שלום שמי רובי, אדריכל, ואני מחפש עצות מאנשי הפורום הטובים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום שמי רובי, אדריכל, ואני מחפש עצות מאנשי הפורום הטובים

rubyt

Recommended Posts

אם אפשר להביא מחו"ל (אם כבר נוסעים, משלוח ייקר את העסק), איזה 4200 באיזה 550-600 דולר, לעשות לו OC מתון ל 4800 זה יהיה בהחלט שווה את תוספת המחיר לעומת ה 1700-1800 שקל של ה 820 :smile1: ואל תגידו לי שאם כבר מביאים מחו"ל אז גם ה 820 זול יותר שם כי זה לא ממש מעניין :)

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הערות קטנות:

1. יתכן ובמצבך עדיף דיסק אחד גדול מאשר שניים קטנים, אלא אם כן אתה מבצע גיבוי סדיר למידע שלך (רעיון טוב בכל מקרה, אגב).

אמנם, שני דיסקים קטנים במערך RAID0 יתנו ביצועים טובים יותר מאשר דיסק אחד גדול כשמדובר בקבצים גדולים, אך הדיסק השני מוריד את האמינות

פי 2 (כלומר, יש פי 2 סיכוי לכשל באחד הדיסקים). מעבר לזה, מדובר ביותר חום ורעש, ולרוב הדיסקים הגדולים יותר הם גם מתקדמים יותר (צפיפות platters וכו'). זה מאוד תלוי באופן העבודה שלך. אם אתה עובד עם קבצים של מאות מגהבייט, ומבצע גיבויים סדירים, אז ללא ספק לך על שני דיסקים קטנים בRAID, תקבל ביצועים שלא מהעולם הזה... לאנשי ווידאו, למשל, RAID זה דבר מועיל מאוד.

2. כפול ליבות הוא ידידך הטוב ביותר, שווה לחקור את עניין האינטל 820 לעומק.

3. ישנם מקרים בהם אפשר להפוך כרטיסי מסך המיועדים לגיימרים לכרטיסי Quadro/FireGL מקבילים. אני יודע שכך זה היה עם הRadeon 9800, שהפך בשמחה לFireGL.

הנה דוגמא, שמתייחסת לNVidia 6800GT:

http://www.dvinfo.net/conf/printthread.php?t=46087

אתה לא נשמע לי כמו אחד שמפחד ממחשבים, יתכן ומאוד יהיה לך כדאי לקנות כרטיס כמו ה6800GT ב2400 ש"ח ולעשות לו flash כך שיהפך לQuadro.

4. אני חושב ששני ג'יגה ל2D כאוטוקאד זה מעט overkill, אני חושב שג'יגה יספיק. אם צריך לחסוך איפשהו, תתחיל משם (אם כי שני ג'יגה לא יכולים להזיק, כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עובד על תלת מימד ולא דו מימד. שם הרבה זכרון זו תמיד ברכה. לא עבדתי בתלת מימד עם אוטוקאד אבל תעשה למשל REBUILD ב SOLID EDGE לגוף תלת מימדי המורכב מהרבה גופים ותראה איך הזכרון נשאב.

בנוסף, בעבודה עם קבצים גדולים זכרון גדול יכול מאוד לעזור. תסתכל פה מה שילוב של 2 גיגה זכרון וגרפיקות יכול לעשות לטעינות במשחקים למשל. אומנם זה בגרמנית אבל NICHT MESHANE :

http://www.3dcenter.de/artikel/2005/06-17_b.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...