עוד קצת על הדובים - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד קצת על הדובים

ofer_mat

Recommended Posts

קבל זאת, כהמלצה.. שאתה חייב לקבל אם ברצונך להמשיך לבלות את זמנך בפורומים שלנו.

ואת השאר נשאיר בתעלומה, אוקיי?

נ.ב ראה את ההמלצה כמבוטלת במידה ואתה הנציג של החברה.

אני לא אתן למישהו להטל במבקרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמממ,

אתה אם אתה רוצה לתת באן, תיתן- אני חא אסתום את הפה כי למישהו (אולי) נוח לראות שפנדה מושמצים, לעובדה שאני חבר בצוות PCTIP אין שום קשר לעניין- אינ מדבר עם חצי מחברי הצוות בHWZ, תורם לקהילה (חושב לפחות) ולא ראיתי שזה הפריע למישהו עד היום- למה שיפריע עכשיו?

אני לא הסניגור של פנדה, אינ פשוט חושב שצריך לשמוע את שני הצדדים לפני שמחליטים- לא אמרתי שום דבר אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני האמת רק עכשיו קראתי את כל הסיפור ואני יכול להגיד שאנחנו ממש טמבלים !!!!!!

כי בו נניח שיש לאנשים תלונות על איזה שהיא חנות והם כותבים פה (לא משנה איזה חנות זאת )

לנו (לקהילה) יש אפשרות להצביע ברגלים ולא להגיע למצבים שהם לא טובים לנו כקהילה !

אבל מצד שני אסור לכתוב הערות שהם מסוכנות לנו ולאתר - כלומר התנגחות אם חנות כזו או אחרת לא ממולצת בפורום.

אנחנו צרכים ללמוד שאם כל הכעס שיש על מקרה אין לנו זכות חוקית לכתוב כל מה שאנחנו רוצים.

חברים ---> תיהיו בוגרים , תכתבו על מה שעברתם ועל תוסיפו קללות או גידופים או רמזים על כל מיני סיפורים ששמעתם כי זה לא חוקי!!!!

בה ניהיה קהילה מגובשת ויותר חשוב מתורבתת !!

וגם לא נשכח את יעוד האתר - חומרה לא לוח מודעות לפרסום חנויות או לחומרה שבמבצע.

לכל אחד יש חוויות טובות מקניות שהוא עשה וגם חוויות רעות אז בה נלמד מזה מבלי להפוך את הפורום הזה לרוטר.

לצערי הרב גם כותב שורות אלה היה צריך ללמוד את הלקח הזה - אולי היום למדתי.

סוף שבוע טוב לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump: :jump:

לנעול את הת'רד הזה ! אני מקבל כמויות אדירות של דואר בגלל הדבר הזה

פשוט כי ביקשתי לקבל עידכונים וזה כבר משעמם ונדוש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A_v,

תחילה אני שמח שהשתמשת במילה אולי מהסיבה שאז הייתי כבר מייחס לתגובה שלך השמצה אישית.

אז לפני שאתה נחפז להסיק מסקנות בשביל כולם, ולפני שאתה קובע כי פנדה הושמצה.. כי היא לא וארשה לי להסיר דאגה מלבך היא גם לא תושמץ, לא סתם המנהלים עובדים בפורומים 24שעות ביממה. מה שראינו כאן היה תגובה טיבעית שקרתה בעבר לחברות אחרות ותמשיך לקרות בעתיד. תופעה שקוראת בכל שוק ותחום ללא שום קישור גיאוגרפי.

כמו כן, אני ממש לא קופץ משמחה כאשר יוצא לקוח לא מרוצה מחברה כלשהי (ממש לא משנה לי מי היא), אחרי הכל זהו התחום בשבילו אנחנו כאן, ולמענו אנו עובדים בכדי לקדמו.

לכן, כפי שאמרת ואני אכן יאמת זאת. יצא לי לדבר איתך ואני בטח שלחלק משאר הצוות. ומהשיחות שהקצרות שלנו נראה כי אתה בחור שקול ורציני עם ראש על הכתפיים ויוצא מכך שאני ממליץ לך להתרחק מהדיון הנ"ל, לא בגלל שנוח לי אלא בגלל שזה מפריע לי, ולדעתי זה עלול למשוך לכיוון אותו הקהילה לא מעוניינת.

ההמלצה הנ"ל היא בכדי להגן עלייך ועל הקהילה.

לגבי הבאן, אנחנו עוצרים אותו כרגע בכובד ראש, אל דאגה.

וארשה לי להעיר ולהמליץ בנושא הראשוני,

כמו שכבר אמרתי זה לא קרה פעם אחת וגם לא פעמיים. זוהי אינה הפעם הראשונה ואני בטוח כי לא האחרונה בה לקוח נפגע ומתלונן.

אך כמו שכבר אצטק הגיעו לכאן והגיבו בנושאים אשר נגעו אליהם, וכמו שפלונטר טרחו להביע את דעתם.. לדעתי מן הראוי שהחברה המדוברת תגיע גם היא, אם כמובן זה חשוב לה.. להביע את הצד שלה בסיפור. -ולשם כך אני אפתח את הנושא מחדש.

