מחשב לOC כבד עד 7000 - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב לOC כבד עד 7000

CrashZone

Recommended Posts

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רן עם מאוורר 120 מ"מ חזק ה -120 ישפיל את ה BigTyphoon

לא הוא לא.. ;)

כמו שכתבתי בדיון האחר, לא שמת לב ששמו על שניהם אותו מאוורר בהשוואה שנתתי, וה-TT לקח ב-6 מעלות.

אני מסכים שאיכות הבניה שלו יותר גבוהה ויותר חכמה, ובסה"כ הוא מוצר מצויין.. אבל הוא קצת over-priced ת'אמת, ובסופו של דבר נראה לעין שהוא נותן ביצועים נמוכים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא.. ;)

כמו שכתבתי בדיון האחר, לא שמת לב ששמו על שניהם אותו מאוורר בהשוואה שנתתי, וה-TT לקח ב-6 מעלות.

אני מסכים שאיכות הבניה שלו יותר גבוהה ויותר חכמה, ובסה"כ הוא מוצר מצויין.. אבל הוא קצת over-priced ת'אמת, ובסופו של דבר נראה לעין שהוא נותן ביצועים נמוכים יותר.

אז אם שניהם עם מאוורר, מי לוקח, ה TT או TR?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא..  ;)

זה גם תלוי מאוד מאוד במאוורר עצמו

אתה לא יכול לשים שם מאוורר GalcialTech 120MM על 5V ולצפות לתוצאות כמו Vantec ThermoFlow 120MM

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שמו על שני הגופי קירור את אותו מאוורר! מכאן סביר להניח שאם תשים מאוורר יותר חזק, סביר להניח שהתוצאות יעלו בהדרגה. אם כי זה לא תמיד נכון.

יכול להיות שמאוורר יותר עוצמתי (נגיד 2000RPM) יראה תוצאה קצת אחרת.

Thermalright בעצמם ממלצים לגוף קירור שלהם על ה-Panflo FBA12G12L1A.. שעובד ב-1700RPM ודוחף כ-69CFM.

יש אומנם גופי קירור שעובדים יותר טוב עם מאווררים חזקים, ויש כאלו שיותר טוב עם שקטים.

לדעתי ל-Typhoon בכלל לא אמור להיות מוצלח כל כך עם מאווררים שקטים והפתיע אותי שהוא מתנהג כך. כל הצלעות קירור שלו מאוד צמודות אחת לשניה ופיתרון שכזה בד"כ יותר מוצלח עם מאוורר עוצמתי.

אגב הרכבתי את המערכת וכמו שחשדתי לדעתי המאוורר הוא לא באמת 16dBA.

מה שכן הטמפ' מעולות, סביבות ה-29-30 מעלות עם מאוורר ב-1400RPM, כשאני מוריד את המהירות ל-800RPM לא שומעים אותו בכלל, והטמפ' עולה ל-32 מעלות. בינתיים מאמץ עם Prime95 כבר איזה 20 דקות והוא על 38-39 מעלות לפי הלוח ו-36-37 לפי בקר חיצוני שנוגע במעבד מתחת לגוף קירור (גם על 800RPM - חרישי לחלוטין).

ומדובר על Venice 3000 בסטוק (9x200) במתח 1.36v לפי הווינדוס, לוח DFI Ultra-D ומשחת Silver II (לא מוצא לאן נעלמה לי ה-5..  :-[)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...