צריך עזרה במפרט של עד 5000+- ,הקניה מתוכננת להיום. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה במפרט של עד 5000+- ,הקניה מתוכננת להיום.

toska

Recommended Posts

יש לי שאלה קצת לא קשורה.

המארזים של באמת באים עם ספקי FSP? כי ממה שהבנתי אלו ממש ספקים איכותיים, אפילו יותר מHEC.

כי מחיר של 250 שקל למארז הנ"ל + ספק 350W מעולה נראה לי מוזר.

מה אתם אומרים?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנראה שיש לזה הסבר, סביר להניח שהמארזים של פוקסוקון לא בדיוק ברמה של אנטק ולכן העלות שלהם לא גבוהה מדיי בין השאר כנראה שפוקסוקון עושים עם FSP עסקאות ענק ולכן יוצא שכל ספק שהם קונים מהם מגיע במחיר קטן ולכן המארז והספק זולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

toska

העכבר הזה לא אלחוטי

אין ביניהם הבדלים כל כך גדולים ממה שנראה לעין (שלי לפחות)

Seagate זה מצוין, 5 שנים אחריות ו NCQ

ההבדלים בין ה Albatron K8X890 Pro II לבין ה nForce 4 השונים בביצועים הם כל כך מזעריים עד כדי כך שרק בתוכנות אתה תראה הבדל כלשהו

השבב קול של ה Albatron לעומת זאת הרבה הרבה יותר טוב

Idan-h

כמובן צריך לבדוק שמקבלים באמת ספק של FSP

ד"א בחו"ל יש הבדל מאוד מזערי בין ה Hec הכי פשוט (300W AR-T/F) לבין ה FSP 300/350W

והאיכות מארזים של קצת פחות טובה אבל עדיין בסדר גמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התגובה.

הזמנתי הרגע את המחשב ללא הרמקולים כי אני עדיין לא סגור על הרמקולים.

מפרט סופי:

0 297 17" F700P Flatron Monitor 1009.00 ¤ 1 1009 ¤

1 640 Computer Assembly 160.00 ¤ 1 160 ¤

2 1109 Twinmos TMD7608S8E50D 512MB 3200 Memory 299.00 ¤ 1 299 ¤

3 1673 Genius KB-21e Multimedia NEW Eng/Heb PS2 Silver-Black Keyboard 81.00 ¤ 1 81 ¤

4 2623 160GB 7200 rpm 8MB Buffer NCQ Serial ATA HDD 579.00 ¤ 1 579 ¤

5 5853 Gigaybyte GA-K8NF-9 nForce4 Socket 939 Motherboard 599.00 ¤ 1 599 ¤

6 5894 NEC ND-3520AB 16/4/24//48/16/48 Bulk Black DVD±R/RW 299.00 ¤ 1 299 ¤

7 6148 Genius Netscroll +SUPERIOR Blue Mouse 96.00 ¤ 1 96 ¤

8 6224 Igloo 7200 Pro CPU Cooler for 64/939 59.00 ¤ 1 59 ¤

9 6251 TLA475S Front True Power 350W FSP Case 249.00 ¤ 1 249 ¤

10 6519 Gainward 6600 Ultra/1780 PCX 256MB DVI Video Card 699.00 ¤ 1 699 ¤

11 6731 64 3000 Venice Socket 939 Tray 859.00 ¤ 1 859 ¤

תשלומים 1 תוספת -2% 12 4988

סה"כ כולל מע"מ 4888 ¤

בסוף הלכתי על הג'יגה בייט כי אני עדיין לא מבין למה כולם הולכים על הג'יגה בייט ולא על האלבטרון אם האלבטרון אומנם קצת פחות טוב ממנו אבל עם כרטיס קול יותר טוב.

נקווה שאפשרי יהיה לשנות ת'מפרט עם LOGICPC במידה ויהיה רצון לשינויים.

מישהו רוצה להגיב על המפרט?

והמון המון תודה על הכול.

