מפרט LOW END לילדים בני 5 עד 7 - עמוד 11 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט LOW END לילדים בני 5 עד 7

SN מחשבים

Recommended Posts

היו ימים, עברו... תתגבר.

למי אכפת לאיזה באס הם מגיעים? שלא יעברו את ה 202 למי זה משנה? הוא מוכר את זה לאנשים שגם עוד 30 שנה לא ידעו מה זה ..

זאת בכלל לא הנקודה ולא המטרה בכל המערכת..

ו-SN, סחטן על האווטר :lol:

אני נאמן ל מודה  :) שנים של עבודה איתם מינימום השקעה מקסימום נתינה LOW MID .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 166
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כולכם מודעים לעובדה שECS זה אותו pcchips , אותו epox , אותו dfi , אותו , ועוד מספר חברות שאני לא זוכר את שמן כרגע , אבל עם בקרת איכות שונה , והבקרת האיכות הזאת אומרת בסופו של דבר את טיבו של מוצר . אז נכון , שיש מוצרים לכל אחת מה"חברות" האלה שמיועדים לשוק נמוך , אמצעי וגבוה , אבל גם לאותן החברות עם בקרת איכות ירודה יותר יהיה אחוז החזרות גבוה יותר .

אז חלאס עם השטויות , לכל יצרן יש ליין מוצרים שתואם לדרישה של השוק . באסיה הוא מותג מאווווווד חזק , אבל מאוד חזק , והולכים שם על הדגמים של high end , ועל הlow end לא מדובר בכלל , באירופה הוא פחות מוכר , והולך פחות , ובארץ , מה לעשות , יבאו את הזבל של הזבל של הלוחות , והתפיסה של לוחות זבל = pc chips , כבר נקבעה , אבל כל העניין פה לא על איכות טיב מוצר ברמות אלה או אחרות , אלא הנקודה היא שהבחור שלנו מיעד את המערכות שלו , שמבוססות על חומרה לא ירודה ודפוקה , אלא חומרה תקציבית , ומנסה להוכיח לכולנו שכן ניתן לשחק ולעשות כל דבר עם המחשבים האלה , וכאן הוא טועה .

גם לABIT היו נפלים , AN7 , גם לMSI היו תקלות סדרתיות , לכל יצרן היו פאשלות בשלב זה או אחר בחיים שלו . WD , לא היה להם recall עולמי על דיסקים קשיחים בין 6.4 לבין 8.4 גיגהבייט ? היה . לIBM לא היו תקלות סידרתיות עם הדיסקים שלהם ? היו . לapple , לאחרונה דווקא , התגלה באג מאוד חמור בסוללות שלהם , גם recall . ככה שshit happens , ואין מה לעשות .

וSN , גם לך , אין מה לעשות . אי אפשר למכור גמל במסווה של סוס מרוצים , וגם לא לשכנע את הרוכש שאם תזריק לו לתחת סטרואידים , הוא ינצח במירוץ . בשלב מסויים הגמל יתקע לעצמו כדור בראש ,וכאן אתה תתחיל לאכול סרטים . מחשבים למשחקים , תבנה מחשב למשחקים , מחשבים לעבודה שוטפת , תמכור מה שבא לך , רק תדאג שתמכור משהו ולא תשמע מהלקוח שלך יותר אף פעם , אלא רק אם כן הוא ירצה להוסיף או לקנות ממך עוד משהו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם מודעים לעובדה שECS זה אותו pcchips , אותו epox , אותו dfi , אותו , ועוד מספר חברות שאני לא זוכר את שמן כרגע , אבל עם בקרת איכות שונה , והבקרת האיכות הזאת אומרת בסופו של דבר את טיבו של מוצר . אז נכון , שיש מוצרים לכל אחת מה"חברות" האלה שמיועדים לשוק נמוך , אמצעי וגבוה , אבל גם לאותן החברות עם בקרת איכות ירודה יותר יהיה אחוז החזרות גבוה יותר .

אז חלאס עם השטויות , לכל יצרן יש ליין מוצרים שתואם לדרישה של השוק . באסיה הוא מותג מאווווווד חזק , אבל מאוד חזק , והולכים שם על הדגמים של high end , ועל הlow end לא מדובר בכלל , באירופה הוא פחות מוכר , והולך פחות , ובארץ , מה לעשות , יבאו את הזבל של הזבל של הלוחות , והתפיסה של לוחות זבל = pc chips , כבר נקבעה , אבל כל העניין פה לא על איכות טיב מוצר ברמות אלה או אחרות , אלא הנקודה היא שהבחור שלנו מיעד את המערכות שלו , שמבוססות על חומרה לא ירודה ודפוקה , אלא חומרה תקציבית , ומנסה להוכיח לכולנו שכן ניתן לשחק ולעשות כל דבר עם המחשבים האלה , וכאן הוא טועה .

