המארז בין היפים בארץ... הפרויקט סויים ובהצלחה .. הכול מוכן טיפ טופ כנסו ותהנו.. - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המארז בין היפים בארץ... הפרויקט סויים ובהצלחה .. הכול מוכן טיפ טופ כנסו ותהנו..

ye_3333

Recommended Posts

אני יכול להגיד לך בתור אחד שבחיים לא עשה .

מהצד זה נראה פצצה!!!

אחד היפים!!!

ישר-כוח יחיאל!, המודינג שלך מדהים (גם הקודם היה יפה).

רק דבר אחד התאכזבתי, שקפורה עדין מנצח אותך בסופר פי LOL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 143
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח תודה אחי.. יש כמה פלטות לא קטנות עם פרוזןןן הם שלחו לי קטודות סגולות במקום כחולות!!!!!11 :pissed: :pissed: :pissed:

וגם נישברה לי קטודה לבנה אחת...

קצת היתסבכתי עם הבלוק קרור לציפסט.. אני מקווה שהיסתדר..

בכול מקרה יש לי עוד עבודה.. אני מקווה להביא כמה עד הערב..

:cool2:

ובקשר לסופר פאי אחי אני מחכה למכור את הדותן שלי.. עדיין לא מכרתי כי לא היה לי זמן להיתעסק בזה.. עכשיו אני בבית דיי הרבה אז יהייה לי זמן למכור את הדותן.. ומתי שאני ימכור אז אני יוכל להזמין לוח חדש וגם לנצח את קופרה תסמוך עלי.. שרוצים אז גם יכולים... :xyxthumbs:

יחיאל :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה פרוייקט ואחלה ציוד יש לך יחיאל

באמת אל תמהר, וקח ת'זמן (הדבר העיקרי שלמדתי מהפרוייקט האחרון שלי :kopfpatsch: ) - אני מודה שהוא לא יצא מושלם

אבל גם לא רע למוד ראשון

לגבי חיבור הלוחות - תשקול קוביות פרספקס,+ לד בכל אחד, אפקט מאוד מעניין (בצבע שונה כמובן, מהתאורה שבמארז (ייחודיות)

דבר שני הוא

תנסה לאחד את הפאות, יש לי הצעה בשבילך, ואם יש לך את היכולת והרצון, אתה תהיה מאוד מופתע מהעסק

תנסה לשלב את 2 תתי המארזים כחלק מהמארז הראשי, דהינו, ע"י בונדו, "תמשיך" את הפנל של המארז הקיים (שים בונדו על הפרספקס, ותעצב בצורה שתזרום עם המארז, גם למעלה, וגם למטה, אותו רעיון לגבי שאר הפאות, מסגרת אחידה תתן תוצאה טובה יותר

אם לא הבנת, אני אנסה להסביר שוב, ואף אעלה ציור אם יידרש

בהצלחה, ומצפה לעוד עידכונים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חברה על כול התגובות החמות.... :cool2:

עכשיו בקשר לקוביות בחיבורים.. זה לא בעייה להביא קוביות.. הקטע הוא שאני מפחד שהם לא יחזיקו את כול המחשב.. כאילו לדעתי כול המחשב שלי עם הגז והמיים וכו וכו שוקל איזה 13-15 קילו.!!... חח ואני מחפד שפתאום באיזו תזוזה קטנה איזה קובייה תישבר ואז יתחיל הלבגן... לא נורא..

עידכון קטן ומעצבן נורא!!!. הזמנתי מפרוזן 2 קטודות לבנות לבפנים המחשב.. ו4 קטודות כחולות בשביל הגז והמיים.. ובסוף קיבלתי שני לבנות (שאחת נישברה לי..) ו4 קטודות אולטרה סגולת!!! :pissed: :pissed: במקום כחולות!!! בקיצור באסה אבל עכשיו אני יסיים את ה4 אולטרה האלה בתוך המחשב.. ויביא עוד 4 כחולות מנעה או משהו כזה בשביל הגז וכו וכ..

