בוחני נהיגה הם עם מעצבן! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוחני נהיגה הם עם מעצבן!

Ran B

Recommended Posts

הטסטר לא אשם בזה שאתה לא יודע לנהוג ונצמד לאוטו,בגלל אנשים כמוך שהעבירו בזבזתי לפני כמה ימים 2000 שקל בשביל פחחות+צבע בגלל שמישהו נצמד לי לאוטו הוריד לי את כול הצבע משני הדלתות ועיקם אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1) אני אף פעם לא נצמד לימין! ככה שאולי רק פעם אחת העירו לי על זה בשיעור נהיגה!

2) בחניה במקביל למדרכה, צריך להצמד מאוד לרכב שאתה "מעתיק" ממנו, אבל לא בהגזמה!

3) לא נגעתי ברכב שנצמדתי אליו, ההפך, ראיתי שאם אני ממשיך לחנות אני ישפשף אותו אז עצרתי!

ואם היית שואל את המורה שלי, הוא תמיד היה מעיר לי שאני נזהר יותר מידי, והוא פחד אפילו שיכשילו אותי מחוסר ביטחון עצמי.

אני מפחד לפגוע לו ברכב, או ברכבים אחרים אפילו שזה שיעור נהיגה ולי לא יעשו כלום, ולי לא יעלה כלום.

4) הוא אמר "נוותר על החניה בוא נמשיך" אז למה הוא מכשיל עליה?! :-\

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטסטרים לא לוקחים סיכון במיוחד בגלל שהם אחראים על כול נזק שנגרם והם משלמים עליו מכיסם.

אתה באשליות אם אתה חושב שזה מהכיס שלהם ואין להם ביטוח

מה שכן, ברור שהאינטרס שלהם זה להחזיר את האוטו בבטחה אפילו אם זה אומר להכשיל סתם לפעמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע בכול השיעורים ובמיוחד בשיעור לפני הטסט המורה שלי הזהיר אותו "אל תיצמד למכוניות תמיד תשמור מרחק של פתיחת דלת מהן כי הטסטרים לא לוקחים סיכון".

יכול להיות שביטוח משלם על הנזק אבל גם אני אםפ הייתי טסטר לא הייתי מסתכן למי יש כוח ללכת אחרי זה ולהתעסק עם דפיקות?

פותח התרד פעם הבאה שמור מרחק ממכוניות, ולא צריך להצמד לרכב חונה בשביל לחנות מאחוריו העובדה שנמצדת יותר מידי היא גם הסיבה שלא הצלחת לחנות.

הטסטר אמר לך להמשיך כי הוא כבר הכשיל אותך על שנצמדת יותר מידי ולא היה לו כוח כנראה לחכות שתחנה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לא חנית כמו שצריך

1) המורה נהיגה שלי אמר לי היום בבוקר שאומנם חבל שנכשלתי על זה.

ואם זאת הסיבה היחידה (וזאת באמת הסיבה היחידה) אז זה אומר שאני נהגתי ממש ממש מצויין לתלמיד

שעשה פחות מ40 שעורים. הוא אמר לי גם שזה לא אשמתי, וזה די נכון הייתי אומר, כי הוא לא לימד אותי מספיק

את החניה שנתנו לי בטסט. בשיעורי נהיגה מלמדים אותך טכניקה לעבור טסט! לא איך באמת לנהוג! וזה מה שדי מעצבן.

כי אחר"כ בטסט, אם לא נותנים לך בדיוק מה שלמדת - אתה לא יודע מה עושים.

2) אני בקשתי ממנו חניה נוספת! כדי לתקן את עצמי! כלומר שיתן לי עוד הזדמנות! זה חוקי, זה אפשרי, וזה יכול לתקן

את הנכשל! והמורה אמר לי את זה 10 דקות לפני הטסט, בחצי שיעור שהיה לי לפני הטסט!

ושראיתי שאני לא נכנס ואם אני אמשיך אני אשרוט את האוטו אמרתי לבוחן "אני אוכל לנסות לעשות עוד חניה בבקשה?"

והוא אמר "נוותר על החניה, בוא נמשיך", אז זה אומר לי שהוא מוותר על הסעיף של החניה, מה שנשמע לא הגיוני!

אבל לא פייר שהוא אומר נוותר ולא נותן לי הזדמנות ולא מוותר לי באמת.

מצידי שלא יוותר! הוא לא צריך לוותר לי בכלל! הוא צריך לבחון אותי! אבל אם אני מבקש הזדמנות נוספת וזה משו שמותר לתקן,

והם יודעים את זה, והם נותנים לתקן את זה, אז למה הוא לא נותן לי את ההזדמנות לתקן את עצמי ולהוכיח את עצמי?

הם סתם רוצים עוד כסף, שהפעם אני אשלם אגרה, זה הכל..... ::)

וזה שהוא רשם שהוא נתן לי ברקס, באמת קרה?! מעולם לא נברא! הוא נתן לתלמיד לפני ברקס ועל זה הכשיל אותו, אוקי צודק.