גם לABIT היו נפלים , AN7 , גם לMSI היו תקלות סדרתיות , לכל יצרן היו פאשלות בשלב זה או אחר בחיים שלו . WD , לא היה להם recall עולמי על דיסקים קשיחים בין 6.4 לבין 8.4 גיגהבייט ? היה . לIBM לא היו תקלות סידרתיות עם הדיסקים שלהם ? היו . לapple , לאחרונה דווקא , התגלה באג מאוד חמור בסוללות שלהם , גם recall . ככה שshit happens , ואין מה לעשות .

וSN , גם לך , אין מה לעשות . אי אפשר למכור גמל במסווה של סוס מרוצים , וגם לא לשכנע את הרוכש שאם תזריק לו לתחת סטרואידים , הוא ינצח במירוץ . בשלב מסויים הגמל יתקע לעצמו כדור בראש ,וכאן אתה תתחיל לאכול סרטים . מחשבים למשחקים , תבנה מחשב למשחקים , מחשבים לעבודה שוטפת , תמכור מה שבא לך , רק תדאג שתמכור משהו ולא תשמע מהלקוח שלך יותר אף פעם , אלא רק אם כן הוא ירצה להוסיף או לקנות ממך עוד משהו .

חחחחחח גמל במסווה של סוס מרוצים , תותח .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שיש לך מעבד צרוב של דורון שקיבלת בברית המילה ורשמת מפרט שחלמת עליו.

גם אני יכול לרשום אתלון 64 939 3000 זאת לא בעיה אתה יודע כולה עניין פשוט של הקלדה.

**אני ובוב מארלי היחידים פה כנראה שרושמים את המפרט האמיתי.

חוץ מזה זה מחשב של משרד לצורכי LOW END :'(  פאנבוי של גי'גה בייט ! :bash: למה ציפית ? היה פה מישהו שקרא לך כבר 0 אני מצטרף אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי לך ולו אין שום אינטרס לכתוב מפרט שאין לנו

אני יודע שברגע שיהיה לי כרטיס מסך חזק אני מתמכר למשחקים

ועכשיו זה חופש זה יהיה עוד יותר גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי יש לך דורון ואתה כתבת מפרט שחלמת עליו.

גם אני יכול לרשום אתלון 64 939 3000 זאת לא בעיה אתה יודע כולה הקלדה.

אני ובוב מארלי היחידים פה כנראה שרושמים את המפרט האמיתי.

חוץ מזה זה מחשב של משרד :'( פאנבוי של גי'גה בייט ! :bash: למה ציפית ? היה פה מישהו שקרא לך כבר 0 אני מצטרף אליו.

חחחחחחחחח אתה כזה לוזר...

יש אנשים שמתחדשים עם הזמן אתה יודע... כנראה שאתה לא...

לא ממש ראיתי איזו הודעה של EVMAN שמצדיקה להגיד עליו "פאן בוי" לא בכלליות ולא על ג'יגה בייט...

גם אמרת שאתה פה כדי ללמוד... שני דברים:

1. קודם אתה צריך ללמוד משהו בחומרה ובמחשבים ואז לפתוח חנות... או שזה רק אני...

2. אתה תקוע במחשבה ש הכי טובים ואין עליהם... קצת סותר אחרי שאתה אומר ש הכי טובים ואתה בא ללמד את כולם ולהלל אותם...

בקיצור עדיף שתשתוק... כמו שאמרו פה - אתה מבייש את עצמך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח אתה כזה לוזר...

יש אנשים שמתחדשים עם הזמן אתה יודע... כנראה שאתה לא...

לא ממש ראיתי איזו הודעה של EVMAN שמצדיקה להגיד עליו "פאן בוי" לא בכלליות ולא על ג'יגה בייט...

גם אמרת שאתה פה כדי ללמוד... שני דברים:

1. קודם אתה צריך ללמוד משהו בחומרה ובמחשבים ואז לפתוח חנות... או שזה רק אני...

2. אתה תקוע במחשבה ש הכי טובים ואין עליהם... קצת סותר אחרי שאתה אומר ש הכי טובים ואתה בא ללמד את כולם ולהלל אותם...

בקיצור עדיף שתשתוק... כמו שאמרו פה - אתה מבייש את עצמך...

עוד פאנבוי :s07: שלא מבין כלום מהחיים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SN מחשבים

תאמץ את המשפט "מכל מלמדיי השכלתי"

תפתח את הראש ותתחיל לקרוא ביקורות ברשת

תראה מה זה ו PC French Fries ואז תבין

אני גם קורא ביקורות ועל הלוחות החדשים של שמעתי רק דברים טובים P: חוץ מזה אני מוכר מחשבים למגזר הבינוני נמוך המחשבים שאני מוכר לא מיועדים ל OC !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...