מפרט LOW END לילדים בני 5 עד 7 - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט LOW END לילדים בני 5 עד 7

SN מחשבים

Recommended Posts

רמת מכירת המחשבים תלויה באיזה עיר מוכרים אותם

כל עיר יש לה את התחרות הפנימית שלה על חומרה וככה עולה רמת המוצרים

איפה שאני עובד רוב המחשבים שיוצאים הם 775 ו 939

775 יש גם 2.6 רק שתדע

בכל מקרה זיג זג לא מוכרים מחשבים לילדים בני 5 - 7 אלה מנסים לבנות את המחשב בכי זול ושלא יהיה ג'אנק

תמיד חייב להיות כזה למקרה שמישהו פשוט לא רוצה להשקיע

אתה צריך למכור את זה בגישה שונה

תבנה אותה הצעה עם לוח GB ולא PCCHIPS עם מעבד SEMPRON

תנסה להגיע לאותו מחיר ותסביר ללקוח מאוד פשוט זה מחשב שעוד שנה בילד שלך יגדל ירצה לשחק במשחק אפילו לא הכי חדש יהיה לו קשה

אני ממליץ לך להוסיף X ועוד שנה אתה תכסוך במקום להחליף הכל אז תוכל להחליף כרטיס מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רמת מכירת המחשבים תלויה באיזה עיר מוכרים אותם

כל עיר יש לה את התחרות הפנימית שלה על חומרה וככה עולה רמת המוצרים

איפה שאני עובד רוב המחשבים שיוצאים הם 775 ו 939

775 יש גם 2.6 רק שתדע

בכל מקרה זיג זג לא מוכרים מחשבים לילדים בני 5 - 7 אלה מנסים לבנות את המחשב בכי זול ושלא יהיה ג'אנק

תמיד חייב להיות כזה למקרה שמישהו פשוט לא רוצה להשקיע

אתה צריך למכור את זה בגישה שונה

תבנה אותה הצעה עם לוח GB ולא PCCHIPS עם מעבד SEMPRON

תנסה להגיע לאותו מחיר ותסביר ללקוח מאוד פשוט זה מחשב שעוד שנה בילד שלך יגדל ירצה לשחק במשחק אפילו לא הכי חדש יהיה לו קשה

אני ממליץ לך להוסיף X ועוד שנה אתה תכסוך במקום להחליף הכל אז תוכל להחליף כרטיס מסך

מאיפה אתה מכיר כל כך את חברת זיג זג ?

חוץ מהמארזים שהם מרכיבים למחשב ודיסקים קשיחים הכול שם על הפנים...

חוץ מזה איש מקצוע שמכבד את עצמו ומעריך את עצמו לא מוכר כל דבר ! 64 BIT י'אללה העיקר השם !

שואלים את הלקוח לפני מה השימוש ? למי זה מיועד בלה בלה..וגם אם ההפרש 500 ש"ח ! למה לא לחסוך אותו ?

אתה יכול להגיד לי שמעבד 32 בתחום האפלקציות שהוא תומך נעלם מהעולם ? 80 אחוז מהתוכנות לשימוש ביתי תומכות ב 32 .

ואם אפשר לחסוך לבנאדם כמה מאות שקלים ואז בעתיד אם ה 64 יהיה ממש שימושי יהיה אפשר לקנות את ה 64 במחיר הרבה יותר זול !

אבל תסמכו עלי היום שבו 32 ביט לא יהיה שימושי רחוק מאוד כמה שנים טובות מעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר ל 62 ביט עכשיו לעזאזל?

אין סמפרונים שתומכים 64 ביט

וסתם ד"א Sempron S-754 יותר חזק מ A-XP

מה הקשר לסמפרון 64 ביט ?

דיברת על ה 64 ביט באופן כללי שאתם כמו ילדים קטנים מתלהבים מזה כמו צעצוע חדש וגם שיש לכם 64 זה על הנייר כי רוב המערכות הפעלה שעליו הם 32 .