אבל לי?! ברקס?! הוא לא נגע ולו לשניה אחת!!  >:(

ל-FARKSH7, בנסיעה אף פעם לא נצמדים למכוניות, ואני תמיד נוסע רחוק מהם ברווח של פתיחת דלת!

אני לא לוקח את הסיכון, ואני מאמין שיש את המטומטם שיפתח את הדלת בזמן שאני מתקרב, ועשו לי את זה בשיעור נהיגה.

והמורה אמר לי כל הכבוד ששמרתי מרחק וככה הבנתי כמה זה באמת חשוב!

בחניה, אתה לא צריך לשמור מרווח של דלת, אתה צריך להצמד! ועובדה שעד היום בשיעור נהיגה נצמדתי ממש קרוב לרכב ש"התעקתי ממנו"

ואז שעשיתי רוורס, נכנסתי כמו בובל'ה!

אבל מכיוון שפה היה מדובר ברכב שחנה נגד כיוון התנועה, טנדר, ארוך, דלת אחת, לא ידעתי איפה לעצור שאני בקו אחד.

איפה לעצור ולסובב את כל ההגה לצד שני.

בקיצור, ממש חניה שרק בוחן יכול להביא לך בכוונה שתכשל.  ::)

בוא נקווה שטסט שני יהיה יותר טוב, ואולי גם יסתכלו עלי אחרת מנער צעיר שרוצה לנהוג בגיל 17 וזה טסט ראשון שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שפתחת על זה תראד

עוד כמה חודשים אתה תסתכל על זה ותצחק

כמו שנועם כבר אמר באחד ממליוני התראדים של הטסטים

"עדיף שהבוחנים יחמירו ויכשילו סתם מאשר שיעבירו סתם"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אני לא יודע מה המורה שלך אמר לך, אני נצמדתי כמה פעמים בשיעור למכוניות כשעמדתי מולם במקביל והתכוננתי לחנות והמורה שלי אמר לי בפררוש "אל תיצמד למכוניות כי בטסט הוא יכשיל אותך".

איזה מורה צדק שלך או שלי אתה יכול לראות בתוצאות של הטסט שלך אתה נצמדת ונכשלת אני לא ניצמדתי ולא נכשלתי.

ודרך אגב גם לי בטסט לא הלך בהתחלה בחנייה. הטסטר משום מה אמר לי לחנות מאחורי איזה אוטו כשגם בצד השני של הכביש חנתה מכונית, ניסיתי לחנות אבל הכביש היה צר מידי אז אמרתי לו שאי אפשר להכנס פה והוא אמר לי לחנות ליד מכונית אחרת. גם ליד המכונית השנייה לא ניכנסתי חלק אבל תיקנתי בשתי שניות ועברתי את זה.

אתה נכשלת לא בגלל שלא הצלחת לחנות נכשלת בגלל שניצמדת למכונית שעמדת לחנות מאחוריה! פעם הבאה אל תיצמד, גם בחנייה לא ניצמדים!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשתדל, תודה על הצעה.

אבל עדיין אני רואה בזה פרט מאוד שולי להכשלה בטסטים.

או לפחות שיתן לי הזדמנות להוכיח את עצמי שוב.

אולי בפעם השניה אני לא אצמד, כי אני אף פעם לא ממש נצמד ורק בטסט כנראה נצמדתי יותר מידי?

למה הוא אמר לי שהוא יוותר לי על זה כאשר בקשתי עוד חניה, ואז הכשיל אותי?

במקום לתת לי הזדמנות ואז אם אני עושה אותה טעות או טעות אחרת, היה מצדיק להכשיל.

אפילו שלהכשיל בטסט בגלל חניה מחורבנת שכל הטסט נהגת הכי זהיר, הכי בטוח, הכי אחראי זה לא הכי פייר.

נקווה שטסט שני יהיה טוב יותר.

תודה על העצות.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אתה צודק הוא באמת יצא חרא אבל ככה זה טסטרים מכשילךים על כלום ובמיוחד בטסט ראשון.

יכול להיות שאם זה היה טסט שני הוא היה סולח, אבל הם לא אוהבים להעביר טסט ראשון אני לא יודע למה, אבל אין לך מה לבכות אחוז האנשים שעוברים טסט ראשון הוא נמוך מאוד וגם שני שלישי אין בזה רע.

פעם הבאה אל תיצמד כי לדעתי זו הסיבה היחידה שהוא הכשיל אותך הוא לא נתן לך לעשות עוד חניה כי היית הנבחן השני הוא קבע את גורל הטסט שלך וכנראה רצה לצאת להפסקה מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SuperGohan

1. 40 שיעורים לטסט ראשון? זה נשמע לי דיי הרבה (אולי בגלל שאני ניגשתי עם 30 לטסט שלישי)

2. יפה שביקשת, אבל הוא לא חייב לאשר לך, חוץ מזה שאתה מסתכל על עוד חנייה בשבילך,

אם כל אחד שלא הלכה לו חנייה יבקש עוד ההמתנה לטסטים תהיה חודשיים במקרה הטוב, אתה לא היחיד שנבחן

3. זה שהוא אמר "נוותר על החנייה" אומר שלא תחנה, זה לא אומר שהוא לא רושם את זה בדו"ח (ד"א הוא חייב לרשום את זה)

4. תתרגל לעובדה שהטסטרים רואים וכותבים בערך מה שבא להם

אבל תנסה לבדוק יכול להיות שהוא כתב את הברקס שעשה לקודם בדו"ח שלך

5. לי נתנו חנייה קצת יותר קשה, באמצע סיבוב שמאלה בין שתי מכוניות שיש מרחק קצת יותר מהאורך של הגולף שנהגתי עליה, משהו כמו 30 ס"מ בלחץ

זה אי אפשר לעשות חנייה בלי שהאוטו יבלוט החוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחות מ40 שיעורים.