כמו כן הבאתי קומפרסור חדש למערכת קרור גז שלי .. הקומפרסור מיתחבר ישירות לקיר (מה שואמר שעכשיו לא צריך שני ספקים) וזה אותו קומפרסור כמו המערתכ של אליאור.. עכשיו נישאר רק לימצוא מישהו שיחבר לי אותו במקום הקומפרסור הנוכחי.. או שאולי נעשה קרור שנ י שלבים (שנח קומפרסורים חחח :cool2:) חח -100.. חח

יחיאל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תעשה לוחות בעובי 0.6 - 0.8 MM

וקוביות 3X3..

זה אפילו יחזיק אותך.. ;)

ד"א

תוכל להשתמש במדחס השני בתור לצ'פסטים\כ.מסך

ולהגיע גם איתם לOC גבוהה יותר

מה אתה אומר על הרעיון של "האיחוד תתי מארזים"- מוצא חן בעיניך, או שאתה מוותר על זה (כדי שאני אדע אם להכין לך סרטוט..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששששששש.......יצא פצצה אחי...... :o

אבל בקשר למארז הוא קטן בשבילך ,לא ככה ::) ?

אני הייתי הולך על מארז אחר .........חוץ מזה יצא פצצה.....ד"א יש תחנויות האלה של השלטים תוכל ללכת לשם ולעשות כמה מדבקות ב10-15 שקל לאחת....ממש לא יקר........תגיד המעבד של האינטל עם המתאם עדיין אצלך או שהחלפת מעבד,כי אאם אני זוכר נכון אמרת שתמכור אותם ותקנה לוח חדש.....טוב קיצר בהצלחה בהמשך אח שלי..... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון נכון אבל זה גם כסף. למרות שעכשיו אני משתמש ב6 ממ בקומה התחתונה ו4 ממ בקומה העליונה..

בקשר למדחס ניראה אני יחשוב על זה אבל לא ניראה לי כי הבאתי קרור מיים בן זונה מפרוזן.. עם בלוק לציפסט.. ובלוק לכרטיס מסך+170 וואט פלטייה.. עוד לא חיברתי הכול לכן אני יחבר וניראה לאן אני יגיע..

בקשר לסירטוט אני יוותר מסיבה אחת שכול הרעיון הוא שלכול חלק יש קופסא משלו ואפשר להפריד בינהם לפי הרצון.. ועם אני ימשיך את המארז אז הוכל יהיה חלק אחד.. וזה דיי מבאס כי עם פתאום המאשה או משהו נוזל בקומה התחתונה צריך לפרק את הכולללללל  וזה סתם מעצבן סוריי אחי..

אבל תודה על התמיכה הרבה..

יחיאל :yelclap:

עריכה:

לא הייה לי זמן להיתעסק עם המכירה של המתאם+מעבד כך שהם עדיין למכירה.. למעונינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב עידכון קטן...

הינה תמונה של המארז מלואו שקוף!!

הגיעה המערכת קרור מיים שהוזמנה!! הכול מתוכנן להסתיים היום!!! מובטח אפילו!! הכול יהיה מוכן חוץ מהקטודות הכחולות שעדין אין לי לא נורא... יהיה בקרוב..

יחיאל

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא ממש יפה יחיאל..

רואים שקרעת את התחת על הכל..

הפינות של הפרספקט בקירור גז ובמים (שיגיעו בקרוב אני מקווה) יצאו ממש יפות ומדוייקות.. :)

תמשיך ככה, אתה וכל הטירוף שלך למחשבים שומרים פה על עניין יומיומי בפורום ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והינה הקרור מיים ברובו!! רק חסר 2 או 3 מאווררים של 120 ניראה מה אני יחליט!! ו2 קטודות כחולות!! ועד 2 קטודות כחולות בקופסא של הקרור גז ואז זהו!!!

בכול מקרה הינה המערכת קרור מיים החדשה שלי.. התמונה קצת לא ברורה אז נא להבין..

יחיאל :yelclap: :yelclap: :yelclap:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...