מזל טוב למי שסיים היום את בית הספר - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזל טוב למי שסיים היום את בית הספר

MasterDK

Recommended Posts

טוב, אם כולם רושמים...

הנה שלי:

תנ"ך - 100

ספרות - 90

אנגלית - 97

ערבית - 97

היסטוריה - 92

מתמטיקה - 85

פיסיקה - 96

פיסיקה מעבדה - 95

חינוך גופני - פטור...

הבעה - 92

חינוך תעבורתי - 100

ממוצע 94.4...

עולה לכיתה יב', בעזרת השם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 145
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב, אז שנינו צודקים כנראה...

הרי זה באמת תלוי איפה מודדים

טוב לא משנה, בואו נשאיר את הדיון הזה לת'רד פיזיקה, שאגב שאלתי שם שאלה שאני אשמח לתשובה עליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א

אתם שמים לב על מה אתם מתווכחים? זה באמת אכפת לכם מה המספר המדוייק של כוח הכבידה (מה גם שהוא בכלל משתנה בהתאם למיקום על פני כדור הארץ שבו מודדים אותו) ?

זה חשוב

אקוואריוס היקר אמרת שאם היית לומד היית מקבל 98 כמו ליבי ואז התחילו הדיבורים על י"א אז תבין שי"א שלך לא רלוונטי ולא "כל אחד דיבר על י"א שלו" ויכוח כזה הייתי מצפה לנהל עם מישהו שהממוצע שלו הוא 75 (כשזה קצה גבול היכולת שלו) ולא עם מישהו שיש לו ממוצע 96 בלי להתאמץ (או לפחות כך אתה טוען)

G=9.78

אני אמרתי שלא שווה לקרוע את התחת בשביל שתי נקודות

ודרך אגב מה הבעיה עם מחשבים פיסיקה מדעי החברה והיסטוריה זה לא בגוריות אמיתיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואו דיי לשלוח הודעות כל שנייה!

אני לא מבין למה אנשים הורסים לעצמם את השנים האלו ונלחצים בלימודים סתם בשביל להראות שהם עשו עוד חמש יחידות במקצוע כלשהו...

זה דבר ממש טיפשי להרחיב שלושה מקצועות [כמו שמישהו פה אמר] כי בכל מקרה באוניברסיטאות מסתכלים על הממוצע של הבגרויות חובה ואז לוקחים את המורחב עם הציון הגבוה ביותר.. אישית, כמעט ועשיתי רק מקצוע מורחב אחד [לומד באוניברסיטה משפטים 5 יחידות שמה שבטוח הוא שאני אקבל מעל 95 בתעודת בגרות אז לא חושב שאני צריך להשקיע במוגבר האחר...] אבל הבית ספר שלי שכנע אותי לעשות עוד אחד בכימיה שזה קל וכייפי למי שאוהב את זה.. אז למה לא?

הקטע הוא שאנשים פשוט סתם משקיעים .. אתם לא מבינים שכל מקצוע מוגבר זה עוד יותר מ6 שעות בשבוע! נשמע קצת אבל זה קשה! אני גם לא מבין למה אנשים בוחרים במדעית כי בכל מקרה אפשר ללמוד את אותם מקצועות בעיוני מוגברת ולהרחיב אותן [מלבד פיסיקה :-(] ועם פחות לחץ ובהרבה!!! אבל זה כבר לא רלוונטי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע את ההיסטרוי ומדעי החברה אני גומר בשנה

ומחשבי מסתיים בתחילת י"א כמו כן פיסיקה בעצם חוץ מארבע בגרויות (כנראה) אין למגמה שלנו כלום לי"ב

(מה אמרתי לך אביאל שתפסיד מביולוגיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה בבגרויות אמיתיות?

חלק מהבחינה זה בחינה על תאוריה(ששם אתה רושם עם עט בתוך מחברת ומגיש אותה) ובחלק אחר זה בתוך מעבדה.

את המעבדה עושים בדרך כלל ביב כשיש יותר זמן מיא

.

כנל VB במחשבים מאותה סיבה(רק על המעבדה).

איזה מבאס זה, שנה הבאה אני מתחיל ללמוד תנך מהתחלה(לא למדתי השנה תנך) וספרות ואזרחות. זה הולך להיות מעצבן.

לזה שמעלי, שלחת הודעה בידיוק כשבאתי לשלוח להוא רשם לי את הדבר האדום הזה שוב.

מה שאתה לא מבין זה שלומדים כדי לדעת לא כדי לקבל ציונים. אף אחד לא חייב אותך ללמוד בכלל. אני מאמין שצריך ללמוד מה שאוהבים, ולא מה שחייבים.

דייי מה שרשמתי למעלה מתייחס לשני המעלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה ללמוד משהו שאתה אוהב? לך תלמד את זה מחוץ למסגרת הבית ספר! למה לך לבזבז לעצמך זמן ולהרוס לעצמך ציונים? עזוב להרוס, כי לא תמיד זה יהרוס אבל זה יותר לחץ ויותר חומר וכן יותר ללמוד! חבל להתיש את עצמך סתם ואפילו שתגיד שזה לא מתיש בכל מקרה, תמיד עדיף פחות שעות שאפשר בהן לעשות משהו יותר מועיל מללכת לבית ספר, ואני מתכוון לזה! בתי הספר בארץ הם פשוט בושה ובכלל כל מערכת החינוך הדפוקה הזאת.. כמו שאמרתי, רוצה ללמוד? קנה ספר, לך לקורס או לאוניברסיטה ללמוד את זה... למה להפוך את זה לחובה בשבילך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי כשאתה מגיע לצבא או למשל, או לאוניברסיטה אכפת להם מה למדת

יש יחידות שחייבים מחשבים או פיזיקה נגיד בשביל להתקבל אליהן

וזה שתגיד להם שקראת ספר בבית לא נראה לי יספיק, אבל זה שיהיה לך את זה

בתעודת בגרות כן, יש מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חשוב

אם אתה טוען שאתה באמת מבין משהו בפיזיקה, אני אשמח אם תיתן לי הסבר הגיוני, למה הויכוח הזה חשוב.