הייתי בכלל יכול לגשת עם איזה 33 שיעורים ככה. אבל בכוונה לקחתי עוד 2~3 שיעורים ככה לפני הטסט ברציפות.

שילך לי הכי טוב! ובאמת ככה היה חוץ מהחניה.

אני מקווה שבפעם הבאה יהיה טוב.

הוא אמר "נוותר על החניה" אחרי שבקשתי ממנו לנסות לתקן את עצמי.

הוא היה יכול להגיד לי "אני לא מאשר, לא הצלחת לחנות" וזהו.

או להגיד לי "אני מאשר, נוותר על החניה הזאתי נתן לך הזדמנות נוספת" משו בכוונה הזאתי.

הקטע הוא שאני בקשתי להוכיח את עצמי בשנית, כי חניה אני ממש טוב! והולך לי בקלות כל חניה בשיעורים!

ופשוט הוא נתן לי מקום שהמורה אולי תרגל איתי פעם אחת את הטכניקה וממש לא ידעתי וניסתי לאלתר משו.

אני בקשתי להוכיח את עצמי בשנית, והוא אמר לי שהוא יוותר על זה ועל ההזדמנות להוכיח את עצמי.

הוא לא אמר שהוא לא מאשר לי, הוא אמר שהוא מוותר.

אז אוקי, לא על זה אני מתווכח כי הוא באמת לא הכשיל אותי על החניה עצמה, אלא על זה שנצמדתי.

שלפי דעתי הייתי ברווח טוב ולא שרטתי כלום.

שלא נדבר שפעם אחת בשיעור נהיגה חניתי חניה רגילה ובטעות המראה הצדדית של האוטו "שלי" נכנסה במראה הצדדית של האוטו

שהעתקתי ממנו חניה.. :-[ ולא תקנתי את עצמי ולא פתחתי רווח, פשוט נכנסתי לחניה והכל היה סבבה לחלוטין!

והפעם לא נגעתי באוטו או משו כזה, אומנם הייתי קרוב, אבל לא עד כדי כך לדעתי.

שיצאתי מהטסט עוד הייתה לי תחושה שהוא יכשיל רק בגלל החניה, ואמרתי לעצמי שאולי לא, כי הוא אמר שהוא מוותר על זה.

אבל שקבלתי היום את התשובה שזה בגלל שנצמדתי ?! :o לא העלתי על דעתי.

לא חשוב, אני אנסה להבא לא לחזור על אותה שגיאה.

נקווה שיהיה טוב, תודה על העצות. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור, איך טסט שלישי עפ 30 שיעורים? המינימום לראשון זה 28! בטח עשית שיעורים כפולים...

גוהאן, אל תתרגש, יש עוד טסטים. בסופו של דבר מה שהוא עשה היה לגיטימי.

לי היה בטסט הראשון את מי שעד שבוע לפני הטסט שלי נחשב להכי טוב, כזה שמעביר את כולם. רק מה, חבר שלי נתפס על שוחד שבוע לפני הטסט שלי ומאז הוא נחשב להכי מניאק. הוא החליף מסלולים, אז נסעתי בכבישים שאני לא מכיר (בלי שום בעיה) ואמר לי לעצור באמצע הכביש, בלי לחנות, בעלייה הכי תלולה ביבנה. לא הצלחתי לעשות זינוק בעלייה. פעמיים. אחר כך חבר שלי שלמד עם אותו מורה אמר לי שיש טריק עם האמברקס בשביל זה, אבל המורה לא לימד אותי. שאלתי את המורה למה לא, הוא אמר לי שאני לא צריך את זה כי יש לי מספיק רגישות ברגליים. זה אולי נכון, אבל לא אחרי שדרכתי על דבורה יום קודם, ואני רגיש לדבורים :(

שמחתי לשמוע אחרי כמה חודשים שתפסו את הטסטר שלי על קבלת שוחד, מה שמסביר למה הוא היה כזה לחוץ בטסט שלי וניסה להכשיל אותי.

טסט שני כמעט עשיתי תאונה, אחר כך עקפתי אוטובוס חונה בלי להאט, ובאופן כללי נהגתי כמו מי שלא ישן בלילה, אבל למרות שזה טסטר שנחשב מניאק עברתי.

בקיצור, זה תלוי בעיקר אם האישה נתנה לו בבוקר, או נתנה לו כאפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...