עבודה במקדונלדס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה במקדונלדס

lion03

Recommended Posts

עשיתי ראיון ומישהוא אמר לי שזה לא שווה ושהיו מקרים שלא שילמן משכורת במשך כמה חודשים

אז השאלה שלי האם ללכת לעבוד שם או לסרב במקרה שאני מתקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי ראיון ומישהוא אמר לי שזה לא שווה ושהיו מקרים שלא שילמן משכורת במשך כמה חודשים

אז השאלה שלי האם ללכת לעבוד שם או לסרב במקרה שאני מתקבל

למרות שלא עבדתי במקדונלדס אני יכול לפרוס בפניך את הפלוסים והמינוסים של העבודה, ממה ששמעתי ומניסיון אישי שלי בעבודות אחרות.

פלוסים:

- משלמים בזמן, ואת כל הכסף שעבדת בשבילו ולא דופקים אותך על שעות או עושים לך תרגילים, ותאמין לי שזה הרבה מאוד כי בכל זאת למקדונלדס יש אמינות -

לעומת מה שאתה אמרת, אולי זה מקרה חריג.

- אתה לומד הרבה מהעבודה על עבודה תחת תנאי לחץ ועבודת צוות, כמו כן אתה לומד איך לטפל באוכלוסייה ומשפר את יחסי האנוש שלך.

- אתה מקבל אוכל חינם, למרות שמהרבה עדויות זה ימאס לך מאוד מהר (עד כדי כך שלא תכנס יותר לסניף מקדונלדס... וזה דבר טוב בסופו של דבר).

- מכירים אנשים, כאמור...

מינוסים:

- המשכורת היא שכר מינימום (משהו כמו 18 שקל), אבל תחשוב על זה שבמקומות אחרים המשכורת היא אומנם 20 שקל (בתיאוריה) אבל מקצצים לך שעות

ועושים לך תרגילים מלוכלכים ובסופו של דבר אתה מרוויח פחות משכר מינימום...

- עבודה תחת תנאי לחץ, ללא ישיבה, עם אוכלוסייה מעצבנת ולחוצה שממריצה אותך ולפעמים נותנת לך פקודות כאילו שהם אבא שלך.

בקיצור אני אישית ממליץ לך לעבוד שם, גם מהיכרות אישית איתך, אבל בעיקר כשלב ביניים - ז"א שבזמן שאתה עובד שם תתחיל לחפש עבודות יותר טובות ואם יהיה לך משהו יותר טוב תלך לשם, העיקר שתעבוד. גם יש לך אחלה סידור לעבוד שבתות כי יש לך סניף קרוב לבית...

בהצלחה וחופש נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאחד שעבד במקדונלדס:

פלוסים:

אין פלוסים חאחאחאחאחא לא סתם

אני אישית לא יודע מה לומר לגבי פלוסים כי לא אהבתי לעבוד שמה

זה מקום כייפי אבל לא אהבתי

מיוסים:

למי שאמר שלא משלישם בזמן לי לא קרא אבל קרא לי שאני כבר שלוש חודשים מחכה לתלוש משכורת שעדיין לא קיבלתי  :pissed:

זה קצת קשה לעבדו שם (למרות שכל אחד אם עצמו) לי היה קשה בכל אופן

אא ונ.ב.

אני בן 16 וכידוע לי המינימום שלי ה 15 ש"J לשעה לעומת זאתי אני קיבלתי 14.36  :pissed:

לבסוף אני ממליץ לך ללכת לשם דיי נחמד לעבוד שמה

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תשפר את יחסי האנוש שלך בעבודה במקדונלדס כי השיחה שלך איתם מוכתבת מראש

עוד לא ראיתי אנשים שממריצים ונותנים פקודות לעובדים במקדונלדס, אנשים די נחמדים הרי אתה מגיש להם עתיר שומנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין שום סיכוי שיקבלו אחד מגיל 15, נכון?

חחח מה ציפית?

שמישהו יקפוץ פתאום ויגיד: "אה.. לפי סעיף אבגד1234 בחוק שבנושא העסקת עובדים קטינים מותר להעסיק מישהו שגובהו עולה על 1.70 מ', והיקף אשכיו עולה על 40 מ"מ.." ???

כמובן שיש מקומות שמעסיקים ילדים מגיל צעיר יותר, אבל מקדונלדס נראית כמו רצינית שלא עוברת על החוק.

אם תתקשר למתנ"ס המקומי בעיר\יישוב שלך - יוכלו לתת לך כתובות של מקומות עבודה פנויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור עובד מקדונלדס אני אציג לך את כל הפרטים .

1. עבודה אך ורק מגיל 16 ומעלה

2.משכורת מינימום בהתאם לגיל

3.אם אתה צעיר (16) אתה תעסוק ב:

3.1.שטיפת רצפה .

3.2.פינויי מגשים.

3.3.החלפת שקיות בפח.

3.4.ניקויי שולחנות.

