Grand Theft Auto: San Andreas לא רץ חלק על 6600GT למה??? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto: San Andreas לא רץ חלק על 6600GT למה???

giliboy

Recommended Posts

המנוע לא יעיל בגרוש, הפורט היה גרוע העומס הגאומטרי פשוט מפחיד, הdraw distance מוגזם, ואין מערכת LOD נורמאלית.

לא הבנתי..

מי ששאל איך אפשר לראות את הטמפ' של הכרטיס שלו - -אתה יכול להשתמש בATITOOL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנוע לא יעיל בגרוש, הפורט היה גרוע העומס הגאומטרי פשוט מפחיד, הdraw distance מוגזם, ואין מערכת LOD נורמאלית.

חח איזה אנשים אני רואה פה כשתעבוד בROCKSTAR תזכיר להם לתקן את המנוע או שתביא אחד משלך שיהיה יותר יעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איזה אנשים אני רואה פה כשתעבוד בROCKSTAR תזכיר להם לתקן את המנוע או שתביא אחד משלך שיהיה יותר יעיל.

צודק

כן דוגמא תגיד איזה מנוע בדיוק אתה יצאת? אמממ איזה משחק בנית?

אההה כן אפס!!!!!!

אז לפי שאתה פותח את הפה שלך על תוכניות של אנשים אחרים כדי שתיהיה לך איזה תוכנית משלך

שלא תצא אדיוט כמו שיצאת עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אידיוט, אני יכול להביע דעה.

המשחק תוכנן לעיבוד הגאומטרי של הPS2, הPS2 יכול ליצור ולהשמיד קודקודים, הכרטיס הגראפי שלך לא, אין מערכת LOD למשחק הזה, והdraw distance הוא יותר מ2 קילומטרים(בסקאלה הפיסיקלית של המשחק) בחלק מהמקרים. לא רצו שתלך בעיר שיש לך ערפל 50 מטר שחוסם כל דבר מולך, לא רצו שכל דבר מעבר ל30 מטר יראה כמו גוש פלסטלינה, לא רצו מנוע חדש אז קיבלם FPS נמוך וPoly count יותר נמוך מזה של הPS2.

או במילים אחרות STFU DUMBASS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...