עזרה עם חברה שלי.. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם חברה שלי..

TermiNal

Recommended Posts

פרחים יהרוס הכל, כי היא תתעורר.

חוץ מזה שדקה אחרי שהיא תראה את הפרחים זה לא ישנה כלום, כי זה סך הכל פרחים. :nixweiss:

מסעדה?

למה מסעדה?

בואנה ילדים בני 15, צריכים לאכול פיצה ולא ללכת למסעדה. "מסעדה מפוארת"-כן בטח. מה הם יאכלו? סרטנים?

אני אישית לא אהנה באיזה ספא, אבל הרבה אנשים כן, ואם אתם כאלה, אני חושב שזה רעיון מצויין.

אבל בנאדם, רד מהקטע של הפרחים.

ואל תקנה לה תכשיט בתור מתנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לדעתי 1000 ש"ח זה ממש ממש מוגזם לבזבז על יומולדת של חברה שלך..

אתם בסך הכל בני 15... (בלי להעליב) אבל זה ממש לא כמו חברים בני 17 למשל...

אני גם לא מאמין שהכסף שלך גדל לך על העצים אז תשמור חלק מהכסף להמשך החיים ולחברות הבאות...

"זוג" שהם ביחד מגיל 13 לא יגיעו בחיים לחתונה ולא יסיימו ביחד תיכון..

עכשיו לעניין.. יפה שאתה רוצה להפתיע אותה.. אבל גם לרגש אותה ולעשות משהו מהלב יכול להיות הכי יפה בעולם ולא השתווה לשום מתנה בכל סכום שהוא....

תחשוב על פרחים בבוקר ובלונים.. אולי לשיר לה שיר נחמד..

או ארוחה בערב בים ככה.. (תארגן משהו יפה) או אפילו אם יש לך גג בדירה שלך. אפשר על הגג בלילה...

רק אל תשתגע מזה .. אם היא אוהבת אותך היא תיהיה מרוצה מכל דבר שתביא לה...

ובמיוחד אם השקעת בזה זמן ומחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקב קריאת החתימה שלך בצירוף עם ההודעה שבה אתה מחלק בנדיבות כה רבה את מספר האייסיקיו שלך אני באופן אישי מתחיל להיות מודאג לגבי אופיים של חברי האתר ונטיותם בכל הנוגע לקילוף קוקוסים ושאר מיני דברים המעוררים בחילה בכל גבר שאשכיו טרם הכו במוחו בחוזקה.

אין לי משהו רציני נגד הומואים, למרות שאני לא 'מתחבר' אליהם אבל לא מפריע להם בחייהם.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח יציאה חכמה! [וזה לא בציניות!] כל אופן, I'm the last man that may be a gay believe me!

פותח הדיון - אני מחכה לתגובה שלך בקשר להצעה שלי!! אתה מתכוון לממש אותה?

עריכה

מה אתה מתכנן לערב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבוב....אם יש לך כסף, קח אותה לקפוץ באנג'י!!! (למרות שזה יצא באמת יקר טיפה יותר מ1000...אבל חברה.... ;) )

או קנה לה כרטיס להופעה של להקה/זמר שהיא אוהבת שיופיע בקרוב...

איפה אפשר לעשות בנג'י?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה...אם הוא מחליט על באנג'י אז אפשר לעשות חיפוש ברשת

ולמצא...

http://nofshim.net/results.asp?HostType=4

או לשאול אנשים....אני יודעת שיש בסופרלנד, ובמסיבות חוף של יום הסטודנט.

אני לא יודעת איפה הוא גר, אבל בצפון יש המון מקומות לעשות סנפלינג, ויש גם אפשרות

לקחת אותה לעשות צניחה חופשית, זה בכלל ה-מתנה....

