הורדת גירסת DVD של Debian באמצעות jigdo - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדת גירסת DVD של Debian באמצעות jigdo

borg

Recommended Posts

אני מוריד גירסת של Debian באמצעות jigdo 0.7.1a.

השרת ממנו אני מוריד הוא: http://ftp.us.debian.org/debian.

הורדתי את הקובץ הזה: debian-31r0a-i386-binary-1.jigdo.

מה אני צריך לעשות עם הקובץ הזה: debian-31r0a-i386-binary-2.jigdo?

עריכה 1:

הורדתי את דביאן במשך 16 שעות רצופות, ואז ה- שלי נתקע ונאלצתי לאתחל את המחשב. :(

הפעלתי את jigdo מחדש, והוא ממשיך להוריד את דביאן כבר במשך שעות ארוכות. :sleep:

מהירות ההורדה שלי היא בד"כ בין 30KB/s ל-50KB/s. :cool2:

הבעיה היא שאני לא יודע אם jigdo התחיל את כל ההורדה מהתחלה, או שהוא ממשיך מהמקום בו הוא הפסיק. ???

אין ל-jigdo שום מדד באחוזים או ב-MB לגבי גודל הקובץ שהוא כבר הוריד או לגבי גודל הקובץ שנותר לו להוריד. :nixweiss:

יש למישהו נסיון עם jigdo? ::)

עריכה 2:

סוף-סוף jigdo סיים את ההורדה (40 שעות בערך בסה"כ) ובנה בהצלחה את הקובץ Image. :)

אני צריך להוריד את הקובץ debian-31r0a-i386-binary-2.jigdo או שקובץ ה-Image שנבנה באמצאות 31r0a-i386-binary-1.jigdo מספיק?

עריכה 3:

הורדתי את הקובץ debian-31r0a-i386-binary-2.jigdo. :-X

ההורדה נמשכה 26 שעות ברציפות, דבר שגורם לי לחשוד ש-jigdo לא תומך בחידוש הורדות. :(

אני חייב לציין שאני מעריך את העובדה ש- עבד 26 שעות ברציפות ללא קריסה (Explorer.exe קרס 3 פעמים, אבל המחשב לא נתקע). :cool2:

הקובץ debian-31r0a-i386-binary-1.iso שוקל 4.36GB בעוד שהקובץ debian-31r0a-i386-binary-2.iso שוקל 4.12GB. :nixweiss:

שני הקבצים הושלמו בהצלחה ועברו בהצלחה בדיקת MD5SUM שבוצעה באופן אוטומאטי ע"י jigdo. 8)

מה ההבדל בין שני הקבצים האלה? האם מדובר בשתי גירסאות שונות או שהדיסק השני מכיל תוספות לדיסק הראשון (התקנה של Debian באמצעות CDs דורשת 7 דיסקים)? האם אני צריך את שני הדיסקים או רק אחד מהם? :-\

עריכה 4:

טוב, הסתדרתי כבר לבד. 8)

בדקתי כמה דיסקים רגילים דרושים להתקנה מלאה של דביאן, ולהפתעתי הרבה נוכחתי לדעת שהתקנה מלאה של דביאן דורשת 14 CDs! :o

מכאן, יש צורך בשני DVDs להתקנה מלאה של דביאן. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...