עבודה במקדונלדס - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה במקדונלדס

lion03

Recommended Posts

בתור אחד שעובד במקדונלדס אני אתקן את כל הטעויות שרשמו כאן.

המינימום שלך אינו 15. המינימום של בן 16 בימינו הינו 14.49, וזה בדיוק מה שאני מקבל בשעה. מעבר לזה משלמים לי כל משמרת 4.7 שקלים על נסיעות, ומוריקים לי 1.7 שקלים על ארוחה.

לא בהכרח. יש לנו עובדת שהיא בת 15 ועובדת איתנו בסניף כבר כחודשיים. יש גם מקרים חריגים. גם בגיל 15 מומלץ ללכת ולנסות להתקבל.

אני כמעט ולא עושה כלום ממה שציינת. אני 99% מהזמן במטבח עושה הזמנות/פתיחות (כולל פילטור לשמנים).

אני עובד במקדונלדס כבר מספר חודשים. עד עכשיו לא צעקו עליי פעם אחת. מעבר לכך, אפילו כל המנהלים/העובדים מתנהגים אליי כמו אל חבר שלהם שבגיל שלהם, ולא כמו אל איזה נער שהם הבוסים שלו.

לא בחינם, אבל גם לא 5ש"ח. 1.70 זה מה שיורד לך על ארוחות.

תלוי בשאר הצוות שלך. יש כאלה שמזלזלים ויש כאלה שלא. מבחינת הלקוחות, יש לקוחות מעצבנים בהחלט (ובגלל זה אני שמח שאני אף פעם לא עובד קופות).

לחץ יהיה כתלות בסניף שבו תעבוד, ומספר אנשים הצוות בסניף באותו הרגע יש מקרים שיש יותר מדיי עובדים ואין כמעט עבודה, אז סתם מדברים. ויש מקרים שיש אחד מטבח, 2 קופאים ופתאום יש את הלחץ של החיים ואז זה בהחלט יכול להיות כאב ראש. בהתחלה זה ידאיג אותך, אחרי שכבר תעבוד קצת אתה תתרגל ולא תיקח את זה קשה.

משכורת מקבלים תמיד בזמן. בעיקרון הם תחייבים לתת לך לא יאוחר מה-9 לחודש, אבל מדיי פעם זה נכנס ב-10.

Anatoli.

יש גם יוצאים מן הכלל , אני עובד כבר קרוב לשנה ואני ידוע איך זה עובד .

אתה רוצה חבילה של הגבינה ?

ובקשר ללאכול ? מפעם לפעם מגניבים איזה נג'טס לפה ובסגירה אוכלים את כל מה שנשאר במגירה :)

גם את הצ'יפס החם שנשאר באמבטיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

שלום אני בת 15 ..,

אני מאשקלון,

אניי ממש רוצה להעסיק את עצמי בחופש ..,

יש סיכוי שיקבלו אותי למקדונלס ?

אם כןן אך אני יכולה להיבחן .??

שלום שלי, אני מנהל סניף מקדונלס באשקלון.

את מוזמנת להיבחן בדירתי, אנא צריך קשר.

נ.ב. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד במקדונלס בשדה תעופה בדיודו פרי המשכורת טובה מאוד והרבה פלוסים ++ יחס טוב נעים מלא צחוקים וכייף לעבוד שמה וגם כמובן משלמים לי על הנסיעות ברכבת .

אני עובד במקדונלס כבר 3 חודשים ולדעתי המקדונלס בשדה תעופה עדיפה מכל מקומות אחראים בגלל יחס ומשכרות והרבה פלוסים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...