ובקשר לסמפרון 754 שחזק מאתלון - A את זה אני אבדוק .

הבאסה שליבואן שלי יש רק אתלון 64 וסמפרון A אני צריך לברר אם יש לו סמי 754

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

מארזים ודיסקים קשיחים ... o_O

ונראה לי שזיגזג צריכים למכור  p III טואלטינים כדי לספק את הדרישה של הלקוחות שלהם ...

או מקסימום p IV בתדרים של 1.3 עד 1.5  ב423 , כי זה בכלל overkill מטורף .

תגיד לי , SN , אתה חי בעולם משלך ומוכר מחשבים לאנשים שבאים מהעולם שלך ?

תתאים מחשבים לפי דרישה של הלקוח שלך , אל תמכור להם משהו שאתה חושב ובטוח שיתאים להם .

אם תמכור pcchips מבוססי 754 במארזים צהובים עם פנסי ערפל מקדימה , זה לא יהפוך אותך למגניב יותר , וזה לא יכניס לך יותר כסף .

תדבר עם הלקוחות שלך , ותשאל אותם מה הם צריכים , ומה הם רוצים לעשות , ובהתאם לכך תבנה להם מחשב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SN, אין לי שום דבר נגדך ושמחתי לעזור לך בתארד הקודם, אבל חוץ מללמוד על לדים יש לך עוד הרבה הרבה ללמוד לפני שאתה קורא לעצמך "מחשבים" או בכלל חושב למכור חלקי מחשבים...

אני לא אומר שלא יצליח לך, כי הרי 50 אחוז לפחות מהחנויות השכונתיות לא מבינות כלום מהחיים שלהם..

אבל אם אתה רוצה להגיע למצב שאתה מבקר חנויות אחרות, או שולח פוסטים כמו הפוסטים האחרונים שלך, חשוב מאוד שתבין בנושא...

אני ממליץ לך לחזור לתקן "קורא מהצד" עד שתלמד קצת יותר...

דרך אגב, אתה ממש מזכיר בצורת כתיבה שלך משתמש שהיה פה פעם בשם "AMD Sempron 3100", גם הוא אהב ללכת ראש בקיר נגד ההיגיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SN מחשבים

אנחנו לא מתלהבים מה 64 ביט, ה 64 ביט זה סתם בונוס קטן

המעבדים האלה טובים קודם כל בגלל שהם יותר חזקים ברוב הדברים, יותר זולים, יותר קרירים מה שאומר שקטים

גם אם הם לא היו 64 ביט היינו ממליצים עליהם פשוט כי הם מעבדים מצוינים

הסמפרון 754 יותר חזק, הוא מבוסס על של ה A64 רק שהורידו לו את הפקודות של ה 64 ביט והאוגרים וקיצצו לו את ה L2 Cache

ותצא מהחור באדמה ותתחיל לפתוח את העיניים

ECS / PCChips אלה לא חברות טובות, אלה לא לוחות איכותיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו תנסו להבין את הראש שלי ! בא לי אבא עם ילדים קטנים זה נראה לכם הגיוני למכור לו מעבד 64 ביט ? ולוח מפואר עשיר פי'צרים ?

אם אתם חושבים שה 478 או A עברו מהעולם אתם טועים ובגדול ! צר לי לאכזב אתכם.

תסכימו איתי שמעבד 32 ביט לצורכי אינטרנט,,ומשחקים עושה את העבודה בצורה מעולה !

לא בעיה בשבילי לדחוף ללקוחות 939 עם כרטיס מסך יקר השאלה למה ?

חוץ מזה הרווח שלי הוא אותו רווח ב 939 או A אז תאמינו לי שאין לי אינטרנס למכור "ג'אנק" הרווח הוא בין 10 ל 20 אחוז אצל כולם.