:):xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אם בא עם כרטיס קול 24Bit, אם כבר עריכת מוזיקה והתספקות באונבורד אז ללכת על אחד איכותי

ליאור, רוזטק הפסיקו להביא את גירסת ה-Pro II של הלוח, הם מביאים רק את גירסת הפרו הרגילה, והיא מגיעה עם כרטיס קול רגיל ופשוט, ולכן עדיף לו ללכת על ה-nForce4.

הפסיקו בגלל יחידת ה-mPower שגרמה בעיות (משתמשים שלא מודעים למשהו פשוט שנקרא - ג'אמפרים).

מה שכן יש עכשיו לוח nForce4 Ultra של אלבטרון ברק 70 ש"ח מה- K8NF-9.

הוא גם יתמוך ב-SATA-II (מה שאומר גם NCQ) בניגוד ללוחות האחרים שלא תומכים (אבל עדיין יעבדו עם כונני NCQ).

אני מקווה שאכן מדובר כאן בספק של FSP, שווה לבדוק את זה. המחיר יותר מדי זול, אבל בעצם המארז אמור להיות ממש פשוט ולא באיכות הבניה של ה-Compucase (שזהה אגב לאחד הדגמים של אנטק).

באשר לקירור, אני דווקא הייתי הולך על ה-Igloo 7200 Light.. לא נראה שאתה הולך לנסות OC בקרוב, והקירור יהיה משמעותית יותר שקט ומספיק בהחלט למעבד שלך (והוא השקט ביותר מסידרת ה-7200).

עד שהם לא התקשרו אליך לאשר ת'הזמנה אני בטוח שאתה יכול לשנות מה שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו,המון תודה על התגובה הזאת,בידיוק מה שרציתי לשאול... :xyxthumbs:

דבר אחרון, אני לוקח הרי הארדיסק של עם טכנולוגיית NCQ ,אבל הלוח שבחרתי לא ינצל את הטכנולוגיה,אבל יוכל עדיין לעבוד עם ההארדיסק?

אם כך,הלוח אם שהצעת של אלברטון NF4,בעל ביצועים דומים\יותר טובים? הוא כן ינצל את הטכנולוגיה של ההארדיסק?

היו בעיות למשתמשים איתו?

אפשר השם המלא של הלוח?

אני חושב אחרי הכול לקחת ת'קומפיוקייס, הוא גם נמצא במלאי וזה גם מה שהרבה לקחו.

הספק של הקומפיוקייס יוכל להסתדר עם המערכת שרכשתי?

הLight שונה רק במהירות?שגורמת לשקט? , הממ,כעיקרון אני לא מתכנן ,אולי בעתיד,אבל כמו שאמרתי מקודם השקט לא הכי חשוב לי. מבחינת שלושתם לא מתאימים לאוברקלוקינג,נכון?

אם כך לקחת את הLIGHT?

המון המון תודה!

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאכן מדובר כאן בספק של FSP, שווה לבדוק את זה. המחיר יותר מדי זול, אבל בעצם המארז אמור להיות ממש פשוט ולא באיכות הבניה של ה-Compucase (שזהה אגב לאחד הדגמים של אנטק).

נראה לי שבאמת איכות הבניה של הקומפיוקייס יותר טובה, אבל לא נראה לי שאיכות הבניה של הFoxconn ממש גרועה.

לחץ כאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן לפי מה שאני הבנתי עכשיו Albatron פשוט הוציאה את ה mPower מכל העסק ומשווקת את ה K8X890 Pro II בלי היחידה הזאת

שווה לבדוק כי הכרטיס שלו הוא בין הכי איכותיים שאפשר למצוא לסוקט 939 והיחיד בטווח מחירים האלה

אני בדקתי מקרוב כמה וכמה כאלה מהדגמים היותר ישנים של Foxconn

האיכות בנייה כמובן לא בשמיים אבל מספיק טובה, והספק הוא אכן FSP 300/350W

אבל שוב כדאי לבקש לראות את הספק לפני הרכישה

לא לקנות אם לא כתוב על המדבקה שלו FSP

ral זה לא ספק של FSP בתמונות שם

הספק של FSP הרבה יותר חזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, הם הוציאו את ה-mPower ויצרו את הלוח הפשו יותר - K8X890 Pro, כבר הרכבתי אותו, והוא עם כרטיס קול פשוט..