זה יעלה לו בסביבות ה - 1200 אבל חברה שלו לו תשכח את זה לעולם...

http://www.skykef.co.il/

http://www.paradive.co.il/

http://www.afn.org/skydive/

זה תלוי באופי של חברה שלו...אם היא בחורה רומנטית שלא אוהבת אתגרי,

אז תכשיטים זה מעולה! באמת! :smile1:

צמיד, עגילים, כל דבר...אם זה אמיתי (....) ועדין, זה מתנה מעולה...(בנוסף לארוחה)

אם היא אוהבת אקסטרים.... :)

אז הכי טוב זה האפשרויות הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחזור על מה שאמרתי בהודעה הראשונה שלי בדיון הזה... בתור אחד שיש לו ניסיון די מספיק בדברים האלו לפי דעתי אתה צריך להשתמש ביצירתיות של עצמך, כי לא משנה אם יביאו לך את הרעיון הכי מפוצץ כאן זה עדיין לא יהיה רעיון שלך ולפי דעתי קצת ידפוק ת'עסק, אבל זה תלוי באופי שלך ובשיקולים שלך כמובן.

בכל אופן, לפי דעתי תעשה לה איזה יום כיף, קח אותה לכמה מקומות כיפיים ותכין לה מתנות קטנות כאלה שכל אחת מהן ישמחו אותה, היה לי רעיון פעם לכבוד השנה שהיה לי עם האקסית שלי אז הכנתי לה 12 מתנות שכל אחת מהן סימלו כאילו כל חודש או משהו כזה ואני כבר לא זוכר מה עשינו חוץ מזה אבל קח אותה לאיזה מקום שהיא אוהבת, גם צניחה חופשית זה אחלה רעיון לפי דעתי אבל זה עולה כסף ונראה שדי הרבה (אם אני לא טועה אז ליבי בשיט בזה)..

חח אתה יכול גם לעשות בכניסה לשכונה שלה איזה גראפיטי כזה "x אני אוהב אותך, -y" או איזה שטות כזו..

שיהיה בהצלחה ומזל טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם בסך הכל בני 15... (בלי להעליב) אבל זה ממש לא כמו חברים בני 17 למשל...

"זוג" שהם ביחד מגיל 13 לא יגיעו בחיים לחתונה ולא יסיימו ביחד תיכון..

בנוגע למשפט הראשון המצוטט כאן  - אבל אתה מדבר שטויות וחבל (בלי להעליב).  אם יש שני דברים שלאנשים קשה לסלוח כאשר מזלזלים בהם הם - 1) האינטילגנציה שלהם, 2) האהבה שלהם. הם לא "משחקים" בבני-זוג, כמו שהרבה בני 17 עושים, הוא טוען שהם באמת מאוהבים, וזה עדיף על רוב הזוגות שאני מכיר בגילאים האלו .   וד"א, אני בן 18, למקרה שתהית.      בכלל, מה ההבדל בין 15 ל-17?  אולי ההבדל הוא בתרבות של החברה מסביב, אבל אפשר להתאהב בגיל 17, בגיל 15 ואפשר להתאהב אפילו בגיל 7 (ואתה תתפלא, אבל אפשר).    לא נלך לקיצוניות (גיל 7), אבל מה אתה עושה בגיל 17 שאתה לא יכול לעשות בגיל 15?  (שאלה רטורית - אל תטרח לענות).

ולפתוח הת'רד , יש שיר מפורסם של הביטלס - Can't buy me love.     אתה לא מליונר, אין לך כ"כ הרבה כסף לקנות, וחבל אם אהבתה אלייך תהיה מושפעת בדרך-כלשהי בגלל עלות המתנה.      אל תקנה משהו יקר - תקנה משהו בעל ערך.  ולא ערך כספי.   מחווה רומנטית כלשהי תהיה עדיפה מאשר mini למשל או באנג'י.  לדעתי.      יום כיף תיקח אותה בזמן אחר בשנה, ביומהולדת שלה תעניק לה מחווה שמעידה על אהבתך.  ושלא תהיה יקרה, את הכסף שמור לסתם מתנות יומיומיות - זה יהיה עדיף.    

בהצלחה  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...