אני לא אומר חס וחלילה שהם לא טובים ( 64 ) פשוט זה כמו לתת מרצדס לאחד ברמלה לוד בשכונה של עמידר.

בחייאת ילדים בני 5 7 שמשחקים דיגר ובמקרה הטוב ישימו פיפא .. הבארטון הוא מעל ומעבר בשבילהם למרות שאישית אני לא מת על המעבד הזה.

הבעיה שבמחיר של הפנטיום 4 2.6 עדיף כבר לשים אתלון 64 P:

*** הרמה באתר הזה נורא גבוהה והלוואי שהיו עוד כמה בעלי מעבדות כמוני שהיו מורידים טיפה את האף ונכנסים פה למים "הרדודים" ללמוד משהו***

למרות שיש כמה דברים מהותיים שאני לא מסכים אתכם :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרים ידיים ...

תמכור מה שבא לך , למי שבא לך , שיהיה בהצלחה , שתעשה את המיליון הראשון שלך תוך שנה ותצא לגמלאות על איזה אי טרופי מדהים .

מה אנחנו מבינים .... סתם משתמשים שטופי מוח בפורום .

יאללה

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרים ידיים ...

תמכור מה שבא לך , למי שבא לך , שיהיה בהצלחה , שתעשה את המיליון הראשון שלך תוך שנה ותצא לגמלאות על איזה אי טרופי מדהים .

מה אנחנו מבינים .... סתם משתמשים שטופי מוח בפורום .

יאללה

יום טוב

יום טוב גם לך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו תנסו להבין את הראש שלי ! בא לי אבא עם ילדים קטנים זה נראה לכם הגיוני למכור לו מעבד 64 ביט ? ולוח מפואר עשיר פי'צרים ?

-אם ההבדל במחיר נמוך אז למה לא?צריך גם לחשוב לעתיד לא?

אם אתם חושבים שה 478 או A עברו מהעולם אתם טועים ובגדול ! צר לי לאכזב אתכם.-הם לא בגלל טכנאי קבר כמוך.

תסכימו איתי שמעבד 32 ביט לצורכי אינטרנט,,ומשחקים עושה את העבודה בצורה מעולה ! -מה זה קשור?מדובר על מעבד ולוח לא על פקודות 32 או 64 ביט

לא בעיה בשבילי לדחוף ללקוחות 939 עם כרטיס מסך יקר השאלה למה ? אף אחד לא אמר סוקט 939 ,יש אלטרנטיבות מצויינות במחירים טובים באמצע.

חוץ מזה הרווח שלי הוא אותו רווח ב 939 או A אז תאמינו לי שאין לי אינטרנס למכור "ג'אנק" הרווח הוא בין 10 ל 20 אחוז אצל כולם.

-אז למה אתה מתעקש לדחוף לכל מפרט סוקט A ולוח של או CHIPS?

אני לא אומר חס וחלילה שהם לא טובים ( 64 ) פשוט זה כמו לתת מרצדס לאחד ברמלה לוד בשכונה של עמידר.-עלוב.

בחייאת ילדים בני 5 7 שמשחקים דיגר ובמקרה הטוב ישימו פיפא .. הבארטון הוא מעל ומעבר בשבילהם למרות שאישית אני לא מת על המעבד הזה.-כן המשחקים של היום דורשים וכרטיסים חזקים יותר ואני לא מדבר על דיגר.פתאום הילד ירצה לשחק משחק קצת כבד והופ...אי אפשר...

