בוחני נהיגה הם עם מעצבן! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוחני נהיגה הם עם מעצבן!

Ran B

Recommended Posts

אתמול ב7 וחצי היה לי טסט (הטסט התחיל בערך ב7, ואני הייתי שני).

הלך לי כל כך טוב! כל הזינוקים יצאו פרפקט! כל הזכות קדימה הכל, לאט, בטוח, זהיר!

יותר מטוב אני לא יודע איך אפשר לקרוא לזה, הבוחן פשוט ישב רגוע לא נלחץ לא כלום!

רק העיף מבט מידי פעם!

אבל שהמניאק אמר לי לחנות במקום שאף פעם לא לימדו אותי (כי שמלמדים לחנות, מלמדים בשביל טסט,

ולא בשביל לדעת לחנות. ואז יוצא שמלמדים אותך שיטה עם 2~3 שלבים שהשיטה "תקפה" רק למקרה מסויים של חניה,

שבדר"כ נותנים בטסט), ואת החניה הצלחתי חצי בערך, והוא ראה שזה משו באמת כנראה קשה, אז הוא אמר "נוותר על החניה, נמשיך לנסוע"

שלא נדבר על זה שבקשתי לעשות חניה חוזרת, כי המורה שלי אמר לבקש עוד חניה אם לא הולך טוב. והוא אמר שנוותר.

בסוף הסיבה היחידה! היחידה שנכשלתי טסט זה בגלל שבאתי לחנות והיתי במקביל לרכב שאני חונה מאחוריו, אז נצדמתי אליו קצת,

ועשיתי את זה בגלישה, את ההתקרבות להיות מקביל לרכב, כלומר באיזה 10 קמ"ש אם לא פחות, והתקרבתי ואז שרציתי לתקן,

כי לי לוקח אולי שניה אחת יותר לראות מתי צריך לתקן ואם אני באמת צמוד אליו, וזה לא קריטי כי עוד הייתי טיפה רחוק ממנו והייתי יכול לתקן גם בסוף.

אז שרציתי לתקן הוא "עזר" לי לתקן והחזיק גם את הגה (וטוען שהוא גם סובב לי אותו, שטויות!). למה בכלל לגעת?! זה לא שאני נוסע במהירות

ומישהו קופץ לכביש והוא מהר לוחץ כי מדובר פה על חיים ומוות. מדובר על נסיעה של פחות מ10 קמ"ש ושיש לי מספיק הזדמניות לתקן את עצמי,

אבל לא! הוא יתקן בשניה הראשונה שהוא יקלוט, נכון? לא יתן אפילו הזדמנות.

אז על החצי חניה הוא באמת ויתר לי, שזה עוד הייתי מקבל כסיבה להכשל בטסט, עוד היה איכשהו נכון, אפילו שזה ממש מבאס בגלל זה.

אבל זה לא זה, זה בגלל שנצמדתי יותר מידי!! פריקי שיט, אין להם סיבות אחרות להכשיל?! אני לא יודע מה יכול להיות יותר מבאס מזה!

אפילו המורה נהיגה שלי אמר לי בטלפון היום שהוא קיבל את הדף, שאם זאת הסיבה היחידה בטסט הראשון שלי בפחות מ40 שיעורים (35 שיעורים בערך),

אז זה אומר שאני ממש עשיתי את אחד הטסטים הטובים למצב השיעורים שלי, וממש חבל שהייתה הנפילה הכל כך עלובה הזאתי, והוא צודק!

אבל פשוט...לא מכשילים על כאלה דברים... או לפחות היה נותן לי הזדמנות שניה, בקשתי והוא אמר שהוא יוותר, אז למה לא לוותר על הכל?

או לתת לנסות הכל מחדש?!

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתרגל לזה הם תמיד ינסו למצוא סיבה להכשיל אותך בטסטים הראשונים ככה זה.

בכלל בכל ירושלים יש רק טסטר אחד נורמלי וכל השאר מניאקים. חלק בכלל לפי השמועות לא העבירו בחיים שלהם אף-אחד :S

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות ככה זה הם מעבירים ומכשילים לפי המצב רוח שלהם אין מה לעשות

[glow=red,2,300]על תתרגש יותר מידי יש עוד טסטים בסוף נופלים על הטסטר הנכון[/glow]

חחחח בסוף זה יכול להיות גם טסט 10.. מה שאף אחד לא רוצה... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח בסוף זה יכול להיות גם טסט 10.. מה שאף אחד לא רוצה... :lol:

בסוף עוברים לא? אז חפיף..

למרות שאני יודע מה זאת הרגשה שדופקים אותך על כלום.. קקה.

לא נורא, טסט הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות ככה זה הם מעבירים ומכשילים לפי המצב רוח שלהם אין מה לעשות

על תתרגש יותר מידי יש עוד טסטים בסוף נופלים על הטסטר הנכון

אל עם "א"

חברה מה קורה פה עם העברית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיי כמה שאני שמח שסיימתי עם טסטים ולימודי נהיגה... שמעתי שמציעים חוק עכשיו שיהיו שני טסטים, גם ביום וגם בלילה... זה עדיין לא אושר סופית אבל עשו טרום הצבעה או משהו כזה וזה דווקא עבר שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי הטסט היה ליפני שנתיים כמעט..

זה היה בשמונה בבוקר, היתה לי טסטרית, בזמן הנסיעה אני רואה אותה מתחילה לדבר על הילדים שלה ואז היאאפילו התקשרה לשאול לשלומם ובדקה אם הם אכלו ארוחת בוקר והתלבשו וצעקה עליהם שילכו לבית הספר... באותו רגע הבנתי שעברתי את הטסט ולא משנה מה... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח התרד על מה אתה מתפלא? נצמדת לרכב? אכלת אותה וזה בדוק!.

המורה שלי כול פעם אמר לי "בחיים אל תיצמד לרכבים", כול פעם שהייתי עומד לפני חנייה במקביל לרכב והייתי נצמד אפילו טיפה הוא היה אומר לי "בטסט היית נכשל".

הטסטרים לא לוקחים סיכון במיוחד בגלל שהם אחראים על כול נזק שנגרם והם משלמים עליו מכיסם. ככה שאם אתה נצמד אפילו טיפה הטסטר יתערב, ואם הוא נוגע לך בהגה אפילו משפשף לך אותו תידע שנכשלת כמעט בוודאות.

גם אני מאלה שאין להם בעיות עם טסטרים : ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...