Barak (013) Vs. Netvision ? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Barak (013) Vs. Netvision ?

Posford

Recommended Posts

אני עם ברק עכשיו, יש לי חיבור 750 אמנם, אבל מוריד לי די מהר(יכול להגיע ל115 יציב!),

אני רואה אצל חברים שלי שיש להם נטוויז'ן שהם לא מנצלים ממש את המהירות שיש להם, אבל עדין זה תלוי גם בתשתיות(בזק וכבלים).

אני לא מאמין שיש הבדל משמעותי, אבל הנה 2 עובדות:

* לנטוויזן יש יותר משתמשים מאשר לברק(הרבה יותר), אז תסיק מזה ש....

* התמיכה הטכנית של נטוויז'ן הרבה יותר טובה מאשר של ברק(כי בזמנו שניסיתי להתחבר דרך הלינוקס ברק לא ידעו בכלל על מה אני מדבר, אז לקחתי איזה סקריפט מהאתר של נטוויז'ן).

אהה והמחיר! תראה יש הבדל משמעותי(בלונג), תחשוב שאם אתה מחובר לברק אז כל כמה חודשים אתה מקבל חודש חינם כי בנטוויזן היתה צריך לשלם עליו. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הרבה זמן אצלל נטויזין ויש לפעמים קטעיםש אני מוריד ב 150-120 ( 1.5MBIT ) וזה מרגיז אבל כשמפציצים אז בולכים עד הסוף באיוזר של ה 230 .... ורוב הפעמים זה להפציץ

ויכול להיות שהמהירות הנמוכה נובעת מהפיירוול שאני מגדיר אותו בצורה של "קודם תחסום הכול ! ואז אני אתחיל לחלק אישור ".......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מהירות אני לא חושב שתראה הבדל רציני (פלוס מינוס 5K, לא קריטי).

מבחינת שירות, לדעתי ברק כמה דרגות מעל, גם מבחינת התחזוקה וגם מבחינת הנציגים הטלפוניים.

הייתי בברק תקופה ארוכה ולא היו בעיות בגלישה (מקסימום פעם או פעמיים וזה הסתדר מהר מאוד).

בברק אני יודע שהרוחב פס היה יציב, במשך כל משך החיבור שלי (כל השנים) המהירות לא עלתה ולא ירדה, נשארה על ההתחייבות של 1.5M.

מעבר לזה, לא יודע מה עוד אתה דורש מהספקית שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הרבה זמן אצלל נטויזין ויש לפעמים קטעיםש אני מוריד ב 150-120 ( 1.5MBIT ) וזה מרגיז אבל כשמפציצים אז בולכים עד הסוף באיוזר של ה 230 .... ורוב הפעמים זה להפציץ

ויכול להיות שהמהירות הנמוכה נובעת מהפיירוול שאני מגדיר אותו בצורה של "קודם תחסום הכול ! ואז אני אתחיל לחלק אישור ".......

איך בדיוק אתה מוריד ב 230?

1.5MBitPS = 187.5KBytePS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע

אני תומך טכני בנטויז'ן

ואני מחובר לברק 013 - דרך כבלים, מגה וחצי.

בכנות - אם אתה מוצא את עצמך מתקשר לתמיכה לפעמים - לך על נטויז'ן

אם אתה לא זקוק לתמיכה טכנית - לך על ברק

המהירות בשניהן זהה (ואני יודע די בוודאות, כי יש לנו מחשבי בדיקה ולוגים כל יום על בדיקות מהירות ופינגים)

התמיכה בטכנית בממוצע הרבה יותר טובה אצלנו, וגם זמני ההמתנה לתומך מאוד מאוד נמוכים (במצב שאין בו תקלה ארצית באיזה ספק תשתית)

עקרונית המקצועיות של התומכים תלויה בבן אדם אישית שעונה לך, תמיד תזכור את זה.

מהיכרות פנימית בנטויז'ן - הרבה מאוד מקצועיים בפנים, ואני אישית תמיד משתדל ללמוד עוד ולסייע כמה שאפשר, זה המקצוע שלי.

בברק - ערכתי לשם כמה שיחות טלפון נסיון, בשביל השוואה אישית (על חשבוני הפרטי) ומי שענה לי לא היה מקצועי כמעט בכלל במרבית המקרים.

בקיצור, אם אתה לא זקוק לתמיכה לך לברק (כי הם זולים יותר, וזה הכל)

בנוגע לשירות לקוחות (לא תמיכה טכנית ! שירות לקוחות - שזה כספים, חבילות וכו') - בלי להעליב אף אחד, הנציגים (לרוב נציגות) שמועסקות ב-2 החברות, הן לרוב על הפנים, ואין להם מושג מה הם עושים שם.

מהמון נסיון בברק כלקוח, ומהמון נסיון בנטויז'ן כתומך שלפעמים צריך להסביר לנציגת שירות מה הלקוח צריך.

אני מאמין שזה ככה ברוב החברות בארץ

ושוב - גם זה תלוי באדם האינדיוידואלי שעונה לך, ויש יוצאי דופן שיצא לי להתקל בהם (ב-2 החברות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...