הבעיה שבמחיר של הפנטיום 4 2.6 עדיף כבר לשים אתלון 64 P:

-נכון

*** הרמה באתר הזה נורא גבוהה והלוואי שהיו עוד כמה בעלי מעבדות כמוני שהיו מורידים טיפה את האף ונכנסים פה למים "הרדודים" ללמוד משהו***

למרות שיש כמה דברים מהותיים שאני לא מסכים אתכם  :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SN מחשבים

קודם כל סוקט 478 ו A עברו מהעולם, רק חנויות קבר כמוך מוכרות אותם עדיין

אף אחד לא אמר לך למכור לו מעבד 64 ביט, דיברנו עד כאן על מעבד סמפרון 754, ולא כל הלוחות שלא יצאו מהפסי ייצור העלובים של ECS/PCChips הם עשירי פיצ'רים ומפוארים

הרוב למעשה הם פשוטים ועם פיצ'רים בדיוק כמו ב שמבוססים על אותו צ'יפסט

והם לא יקרים יותר באופן רציני

אז תרוויח פחות 5$ אבל אתה מוכר לבנאדם עולם אחר, זה לא כמו למכור לו מעבד שאי אפשר לשדרג על לוח עלוב

ונסיים את התגובה בתקווה שנראה כאן עוד מוכרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EVMAN אני עובד עם ECS בגלל ההרגל ובגלל שהם אמינים וזולים ! זה הכול אם מגיע אלי לקוח גיימר אז אני שם לו אבל בסה"כ רוב הלקוחות שלי הם עממיים אין להם דרישות גבוהות...חוץ מזה שיהיה לך עסק אתה תבין אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SN מחשבים

קודם כל סוקט 478 ו A עברו מהעולם, רק חנויות קבר כמוך מוכרות אותם עדיין

אף אחד לא אמר לך למכור לו מעבד 64 ביט, דיברנו עד כאן על מעבד סמפרון 754, ולא כל הלוחות שלא יצאו מהפסי ייצור העלובים של ECS/PCChips הם עשירי פיצ'רים ומפוארים

הרוב למעשה הם פשוטים ועם פיצ'רים בדיוק כמו ב ECS שמבוססים על אותו צ'יפסט

והם לא יקרים יותר באופן רציני

אז תרוויח פחות 5$ אבל אתה מוכר לבנאדם עולם אחר, זה לא כמו למכור לו מעבד שאי אפשר לשדרג על לוח עלוב

ונסיים את התגובה בתקווה שנראה כאן עוד מוכרים

"עלובים " עלובים אבל הם שולטים כבר שנים בשוק הלוחות בארץ ובעולם אמינים הרבה יותר מ למשל שלהם יש החזרות יותר מ והוכחה לכך תקבלו ב GYRO

אנשים לא מטומטמים ולא טיפשים חנויות , בעלי עסקים וכל צרכן מסוג שהוא לא היה מזמין אם הוא לא היה אמין ! אני בתור בעל עסק אם הייתי יודע ש יעשה לי בעיות והוא לוח לא יציב לא הייתי מזמין אותו אין לי זמן להיות אצל אותו לקוח כל שני וחמישי לדעתי אתם אכולי דעות קדומות..

וההפרש הוא ממש לא 5 דולר ! ולמעשה כן !!!!! יש אנשים שהפרש של לוח ומעבד אפילו ב 500 שקל הוא הוצאה גדולה מדי בשבילהם !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ECS עלובים ולא משנה עד כמה אתה תנסה לשכנע את עצמך שהם אמינים

כי אמינים הם לא

ואני מדבר איתך מנסיון של כמה שנים, מה שנראה שחסר לך

ואתה כבעל עסק לא מחפש את הלוח היציב ביותר ואל תנסה לשחק אותה שאתה לא מחפש רווחים כמה שיותר גדולים אפילו על חשבון הלקוחות

כי למכור לכל מחשב זה בהחלט לחפש רווח יותר גדול על חשבון היציבות של המחשב של הלקוח

תראה לי הפרש של 500 שקל בין Sempron 2600 לבין Sempron 754 2600

ובין לוח ג'נרי (כן ו PCChips זה ג'נרי) ל S-A ואחד כזה ל S-754

עם כל הכבוד אתה מזבל בשכל בכמויות ואין לך מושג בכלל על מה אתה מזבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...