3.5.לעשות סיבוב זבל.

3.6.לנפח בלונים.

3.7.לשטוף מגשים.

4.תצפה לקבל הרבה צעקות על הראש מהמנהלים הפלצנים(לפחות הרוב ככה)

5.אוכל לא בחינם - 5 שקל על כל ארוחה יורד מהמשכורת .

6.יחס מזלזל - עד שאתה לומד איך להתנהג שם.

7.האממ לחץ............לא הייתי אומר שיש לחץ בפינויי מגשים , אולי אם תגיע למטבח בכלל .

8.משכורת כל 10 לחודש נכנסת לחשבון

9.עד 8 שעות עבודה לקטין , ניתן לעבוד עד 11 בלילה , לא מאוחר מזה .

אם עוד משהו לא מובן תדבר איתי , איזה סניף זה ?

דן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדתי בבורגר-ראנץ במשך שנתים, עד גיל 17 (סיפרתי להם שאני בן 16 כשהייתי בן 15 והם לא שמו לב, מוזר, מפגרים, הקיצר זו עבודה הכי מגעילה שהיתה לי כל חיי! אין יחס אנוש, אין יחס נורמאלי בין עובד ומעביד, אתה לא יכול להתיישב לשניה אחת, זה פשוט עצוב...

היום אני מנקה בכפר המכביה (שעות עבודה נוחות + הרבה פלוסים ++++) וזה פשוט קיטנה ליד האוכל המגעיל הזה... שנתייים לא אכלתי המבורגר!!!! איכככסססס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד במקדונלדס אני אתקן את כל הטעויות שרשמו כאן.

אני בן 16 וכידוע לי המינימום שלי ה 15 ש"J לשעה לעומת זאתי אני קיבלתי 14.36

המינימום שלך אינו 15. המינימום של בן 16 בימינו הינו 14.49, וזה בדיוק מה שאני מקבל בשעה. מעבר לזה משלמים לי כל משמרת 4.7 שקלים על נסיעות, ומוריקים לי 1.7 שקלים על ארוחה.

1. עבודה אך ורק מגיל 16 ומעלה

לא בהכרח. יש לנו עובדת שהיא בת 15 ועובדת איתנו בסניף כבר כחודשיים. יש גם מקרים חריגים. גם בגיל 15 מומלץ ללכת ולנסות להתקבל.

.אם אתה צעיר (16) אתה תעסוק ב:

אני כמעט ולא עושה כלום ממה שציינת. אני 99% מהזמן במטבח עושה הזמנות/פתיחות (כולל פילטור לשמנים).

4.תצפה לקבל הרבה צעקות על הראש מהמנהלים הפלצנים(לפחות הרוב ככה)

אני עובד במקדונלדס כבר מספר חודשים. עד עכשיו לא צעקו עליי פעם אחת. מעבר לכך, אפילו כל המנהלים/העובדים מתנהגים אליי כמו אל חבר שלהם שבגיל שלהם, ולא כמו אל איזה נער שהם הבוסים שלו.

5.אוכל לא בחינם - 5 שקל על כל ארוחה יורד מהמשכורת .

לא בחינם, אבל גם לא 5ש"ח. 1.70 זה מה שיורד לך על ארוחות.

6.יחס מזלזל - עד שאתה לומד איך להתנהג שם.

תלוי בשאר הצוות שלך. יש כאלה שמזלזלים ויש כאלה שלא. מבחינת הלקוחות, יש לקוחות מעצבנים בהחלט (ובגלל זה אני שמח שאני אף פעם לא עובד קופות).

לחץ יהיה כתלות בסניף שבו תעבוד, ומספר אנשים הצוות בסניף באותו הרגע יש מקרים שיש יותר מדיי עובדים ואין כמעט עבודה, אז סתם מדברים. ויש מקרים שיש אחד מטבח, 2 קופאים ופתאום יש את הלחץ של החיים ואז זה בהחלט יכול להיות כאב ראש. בהתחלה זה ידאיג אותך, אחרי שכבר תעבוד קצת אתה תתרגל ולא תיקח את זה קשה.

משכורת מקבלים תמיד בזמן. בעיקרון הם תחייבים לתת לך לא יאוחר מה-9 לחודש, אבל מדיי פעם זה נכנס ב-10.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והכי חשוב , אם אתה תתחיל לעבוד שם :

1. לא לקחת נאגט'ס ולאכול אותם במקפיא בסתר .

2. לא לזרוק קוביות קרח לווטים .

3. שטוף ידיים כל חצי שעה , לא משנה מה אתה תעשה שם , אחרת ישגעו לך ת'שכל .

4. אני לא יודע אם החליפו את הגבינה מאז שעבדתי שם ... אבל אם לא , אם אתה מארגן לי חבילה סגורה שלה , אני אבנה לך פסל מחרסינה ואקריב לו בתולות 4 פעמים ביום .

זהו נראה לי .

אם אני אזכר בעוד משהו , אני אערוך/אעדכן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...