רוזטק לא מביאים יותר את גירסת ה-Pro II והורידו אותה מהמחירון.

toska, השם של הלוח הוא Albatron K8NF4U, הוא חדש בארץ ואין איתו עדיין הרבה ניסיון. אבל הוא מבוסס על nForce4 Ultra ולכן יהיה עדיף על ה-Gigabyte nForce4-4X ויתן תמיכה ב-NCQ.

באשר לספק תמיד רצוי לבדוק כי לפעמים יבואנים מזמינים ממקום אחד ולפעמים מאחר. וחנויות האינטרנט לפעמים לא מעודכנות בעצמן מה הן מקבלות.

יש להם שם בלוג'יק גם את הצ'נברו החדשים עם ספקי Sirtec 310W 20/24pin ומאוורר 120 מ"מ שקט (16A על ה-12v), זה אמור להיות היצרן OEM של Thermaltake, אבל לך תדע עם האיכות אכן זהה.

הנה השוואה של ה-Glacialtech למינהם:

http://www.digit-life.com/articles2/cooling-systems/s754-coolers-shootout-oct2k4.html

שים לב שהמעבד בהשוואה (Newcastle) חם יותר מזה שאתה הולך לקנות (ובכלליות הטמפ' של כל הגופי שם ניראות גבוהות מדי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רן, יש כבר כמה ביקורות טובות של ה K8SLI שזה אותו לוח בדיוק כמו ה NF4U רק עם (בלי צורך במתאם שזה נראה די נחמד).

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleid=1795&page=10

http://www.overclockersonline.com/index.php?page=articles&num=271&pnum=8

http://www.vr-zone.com.sg/?i=2049&s=10

http://www.legionhardware.com/html/doc.php?id=428

אני כבר הרכבתי אחד, והוא עובד מצויין, בבדיקה עלה בקלות ל 290 ב X9 בלי בעיה (פה עצרתי וחזרתי למקור, לא רציתי לסחוט אותו). בביקורות עלו יותר גבוה. ה"בעיה" היחידה שראיתי זה עם הדווח של טמפרטורה הפנימית של המעבד אבל עדיין לא ירדתי לשורש העניין (אם זה בגלל בעיה במעבד, זיוף כרוני של החיישן, או סתם כי קיבלתי אחד עם חיישן דפוק, אולי ביוס  :nixweiss:).

אני חושב שהוא GOOD VALUE FOR MONEY ואיננו נופל משום NF4U אחר מבחינת ביצועים. כמובן שאינך מקבל כרטיס קול 8 ערוצים ואין לו FIREWIRE אבל ביננו, הרוב לא צריכים את זה. כמו כן, הוא קצת יותר צפוף מ ATX סטנדרטי אבל אפשר להסתדר עם זה ובמארזים קטנים יותר זה מהווה אפילו יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טענתי שהוא רע, רק ציינתי שהוא חדש בשוק לעומת לוחות כמו הג'יגהבייט.

אבל אכן הביקורות על גירסת ה- משבחות, והוא אכן בהחלט Great Value.. בגלל זה המלצתי עליו.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שורה תחתונה,

*המארז צריך להתחלף לקומפיוקייס גם בשל אי הוודאות שהספק בהחלט ספק של FSP, בגלל שהקומפיוקייס יותר איכותי, ובגלל שהוא במלאי.

עכשיו לשאלה חשובה יותר, האם הספק של הקומפיוקייס יחזיק את המערכת שלי?

*לוח אם,SLI?מה זה?

לקחת ת'לוח הנ"ל?:

Albatron K8NF4U

אפילו אם הוא חדש ואין עליו ממש ביקורות? הוא לא יעשה בעיות? יותר טוב מהג'יגהבייט? (לא מבין מה ההבדל,אפשר הסבר בבקשה?)

*אני אקח איגלו פרו,במילא העלות של שלושתם היא אותה עלות,ואני מקבל יותר חזק.

במילא לא אכפת לי מרעש ממש.

ברגע שאני אקבל תשובות לשאלות הללו אני אתקן את המפרט ביחד עם לוג'יק.

המון תודה על התגובות,עזרתם מאוד.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...