רק בו אני אקשה עליך קצת:

א. בעולם האמיתי קיים חיכוך. חיכוך שברוב החישובים אתה פשוט מזניח כאילו הוא כלום.

ב. ערך ה-G משתנה בהתאם לנקודה שבה אתה נמצא בכדור הארץ. עם זאת, אף אחד לא מייחס לזה חשיבות משמעותית, ועוד לא שמעתי למשל על גירסאות שונות למעליות לפי מיקום היעד המתוכנן שלהן..

ג. ערך ה-G לעולם לא שלם, מה שאומר שכך או כך אתה צריך לעגל אותו ולאבד את הדיוק.

עכשיו, אתה בטוח שזה קריטי עם G=9.78 או G=10 או G=9.80665 ?

עדיין בטוח?

תחשוב שוב.. קח את המספרים האלה... 9.80665.. לא רק שהמספר הזה הוא ערך ה-G בנקודה מאוד ספציפית על כדור הארץ, הוא במילא לא מספר מדוייק כי הוא מעוגל. והוא תמיד יהיה כזה כי בערך האמיתי יש אינסוף מספרים אחרי הנקודה.....

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואללה אתה צודק.. זה כבר מורכב יותר כי בשביל זה אתה צריך לדעת מה אתה רוצה לעשות בחיים שלך ואם אתה לא יודע אז עדיף שתפתח לעצמך כמה שיותר דלתות אם אתה לא בטוח שהפסיכומטרי שלך יהיה גבוה...

בכל אופן, פיסיקה זה המקצוע היחיד שאני יודע שבלעדיו כמעט ובלתי אפשרי לאדם ממוצע להתקבל לאוניברסיטה לתואר הדורש פיסיקה... זה כל אדם לגופו ושוב אני אומר שבכל מקרה לא חייב להרחיב שלושה מקצועות.. תרחיב פיזיקה ועוד משהו וזהו..

גם זה מורכב כי יש מודיעין שיעדיפו 5 יחידות ערבית וכל מיני..

לסיכום - לא חבל סתם? מה שצריך זה להרחיב רק מה שחובה, מה שצריך! [ולא מה שמתעניינים בו פשוט אלא אם כן אתה לא מתכוון להרחיב יותר משני מקצועות]

שוב זה רושם לי שנוספה תגובה... לדעתי AQUARIUS פתח בדיוק עכשיו מחברת פיסיקה והעתיק אבל זו רק דעתי ויש סבירות גבוהה שאני טועה...

בכל אופן, דיי להתווכח! זה לא קשור לדיון כל השטויות שלכם.. אתה מבין ואתה מבין "יאללה שקט".

עריכה - סתם בשביל להוריד מהלב :s07:- אני מקנא בכם שאתם יכולים להרחיב פיזיקה... חשבתי שייתנו לי אבל.. לא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לך ללמוד משהו שאתה לא אוהב? אתה אוהב להתעלל בעצמך?

זה שאתה לומד משהו שאתה אוהב, משיג בידיוק משהו הפוך ממה שאמרת. להרוס ציונים? למה שזה יהרוס ציונים? אם אתה אוהב את זה, ומוכן להשקיע בזה, נראה לך שזה יוריד ציונים?

ד.א. ההתעניינות רק עוזרת, כי אתה יכול לפתח בבית שלך(עם כל מיני כלים ששיש לך) דברים מגניבים בנושא(אם זה לבנות מנוע למשחק, או לעזור למישהו שעושה את זה, או אם זה סתם להציג כדור קופץ על המסך שיודע להגיב לכל מיני חפצים שהוא פוגש).

תן לי לשנות את דעתך: איך ערך הG נקבע? יכולים לבדוק את ערך הG בעזרת מטוטלת, ואז להגיע לG שנקבע ע"י פונ אלמנטריות, ואז הדיוק לא משנה(ע"י טורים מסויימים אתה יכול לדייק עד לאן שאתה רוצה). חוץ מזה, מה יקרה אם תשנה את המידות שלך, כך שהמספר הזה יהייה מעוגל. נגיד, תעשה שהמטר שלך יהייה קצת יותר ארוך או קצר יותר. זה יכול להסתדר.

אם אתה יכול ללמוד מה שאתה חייב ולא אוהב, סחתיין עלייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת אותי נכון - אני אוסיף למה שרשמתי את זה : הכי טוב זה ללמוד את מה שאתה הכי אוהב אבל עדיף, או יותר נכון מומלץ, לא להרחיב יותר משלושה מקצועות כי זה יעמיס עליך יותר חומר. ואם כבר הזכרת את זה - אני לומד מה שאני אוהב ומה שאפשרו לי לעשות [הייתי מעדיף פיזיקה על כימיה אבל לא נתנו כי זה יותר מידי חומר להשלים... ואני אומר - ז*נות!] *כשהתכוונתי בהודעה הקודמת ל"מה שחייב להרחיב" התכוונתי למספר המורחבים ולא למורחבים עצמם.

ובאמת התעניינות רק עוזרת ומי שאוהב לרכוש ידע תמיד יצליח בזה אבל למה לעזאזל לעשות את זה בבית הספר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...