את סוריה כידידה? את לבנון? את איראן? את עיראק עד לא מזמן? גם על מצרים אני לא ממש סומך ועל הפלסטינאים אין מה לדבר בהזדמנות הראשונה הם יזרקו אותך ואותי לים...

ככה שכמו שאמרתי אנחנו לא שבדיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חייבים להיטפל לצבא בכלליות, אפשר להיטפל ספציפית לחיל האוויר.

למה גבעתי, מודיעין שדה, תותחנים ועוד יושנים בטירונות במדבר, באוהלים, מאז ומתמיד, כשלטייסים בקורס יש מקלחות ועושים לכבודם מפגנים כאלו? זה סתם ניצול משאבים בזבני לטובת יוקרה ומעמד במקום להתחשב בתנאים בסיסיים שיגרמו לאנשים לעבור את השירות שלהם בצורה נעימה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה גבעתי, מודיעין שדה, תותחנים ועוד יושנים בטירונות במדבר, באוהלים, מאז ומתמיד, כשלטייסים בקורס יש מקלחות ועושים לכבודם מפגנים כאלו? זה סתם ניצול משאבים בזבני לטובת יוקרה ומעמד במקום להתחשב בתנאים בסיסיים שיגרמו לאנשים לעבור את השירות שלהם בצורה נעימה

לצורך העניין - עד כמה שאני זוכר שנה ראשונה בקורס טייס כן מעבירים באוהלים.

מה שכן שאת השנה של הלימודים (השלישית) מעבירים בתנאים הרבה הרבה יותר טובים מסטודנטים.

והטקסיות - זה הקורס הכי ארוך והכי יוקרתי בצה"ל - טקסיות דומה מקובלת בכל העולם.

הבזבוז - להכשיר טייס - מבחינה מקצועית נטו - עולה מליוני שקלים... אז בפרפורציה הזאת הטקס מובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעת טיסה ביסעור עולה 40 אלף דולר,יופי ניצול מצויין של כסף שאני משלם כמיסים,גבעתי אוכלים חרא,והטייסים יש להם בבסיס,יופי שיוסיפו עוד מיסים שיבנו בכול בסיס גם את הקולנוע הזה שבנו באילת מסכנים הם לא רואים בתלת מימד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:pissed:

אנשים אתם מדברים שטויות! אם הייתם יודעים מה האנשים האלו יחיד הסגולה האלו עוברים פיזית מנטאלית שיכלית, לא הייתם מעזים לדבר עליהם כך! מי זה גבעתי? מודיעין שדה? סתם אנשים שלא ידעו איך לתרום לצבא ולעצמם אז הלכו למשו שהוא קצת מאתר מבחינתם.

הטייסים עוברים קורס של שלוש שנים, שלוש!!! ואחרי זה משרתים 108 חודשים בקבע! אילו אנשים בעלי מוטיבציה אדירה רצון אינסופי ויכולות מנטאליות-פיזיות-שיכליות מהשורה הראשונה! [

אני מכיר מישהו שנפל חודש וחצי לסיום!!! כל יום ראשון מגלים להם בפתק מי נשאר מי הולך.. נפרדים מחבר ועוד אחד, שומרים אחד על השני באויר רגע אחרי רגע, אתם יכולים רק לקנא בהם ולהתגאות! אני ישבתי שם ולידי היו שני טייסים (כנראה מפקדים וטיסיי מסוקים) הם התנהגו בחברות שכזו שיש רק בסרטים, רק לקנא בחברות הזאת!

בכלל שעות של טיסות ואימונים הם עוברים, אז עוד 10 דקות טיסה, זה מה שכואב לכם הלב?! עוד 2 דקות של גאווה לעתיד של חיל האויר שלנו , זה מה שצורב לכם?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר גולני ומודעין זה אנשים שלא תורמים לצבא..

תעשה לשנינו טובה ותספיק לבלבל תשכל..

וכן צורב לי בלב שאני משלם מיסים ומשתמשים בהם לשטויות כאלו..

ראיתה בחיל הים בטקס סיום שהם עשו סבובים עם אוניות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת הטעות הנפוצה - "אנחנו מוקפים באויבים". אתה פשוט נאיבי.

אתה בטח חושב שערוץ שתיים נועד כדי לספק לך חדשות, תרבות והכרת הארץ.

אם תסתכל טוב, מעבר לתירוץ השיטחי שמאכילים אותך פה, תראה שרוב הפוליטיקאים הם אנשי בכירים, תראה שמנהלי המשרדים הממשלתיים (לא רק משרד הביטחון) הם אנשי בכירים, תראה שרוב השיקולים הם בשם הצבא למרות שהצבא לא קשור...

אבל זה לא הדיון.

עשו לך מטס, הפעילו עליך מניפולציה. עכשיו אתה מרגיש פטריוטי ואתה יודע שהכסף הלך למטרות טובות.

המטס עשה אותך אזרח טוב יותר שמוכן להמשיך לשלם מיסים עוד שנה, עד למטס הבא...

איזו טעות נפוצה? אתה חיי בסרטים! כל יום, כל שעה יש התראות יש פיגועים יש אלף ואחד דברים שקורים ואתה אומר  שאנחנו נאיבים!? כל הזמן החיזבאללה עומד לנו בגרון מוצץ את הדם של החיליים שלנו אזרחים חיילים ישראלים נהרגים על מנת לתת לנו לחיות כמו בני אדם שנוכל לרדת לקנות חלב במכולת מבלי לבדוק כל אבן ורצפה שבדרך, לזה אתה קורה טעות נפוצה?!

ומה הבעיה שרוב מפוליטיקאים שלנו הם אנשי צבא?! אומנם זה בטוח לא דבר טוב אך אני לא מבין מה ההסתייגות?! אנשים שירתו את הפקודות של המדינה במשך שנים רבות עזרו להחיות את המדינה להשאירה שלמה ואף לתת לאמא שלך לעשות אותך מבלי לדאוג.. החליטו שהם מעוניינים לעזור לקבל את ההחלטות המדיניות שאותם מילאו במשך השנים...

ובקשר למיסים שמשלים האזרחים, אולי תתפל לפוליטיקאים שמוצצים לנו את המשכורת על מנת לקנות 12 מחשבי כף יד ו20 אלף עוזרים כדי לעזור להם לתקשר עם הבוחרים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...