מעבד,לוח אם וכרטיס מסך ב-4550 שח. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד,לוח אם וכרטיס מסך ב-4550 שח.

Vladgi

Recommended Posts

:kopfpatsch:

קודם כל הדרייברים מצוינים עכשיו רק צריך להגדיר פרופילים לכל משחק-מה שאתה בעצם אומר זה שאם אני יקח נגיד כרטיס 6800GT ויוסיף לו עוד אחד אני יקבל תמורה של פי 2 מהכרטיס..כאילו מכפיל תביצועים כמו ש צריך לתת בעיקרון?ואלה לא ידעתי..

דבר שני של 6800GT אחד עכשיו ואחד עוד שלוש שנים זה  :kopfpatsch:

עוד שלוש שנים כרטיס אחד ולא מערך יהיה יותר חזק מה הזה-לא מסכים עם זה..לדעתי עוד 3 שנים 6800GT יצליח לעלות משחקים חדשים בהגדרות נורמאלית ואם להוסיף לו עוד כרטיס אז זה הוא יצליח להפעיל כל משחק.וגם לקנות עוד 3 שנים כרטיס יקר(נגיד ברמה כמו של ה6800GT עכשיו) יהיה בזבוז רציני כשתוכל פשוט להוסיף עוד כרטיס במחיר יחסית נמוך(אל תשכח שהמחירים ירדו פלאים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אתה, ולא אף אחד יכול לדעת מה יהיה בעוד 3 שנים..

כל שנה במחשבים זה מהפך טכנולוגי די גדול ככה שעל 3 שנים אי אפשר בכלל לדבר...

אתה יכול להעריך\לנחש\לקוות שזה מה שיספיק בעוד 3 שנים אבל אין לך מושג.

בקיצור, אני לא ממליץ על (לא על לוח וכמובן שלא לקנות עכשיו כי אין כמעט שום אפשרות משתלמת) כרגע, הלוחות יקרים מדי ובעתיד הם גם יהיו זולים יותר וגם ייפתחו אפשרויות משתלמות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, בתחום המחשבים כל הזמן יוצאים חלקים חדשים ככה שאין ממש זמן שנחשב זמן טוב לקנייה.

כשיוצאים חלקים חדשים, אלה שנראו עד אז הכי נוצצים הופכים לבינוניים ביחס לחדשים וכתוצאה מיציאת החלקים החדשים יורדים מחיריהם של הישנים יותר (בדיוק כפי שקרה לFX5900 כשיצאה סדרת ה 6XXX של Nvidia).

לדעתי, אין לך כל כך הרבה למה לחכות, בכל פעם שומעים שבזמן ה"קרוב" (שמתגלה מהר מאוד כעוד הרבה זמן) יצא איזה כרטיס מסך חדש או מעבד חדש משוכלל וזה.. שבסוף מתגלה כלא-איזה-חידוש מי יודע מה..

אם תחליט לקנות עכשיו, זה המפרט המומלץ -וכמובן שאם תחכה עוד כמה חודשים זה בטח ישתנה לאיזה מעבד כפול או זוג כרטיסים בSLI או שני כרטיסי CrossFire שיעבדו יחדיו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VeR-MaN

מה שאני אומר זה שאם אתה תשים מערך בלי להגדיר פרופילים אתה לא תרוויח כמעט כלום, רק חור בכיס, אם תגדיר פרופילים אתה תרוויח ביצועים (בעיקר ברזולוציות גבוהות ועם פילטרים)

וזה שאתה לא מסכים זאת בעיה שלך

תסתכל שלוש שנים אחורה, GF3 בדיוק יצא ונחשב לשיא הטכנולוגיה, היום מה הוא מריץ? את עצמו בקושי

ד"א מה כואב לך לחכות עוד חודש?

