האם באמת אי אפשר לעשות אוברקלוקינג במעבד עם לוח אם של אינטל? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם באמת אי אפשר לעשות אוברקלוקינג במעבד עם לוח אם של אינטל?

nice

Recommended Posts

ביקור קטן בביוס שבו לא ביקרתי במשך זמן רב הבהיר לי שאין שום אפשרות לעשות בלוח הזה.

כל האפשרויות שם אפורות,ובלתי ניתנות לשינוי.

אבי,

אתה בטוח שזה יעבוד?

אין לי בעיה לנסות דברים מסובכים

מה בעצם אני צריך לעשות? איזה גמפר יש על הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבי,

עוד הפעם, אתה מדבר על דברים שאינך מבין בהם וזה חבל כי אתה מטעה את NICE שגם ככה מבולבל. כדאי שתקרא קצת בפורום לפני שאתה "עוזר" לאנשים.

יש לוחות שהביוס שלהם מאפשר (הרוב) ויש כאלה שלא כמו אינטל בד"כ.

הגאמפר שאתה מדבר עליו, מאפשר לאפס את הביוס אחרי שנסיון כושל של "תקע את המחשב".

אבל, גם בשביל נסיון OC כושל צריך ביוס שתומך ב OC או תוכנה שעוקפת את הביוס כמו למשל CLOCKGEN.

בלוחות ישנים מאוד, הייתה אופציה לעשות דרך גאמפרים על הלוח, אבל זה דבר אחר לגמרי. מאז ומתמיד היו נגד כל אפשרות של OC. לאחרונה, הם התחילו להיות נחמדים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שראיתי באתר של התוכנה אין מצב שאפשר לעשות ללוח אם שלי,או ללוח אם של slim_shady

למרות שאולי אני נראה כמתחיל דרך התגובות האחרונות,אך יש לי ידע נרחב מאוד בכל התחומים ואני בטוח שיכולתי לזהות אפשרות לאובר קלוקינג או לשינוי מהירויות.

רציתי לעשות נרחב למארז ולרמקולים ולמסך שיצטרפו לזה שעשיתי לעכבר ולמקלדת (עם צבעים תואמים כמובן),

אבל עכשיו ירד לי החשק לגמרי. מי רוצה לשים 4 מאווררים במחשב שיצרו זרימת אוויר מעולה כאשר אי אפשר לעשות למחשב?

כמה שאני שונא ניורון ברגע זה....

שאלה: אם אני אחליף את לוח האם ללוח אם חדש, המעבד שלי (1.7 ) יוכל להתלבש עליו? או שצריך לקנות משהו יותר ישן? (באתר של הלוח אם כתוב שהלוח אם תומך במעבדים עם 2.8 )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבירו לך כבר שבביוס של אינטל! אין אפשרות לאוברקלוקינג.

פשוט תחשוב קצת לפני שאתה לוחץ "שלח תגובה"...רק קצת...לא יותר מדי

בסדררררררררררררררררררררררררררררר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין יש כאלה בלוחות אם חדשים?

אבל בכל מקרה אני לא אקנה חדש. אולי אני אוכל לשמור על המעבד לזמן קצר,אבל אז אני אגביל את עצמי בכך שאם ארצה לשדרג הטוב ביותר שאוכל להשיג הוא 2.8

אולי אני אעשה ממנו טיבו או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...