מה קורה למי שלא השלים מחוייבות אישית??? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה למי שלא השלים מחוייבות אישית???

Electric Boom

Recommended Posts

WTF 40 שעות??? אתם מרווחים ממה שאנחנו נלחמנו. אותנו הכריחו לעשות את זה 60 שעות. תדבר עם לאה ותשאל אותה מה אפשר לעשות. מקסימום היא תציב אותך עם זאנה בספריה, ואולי, רק אולי אם תהייה נחמד היא תתן לך את הקוד של המחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אצלי בתיכון, אם אני זוכר נכון לא הייתה בכלל מחוייבות אישית, לא בהתנדבות ולא ב"כפייה"... את האמת גם גדנ"ע לא היה לנו... בוא'נה, עכשיו שאני חושב על זה - איזה תיכון מעאפן היה לי... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה אני עכשיו בכיתה ט' ושנה הבאה יש לי את העבודות האלו

רציתי לדעת אם מחויבות אישית יכול להיות גם "עבודות קיבוץ" כגון עבודה ברפת,קיווי,לול ושטויות אחרות...

פשוט אני גר בקיבוץ ואני כבר שנתיים עושה את העבודות האלו ומרוויח הרבה ולא רוצה לעשות עוד עבודות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם העלתם לי משהו לראש - במשפט הישראלי יש חוק שנקרא "עשיית עושר ולא במשפט" שיש בו סעיף שקובע שאם מישהו התנדב במדינת הוא יכול פשוט לתבוע את המקום שאליו הוא מתנדב בשביל לקבל תשלום על הזמן שהוא עבד... מה שמצחיק זה שזה רק בישראל!

אני לא עשיתי מחויבות אישית כי אני מתאמן חחח איזה סבבה זה... גם עבודה לא הכנתי כי אין חומר על שחייה אז... תאמינו לי שהייתם יכולים למצא דרך להפטר מהמחובות האישית.. יש הרבה תירוצים שאפשר להמציא ואישורים ממקומות שאפשר להביא...

עריכה - גם אני בי'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאד דאמט אנשים,

מחוייבות אישית!

חייב! אין מה לעשות! צריך בכיתה י' לעשות אותה. מי שלא סיים אותה בכיתה י', צריך להמשיך אותה

ב-יא' (כמוני). אני הייתי צריך לעשות רק 30 שעות ולא 60, כי הייתי חונך מתמטיקה (עוזר לילדים בכיתה ז' במתמטיקה,

שהייתי בכיתה ט').

וב-30 שעות האלה הייתי אמור בהתחלה לעצב את אתר ביה"ס והכל, ואז לא היה צריך ואז התכתבתי עם ילדים עם מוגבליות באימייל.

ואז הייתי קצת בספריה ובקושי עשיתי האמת, אבל יש לנו יועצת מפגרת שאחרי שיחה קצרה הצלחתי לשכנע אותה, שאכן תרתמי רבות לקהילה.

ואני מרגיש מסופק וחושב שמגיע לי שיסמנו לי V על זה....והיא..הסכימה (למרות שאחרי שעתיים היא באה ואמרה לי לעשות עוד איזה 4 שעות בספריה,

פשוט אין גבול לטימטום שלה, אבל פשוט התעלמתי ואמרתי לה "אל תדאגי, יהיה טוב, תרשמי שעשיתי".

בכל מקרה, אם לא תעשה ב-י', תעשה ב-יא', ואם לא אז, אז תעשה ב-יב'.

וכדאי לך לסיים עם זה כמה שיותר מהר, זה לא כזה נורא.

ואם אין לך את זה - אין תעודת בגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד פה שהכריחו אותו לרשום עבודה בנוסף למחוייבות אישית?

אצלנו בבית ספר החליטו שלא מספיק לתרום 60 שעות אלא גם צריכים לכתוב עבודה מפוצצת של מינימום 14 עמודים בפונטים מוגדרים והכול.

המחוייבות שלי הייתה לעזור בהפסקה הגדולה לתלמידים שאין להם גישה למחשב בבית, למען צרכים לימודים(הדפסה, חיפוש מידע באינטרנט וכו') ולא היו יותר מדי כאלה, אבל החלטתי שכדי להגיע ל-14 עמודים אני אשים הרבה בחלק הנספחים של העבודה, אז קראתי לחברים מהכיתה וצלמתי אותם "מחפשים מידע".

בנוסף על זה, הכנתי אתר לזכר החללים מהתיכון שלי שנפלו במלחמות ויצא ממש יפה, כולל חיפוש לפי שם וכו'.

ככה למעשה תרמתי לקהילה. :)

לפותח הדיון- אין מחוייבות אישית אין תעודת בגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון גם לנו בבית ספר (שנגמר מזמן) אמרו שאם לא נתרום 60 שעות +עבודה אין בגרות וכו

ולא תרמתי שום 60 שעות ושום עבודה לא יודע או שחכו מחצי מהכיתה או סתם המציאו את זה

כי יש לי תעודת בגרות ולא תרמתי כלום ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יועדע מה איתכם אבל אני עישיתי קורס מדצ"ים ואחרי קורס מדריכי מחשבים ואיכשהוא יצאתי מדריך מחשבים מוסמך וכול זה קרה בכיתה ט' .... ואז שלחו אותי לאיזה מועדונית שיש שם מחשבים ואז אתה אמור ללמוד את הקטנטנים איך לעבוד עם מחשב ( לא כ"כ הלך ...) ובכיתה י' דפקתי איזה 70 ומשהו שעות כי דיי היה סבבה להיות שם , לראות את הילדים לעזור להם בש"ב שלהם לפני שאתה נכנס למחשבים וגם פשוט לראות חברים שלך של ולפגוש אנשים חדשים!!!

היום אני מסיים י"ב ועדיין הולך לשם כי זה פשוט מצחיק אותי להיות שם !! ( יש לי "בוסית" משוגעת אז זה הקטע המצחיק והטוב ..)

וגם כי בקיץ יש שם קייטנה אז אני עובד שם וזה כסף לא רע ביחס למה שעושים .... :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...