עוד קצת על הדובים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד קצת על הדובים

ofer_mat

Recommended Posts

טעויות?

אני חושב שהחברות והחנויות יודעות מה הן שמות בקופסאות ושולחות ללקוחות.

יש הבדל בין טעות לבין הטעיה כלומר להטעות מישהו לגרום לו לחשוב שהוא מקבל משהו שהוא לא מקבל וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו פה זוכר את פרשת המביכה???

אז היה בדיוק אותו הדבר

היה כתוב באתר ati radeon 8500 ואחרי שהזמינו הם קיבלו שקית כחולה בתוכה כרטיס של החברה (חברת קבר רצינית) והדבים לא הסכימו להחזיר בגלל שלתענתם הם בכלל לא ראו את הכרטיס והם רק קיבלו הודעה שיש להם אותו במלאי ואז ה כתבו ati וזה בעצם וזה לא אשמתם...

:asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט חוצפה חסרת גבול למה שחנויות מחשבים יכולות לעשות. ואני עוד חשבתי שחנות כמו פנדה לא יעשו כזה דבר.... :AR15:

מסקנה- תקנו בסימפלטק/פיסי הרדוור/זיג זג, בחיים לא שמעתי על יחס מזלזל ללקוח מהחנויות הנ"ל.

נ.ב: מה הקשר לכותרת?

נ.ב2: אהההה הבנתי :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי ובכל זאת!!

הייתי כותב אותו הדבר אם היה מדובר בזיגזאג או פלונטר או כל חנות אחרת...

אם באמת כך המקרה והאדם שכתב לא עיווט את מה שנעשה אז בהחלט קיימת כאן סוג של עברה, מצד שני, זה לא משהו שצריך להישפט עליו אלא יותר יושר בסיסי...

תראו מה קרה לKSP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי ובכל זאת!!

הייתי כותב אותו הדבר אם היה מדובר בזיגזאג או פלונטר או כל חנות אחרת...

אם באמת כך המקרה והאדם שכתב לא עיווט את מה שנעשה אז בהחלט קיימת כאן סוג של עברה, מצד שני, זה לא משהו שצריך להישפט עליו אלא יותר יושר בסיסי...

תראו מה קרה לKSP

אתה והתאוריות שלך על הנחמדות בעולם... זה עסקים, לא מסיבה עם חברים... כל מה שצריך בשביל למכור... זה למה יש חוקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון

KSP לא עברו על שום חוק אבל עדיין יש להם פחות לקוחות מאשר אם הם היו בני אדם

אתה חושב שהדובונים הרויחו מהצנזור שלהם פה? תסתכל כמה מפרטים ביום בונים לאנשים שהולכים אליהם כ-ל יום!

יושר זה אחד הדברים שבעל עסק צריך לשמור עליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...