המארז בין היפים בארץ... הפרויקט סויים ובהצלחה .. הכול מוכן טיפ טופ כנסו ותהנו.. - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המארז בין היפים בארץ... הפרויקט סויים ובהצלחה .. הכול מוכן טיפ טופ כנסו ותהנו..

ye_3333

Recommended Posts

nimrodh,

הוא כתב בכותרת : "המארז בין היפים בארץ"

לא , : "המארז הכי יפה בארץ"

יש הבדלים בין המשפטים , כן ? :kopfpatsch:

ד''א-, אם אתה כבר אומר שזה לא הכי או בין היפים בארץ, יש לך משהו יותר טוב יפה וטוב מזה להראות לי?

כי לא ראיתי.

אם תביא לי, אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

nimrodh,

הוא כתב בכותרת : "המארז בין היפים בארץ"

לא , : "המארז הכי יפה בארץ"

יש הבדלים בין המשפטים , כן ? :kopfpatsch:

ד''א-, אם אתה כבר אומר שזה לא הכי או בין היפים בארץ, יש לך משהו יותר טוב יפה וטוב מזה להראות לי?

כי לא ראיתי.

אם תביא לי, אני אשמח.

יש הבדל בין המשפטים, אבל בהודעה שלי לא התייחסתי לכותרת, רק ציינתי שזה לא חוד החניט של המודינג הישראלי, לא ציינתי את זה בתגובה לכותרת שלו, פשוט ציינתי את זה.

אגב, אני יכול להביא לך תמונות של שעשו ישראלים שיפה מזה (לטעמי לפחות כן?), אם תתעקש אני יביא.

אם הפנת את הבקשה אליי אישית, אז אני לא מתעסק במודינג ואני לא מקצועי בתחום, כמו כן התגובות שלי על הפרוייקטים באות מעין נייטרלית של מישהו שלא מבין בתחום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תטעו בין מארז עמוס בכל טוב לבין מארז יפה ...

המארז של יחיאל בהחלט עמוס בכל טוב , אבל יפה ? איפה היופי ? אין שום קשר בין חלקי המארז , יש גוש שחור באמצע ושני גושים שקופים למעלה ולמטה שאפילו לא מתחברים למארז בצורה נורמאלית ....

באמת שיש כבוד , אבל אני לא רואה פה שום טיפת איכותי , לאלו מכם שמסתנוורים מהואפוים , אלו שני קופסאות פרספקס שהוכנסו איליהן מערכות גז קנויות , והם הונחו על מארז , זהוא.

דוגמאות לפרוייקטים ישראליים ?

הבורג כמו שנאמר , ספידי , הפרוייקט של קריץ , clearcase by arik g , deusex , winamp ... ורבים אחרים שאני לא זוכר תשמות שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז של יחיאל בהחלט עמוס בכל טוב , אבל יפה ? איפה היופי ?  אין שום קשר בין חלקי המארז , יש גוש שחור באמצע ושני גושים שקופים למעלה ולמטה שאפילו לא מתחברים למארז בצורה נורמאלית .... 

באמת שיש כבוד , אבל אני לא רואה פה שום טיפת איכותי , לאלו מכם שמסתנוורים מהואפוים , אלו שני קופסאות  פרספקס שהוכנסו איליהן מערכות גז קנויות , והם הונחו על מארז , זהוא.

הבורג כמו שנאמר , ספידי , הפרוייקט של קריץ , clearcase by arik g , deusex , winamp ... ורבים אחרים שאני לא זוכר תשמות שלהם..

כמו שכבר הסברתי לא חייב להיות קשר כדי שהמארז יהיה יפה(סתכל בעמוד הקודם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

אמנם לא חייב אבל פה זה פשוט לא יצא יפה.

מה שגמכן, הקירור גז ומים לא משאירים לך מקום לזרוק גפרור במארז... אין מקום לעוד כרטיס מסך אם תרצה... הצינור של הגז חוסם את המאורר... אין אפילו מקום לכרטיס PCI ! הכל עמוס מדיי :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז של יחיאל בהחלט עמוס בכל טוב , אבל יפה ? איפה היופי ?  אין שום קשר בין חלקי המארז , יש גוש שחור באמצע ושני גושים שקופים למעלה ולמטה שאפילו לא מתחברים למארז בצורה נורמאלית .... 

באמת שיש כבוד , אבל אני לא רואה פה שום טיפת איכותי , לאלו מכם שמסתנוורים מהואפוים , אלו שני קופסאות  פרספקס שהוכנסו איליהן מערכות גז קנויות , והם הונחו על מארז , זהוא.

בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא חייב אבל פה זה פשוט לא יצא יפה.

מה שגמכן, הקירור גז ומים לא משאירים לך מקום לזרוק גפרור במארז... אין מקום לעוד כרטיס מסך אם תרצה... הצינור של הגז חוסם את המאורר... אין אפילו מקום לכרטיס PCI ! הכל עמוס מדיי :x

בשביל מה צריך לזוק גפרור למארז אם הכול לא על אוויר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...