מחשב + רמקולים לא כולל מסך ב 7000-7500 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב + רמקולים לא כולל מסך ב 7000-7500 ש"ח

nico

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רן אתה משווה קירור פאסיבי לקירור אקטיבי

תשים מאוורר טוב על ה XP-120 והוא יהיה יותר חזק

ליאור, מן הסתם הם לא השוו בין הגופי קירור בלי מאווררים. אם תסתכל טוב על הגרף ששמתי תשים לב שהם שמו אותו מאוורר על שני הגופי קירור בשביל השוואה הוגנת (מה שמצויין בסוגריים כ-NB SX1), והם גם עשו השוואה עם המאוורר סטוק (מה שמצויין בתור Serie) שדוחף קצת יותר אוויר ולכן נתן תוצאה יותר טובה (אבל ביותר רעש אני מניח).

אז עם אותו מאוורר, בעוד ה-TR היה 52/71.5, ה-TT היה על 50.5/65.5.. מה שאומר שבמאמץ הקירור שלו היה יותר אפקטיבי והיה נמוך מה-TR ב-6 מעלות, זה דיי הרבה. וגם לא לשכוח ש-TR + מאוורר יוצא בערך 100 ש"ח יותר יקר מה-TT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז אתם יכולים לאסוף לי את כל החידושים לתוך מפרט 1 בתקציב של 7500 ש"ח + איכותיים הלוח אם של DEFI נראה אופציה טובה...

מממ בעמוד השני אחד כתוב לו בפרטים שיש לו X800XL והוא עושה 5400 ב 3D מרק 2005! דבר כזה יכול ליהות טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, מן הסתם הם לא השוו בין הגופי קירור בלי מאווררים. אם תסתכל טוב על הגרף ששמתי תשים לב שהם שמו אותו מאוורר על שני הגופי קירור בשביל השוואה הוגנת (מה שמצויין בסוגריים כ-NB SX1), והם גם עשו השוואה עם המאוורר סטוק (מה שמצויין בתור Serie) שדוחף קצת יותר אוויר ולכן נתן תוצאה יותר טובה (אבל ביותר רעש אני מניח).

אז עם אותו מאוורר, בעוד ה-TR היה 52/71.5, ה-TT היה על 50.5/65.5.. מה שאומר שבמאמץ הקירור שלו היה יותר אפקטיבי והיה נמוך מה-TR ב-6 מעלות, זה דיי הרבה. וגם לא לשכוח ש-TR + מאוורר יוצא בערך 100 ש"ח יותר יקר מה-TT.

אבל שוב זה מאוד תלוי במאוורר שאתה שם עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הגעתי למפרט תותח אני מקווה שהוא סופי!

מעבד וניס 3200+ לוגיק 1159 ש"ח

קירור מעבד TT big typhoon לוגיק 229 ש"ח

לוח אם dfi lanparty ut nf4 ultra-d נועה 920 ש"ח

זיכרון 2 viesta 512mb קי אס פי 545X2 ש"ח

Seagate 80GB 7200 rpm 8MB Buffer NCQ Serial ATA HDD לוגיק 369 ש"ח לא הייתי בטוח אם לשים NCQ או SATAII עזרה תעזור...

כרטיס מסך ATI RADEON X800XL 256 mb VIVO RETAIL GV-RX80L256V PCI Express דיגמה 2059 ש"ח

מארז Supertalent `ALIENT` Silver 500W Case לוגיק 599 ש"ח

כונן NEC ND-3540AW 16/8/4//48/24/48 Bulk DVD±R/RW לוגיק 339 ש"ח

רמקולים X-530 5.1 Speaker system לוגיק 679 ש"ח

סה"כ 7443 ש"ח

מקרר כרטיס מסך לא ידעתי איזה לבחור ואם אני בכלל צריך...

רמקולים בחרתי X-530 כי אתם המלצתם אבל לא חבל לקנות רמקולים 6 ערוצים אם של 8...?

טוב מחכה לתגובות תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3200 מיותר

בהארד דיסק SATA II יש בהכרח גם NCQ

הספק ג'נרי ואתה רוצה לשים את זה על מערכת עם X800XL? נטיות התאבדותיות?

ובנוסף הרכבת מ 1000 חנויות שונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3200 מיותר אוקיי אם אתה אומר זה יחסוך לי כמה מאות שקלים :-)

גם ב OC הוא מיותר??

בהארד דיסק SATA II יש בהכרח גם NCQ ....אוקיי תודה זה עזר..

הספק ג'נרי ואתה רוצה לשים את זה על מערכת עם X800XL? נטיות התאבדותיות?... תמליץ לי בבקשה על ספק לא יקר מידי אם קירור  איכותי ל OC

ובנוסף הרכבת מ 1000 חנויות שונות .... כן גם אני לא התלהבתי מי זה... אתה יכול לבנות לי מפרט דומה מחנות 1-2 גג זה יעזור...

ותשמע הצעת לי (אני לא בטוח שזה אתה נראה לי) לשים X800XL אבל קראתי ש OC שלו לא משהו...

מחכה לתגובה!

עריכה: ואללה זה מעלה בי סקרנות יש מצב עכשיו או בעוד כמה זמן לא אכפת לי לחכות פרק זמן הגיוני... להכין מפרט אם גי-פורס 7.... וגם שהמכשיר יהיה באיכות טובה אפשר לקצץ פה ושם אבל לא להרוס את המפרט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל ג'יפורס 7 במחיר הגיוני כנראה שתצטרך לחכות עד דצמבר (תקופת הקריסמס, הימור שלי). וגם אז אף אחד לא יכול להגיד לך מה תהיה רמת הביצועים שלו וכמה הוא יעלה.. (אני יכול רק לשער ש-2200-2500 ש"ח, אבל לא יודע כמה צינורות ואיזו מהירות שעון).

ניחוש פרוע שלי אומר שהם יעשו כרטיס עם פחות צינורות ומהירות שעון קצת יותר נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו בסדר אבל בטח גם יהיה כרטיסים של value משהו כמו 6600 של ה גי פורס 7... זה ניראה לי יהיה עדיף על x800xl או על 6800GT וגם לא מגניב אותי הזיכרון בטח עוד כמה זמן יוציאו מעבד שתומך ב כי תשמע אני מבזבז 1090 ש"ח על 1GB זכרון נחמד 500MHZ זה הכל ו ב יש בסכומים כאלה או פחות 667 איכותי אז לדעתי אולי כדאי לי לחכות אם המחשב אני לא ממהר.. יש לי mmx440 :-( מעבד 2.6 לא HT אפשר איכשהו להסתדר... עוד כמה חודשים עד אז.. וגם אתה יכול לתת לי הצעה אל מארז טוב+ספק בסכום עד 600 ש"ח ככה? וגם איך אני יודע אם הספק גנרי או לא..? זה יכול לעזור לי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Like i said b4,best choise GPU for OC right now and cpl months ahead-its 6800gt

if you wanna OC-x800xl-not good in this,specialy x800xl with passive cooling,6800gt OCed gonna give you better performance for your budget.

If you can wait cpl months, planning to release 7600gtx,wich i think gonna give you similar performance to 6800gt

I dont think 7800gtx gonna drop in price so drasticly,expect to pay around 3000 in the end of year.

About budget case+PSU,i cant help you,i think its very hard to find within yours budget

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...