נ.ב למי שטועה, אני מגיב לנושא זה לא בתור שופט אלא בתור משגיח מן הצד ומסיר מהתערבותי בדיון עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...כולם פה ממליצים על אקסלנט ופלונטר...

אתה לא יודע עד כמה שאתה טועה, בגלל דברים כמו שהדיון הזה נפתח אף אחד מאנשי קהילת החומרה לא דורך בפלונטר ואקסלנט ולא קונה בפלונטר ואקסלנט, קונים שם רק אנשים שאיכפת להם מהשקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A_v,

תחילה אני שמח שהשתמשת במילה אולי מהסיבה שאז הייתי כבר מייחס לתגובה שלך השמצה אישית.

אז לפני שאתה נחפז להסיק מסקנות בשביל כולם, ולפני שאתה קובע כי פנדה הושמצה.. כי היא לא וארשה לי להסיר דאגה מלבך היא גם לא תושמץ, לא סתם המנהלים עובדים בפורומים 24שעות ביממה. מה שראינו כאן היה תגובה טיבעית שקרתה בעבר לחברות אחרות ותמשיך לקרות בעתיד. תופעה שקוראת בכל שוק ותחום ללא שום קישור גיאוגרפי.

אני לא קבעתי שפנדה הושמצה, מה שאמרתי ומה שאינ עדיין אומר- לא שופטים לפני ששומעים את שני הצדדים.

ויוצא מכך שאני ממליץ לך להתרחק מהדיון הנ"ל, לא בגלל שנוח לי אלא בגלל שזה מפריע לי, ולדעתי זה עלול למשוך לכיוון אותו הקהילה לא מעוניינת.

אני לא רואה איך זה מושך לאיזשהוא כיוון כשאני בעצם רק העבעתי תמיכה בדברי האבר- לא גררתי את הת'רד לוויכוח על פנדה בכלל.

אך כמו שכבר אצטק הגיעו לכאן והגיבו בנושאים אשר נגעו אליהם, וכמו שפלונטר טרחו להביע את דעתם.. לדעתי מן הראוי שהחברה המדוברת תגיע גם היא, אם כמובן זה חשוב לה.. להביע את הצד שלה בסיפור. -ולשם כך אני אפתח את הנושא מחדש.

אורי, אני חושב ששנינו יודעים שהמצב בין HWZ ופלונטר שונה מהמצב בין HWZ ופנדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את'לון,

גם ממך אני מבקש להסיר את רגליך מהדיון.

מר A_v,

אני יודע טוב מאוד, ואתה כנראה שלא למרות שבתור מקורב אתה אמור לדעת).

המצב בין HWzone לפנדה כרגע הוא עסקים כרגיל.

לצומת לבך, אנחנו אלה שהורדתנו את כל הצנזורה, הכרנו הכרה מלאה בחברה, ואף הרחבתי על הביתן של החברה בתערוכה.

שנית, אנחנו הצוות והאתר באופן רישמי משדרים עסקים כרגיל בהתאם לכל החברות.

ללא עירוב של העניין בין בעלי החנות לאתר.

ובנוסף לכך מבעלי החנות גם כן קיבלנו את אותו המסר, עסקים כרגיל והם אף היו מוכנים משיחתנו איתם להגיש מוצרים לביקורת.

לאן נעלם הפלג שבו לדעתי אתה והובר הייתם כלולים גם כן, אשר אמר ןטען כי לדעתו על פני חוץ העסקים צריכים להמשיך כרגיל?

אנחנו הקשבנו לדעת הקהל ובחרנו לנקוט בעמדה זאת.

הוגן יותר מזה לא יכול להיות לדעתי בהתחשב במצב.

אם לחברת פנדה מחשבים ותקשורת בע"מ היה חשוב להשמיע את כולם בנושא, אז הם היו צריכים להשמיעו.

ותמיד עדיף מאוחר מלעולם לא, זוהי דעתי האישית.

זוהי גם אינה המלצה בעד או נגד לחברה אם להגיב או לא, זו תהייה ההחלטה המלאה שלהם.

כל מה שאני אומר שהאפשרות הזאת קיימת והייתה קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי, רק לשם ההבהרה..אני לא מקורב ואני לא בקשר עם פנדה עצמם.

בעניין הצנזורה- יש עדיין את הצנזורה של הכתובת (שתי נקודות), דבר שלא הורד לגמרי.

בכל מקרה, העניין סגור מצידי, אני שמח שהיחסים הסתדרו פחות או יותר- מריבות אף פעם לא עוזרות, ההשתתפות שלי בדיון מסתכמת בהבעתד עתי- בדיקה עם שני הצדדים לפי הסקת מסקנות\פירסום (לכותב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא המום לערוך בו את הויכוח, אך.. לפחות אל תשקר אחרת הבאן ייחול מהר משחשבנו.

לא מפריע לי שתשקר לי, אבל לא לעייני הקהילה המאמינה והבוטחת בך.

לצורך העניין ולגילוי האמת, A_V עבד וייתכן אך שעוד עובד לפנדה.

נ.ב עניין העריכה סודר כבר מבעוד מועד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...