תראה מה קורה עם סדרת ה 7800

מקסימום אם הם יקרים מאוד (בחו"ל עוד לפני שהם יגיעו לארץ) לא הפסדת כלום

אם הם יהיו במחיר טוב הרווחת דור קדימה

אולי הם אפילו יורידו את המחירים של ה 6xxx

ד"א לא כל חודש יוצא דור חדש של שאפשר להגיד שכל הזמן יוצאים חלקים חדשים

תראו כמה זמן אנחנו עם דור ה NV 6xxx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VeR-MaN

מה שאני אומר זה שאם אתה תשים מערך SLI בלי להגדיר פרופילים אתה לא תרוויח כמעט כלום, רק חור בכיס, אם תגדיר פרופילים אתה תרוויח ביצועים (בעיקר ברזולוציות גבוהות ועם פילטרים)

וזה שאתה לא מסכים זאת בעיה שלך

תסתכל שלוש שנים אחורה, GF3 בדיוק יצא ונחשב לשיא הטכנולוגיה, היום מה הוא מריץ? את עצמו בקושי

ד"א מה כואב לך לחכות עוד חודש?

תראה מה קורה עם סדרת ה 7800

מקסימום אם הם יקרים מאוד (בחו"ל עוד לפני שהם יגיעו לארץ) לא הפסדת כלום

אם הם יהיו במחיר טוב הרווחת דור קדימה

אולי הם אפילו יורידו את המחירים של ה 6xxx

ד"א לא כל חודש יוצא דור חדש של כרטיסי מסך שאפשר להגיד שכל הזמן יוצאים חלקים חדשים

תראו כמה זמן אנחנו עם דור ה NV 6xxx

אני מסכים פשוט קראתי פה באיזה דיון שבנתיים אין תמיכה בזה ושזה מנצל רק 30 אחוז מהכרטיס בטח היה סתם חרבוש..

ודווקא כך תכרטיס שלי :GF256 יש בערך 4 שנים והוא עדיין מריץ משחקים של שנת 2005(טוב נכון שלא משחקים כמו וכ'ו..אבל פיפא 05,נבא 05 הוא מריץ סבבה על ההגדרות הכי טובות שהוא יכול בלי לקרטע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים פשוט קראתי פה באיזה דיון שבנתיים אין תמיכה בזה ושזה מנצל רק 30 אחוז מהכרטיס בטח היה סתם חרבוש..

ודווקא כך תכרטיס שלי :GF256 יש בערך 4 שנים והוא עדיין מריץ משחקים של שנת 2005(טוב נכון שלא משחקים כמו וכ'ו..אבל פיפא 05,נבא 05 הוא מריץ סבבה על ההגדרות הכי טובות שהוא יכול בלי לקרטע..

GF 256? עוד לא שמעתי על GF 8 אתה רץ לי ל 256?

ופיפא 2005 זה כלום

ה MX200 אצל בן דוד שלי מריץ את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים שלי השתנו טיפה התנאים אני מחפש כעת כרטיס מסך+לוח אם+מעבד+קירור למעבד ב-3300 למשחקים ולאובר קלוק רציני פחות או יותר,אני מצטער שאני משנה את הפרטים אבל חל הורדה בתקציב שלי. התכוונתי ללכת על הלוח של 4 המסורס של גיגה אבל אני מפחד שהוא לא איכותי לאובר מספק אני מסכים להשקיע בלוח של dfi (יש לי כסף להוסיף) אבל הבעיה היא שיש לי value ואני מפחד שאני לא אוכל לנצל אותו ואין לי מספיק כסף לזכרונות אולי היה לי אם הייתי מצליח למכור את הגייל ווליו 3200 2.5.3.3.6 שלי :< אז אולי אני לא אוכל לממש את פוטנציאל האובר קלוק של dfi ultra d? בקיצור אני מוכן להשקיע אם יש לי סיבה או שאני אוכל להשיג טובים לאובר במחיר נמוך יחסית (תוספת כספית תמורת הכסף שאני יקבל בעד הזכרונות שלי ) אמא כשאני חושב על זה קניתי אותם ב-800~ מה אני יצטרך למכור אותם ב-250~?!?!!? בקיצור התקציב הוא 3300 עם גמישות של 500-400 שח למה שביקשתי למעלה?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...