המלצה ללוח מבוסס AMD 754 עם IGP !!!! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ללוח מבוסס AMD 754 עם IGP !!!!

SN מחשבים

Recommended Posts

השלושה הכי "פופולריים" היו פלמינו טי-בירד וטי-ברד, אחר כך הבארטון שאתה כבר מכיר..

בקשר למשחקים אתה רחוק רחוק רחוק, יש ולדעתך זה יותר נוח, אבל זה לא משנה את העובדה שהPC זה ה"קונסולה" הכי פופולרית היום למשחקים, והכי עדכנית (מבחינת משחקים).

אין לי כוח להכנס לוויכוח על זה, כי להגיד שמחשב זה לא למשחקים זה אבסורד ואני לא מבין איך בתור אחד שמציג את עצמו עובד במקצוע הזה מרשה לעצמו לדבר ככה, אחרי כל הפופולריות לכרטיסי מסך HIGH END ולכמות המכירות ההיסטרית שלהם יחסית למחיר.....

וסתם כדרך אגב, הPS2 אולי פי 300 באיכות יותר טובה מהמפרט שאתה מרכיב, אבל הוא לא עוקף באיכות הגראפית שלו את הPC הממוצע היום, הPS3 כן, הPS2 ממש לא...

סורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עושה רושם שלא ממש יצא לך לשחק בפלייסטיישן המון זמן תנסה ותראה שאני צודק.

קח 2005 ב ומשחק כדורגל ב PS2 ותראה איזה הבדל עצבני באיכות המשחק ובגרפיקה.

*חוץ מזה מה כל כך "חרא" במפרט שלי ? בגלל שאין לו כרטיס מסך ? אתה יודע הלקוח יכול להוסיף עם תשלום סמלי.

לאינטרנט , מוזיקה , קאזה אמיול OFFICE , וכו' זה מפרט בן ז... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תשכנע את עצמך שזה מפרט בן ז.... ושלPS2 יש גראפיקה פצצה, מה אני אמור להגיד לך כן כן צודק אחלה?

אתה מדבר שטויות אני לא יכול להסכים איתך, מצטער.

ואם אתה לא צריך עזרה כלשהי אני לא רואה סיבה להכנס לוויכוחים בנושאים כאלה, כל אחד ומה שהוא חושב, כל אחד ומה שהוא אוהב.. סבבה? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש ממש ממש לא נכון שבפלייטישן רואים יותר טוב ממחשב!

הסיבה שכניראה אתה חושב ככה היא בגלל שבפלייסטישן אתה רואה מרחוק ואתה רואה יותר "חלק"

במחשב אתה נמצא קרוב ושם לב יותר לפרטים, אפילו לפרטים הכי קטנים...בגלל זה גם קל לך לשפוט את המחשב.

זה כמו שתיראה סרט במחשב (לא באיכותי הכי טובה שיש) ואז תצרוב אותו ל- ואתה תחשוב שבטלויזיה רואים יותר טוב

זה לא נכון המרחק פה משחק תפקיד...

ודרך אגב ראיתי הרבה פעמים משחקים בלפייסטיישן 2 ואפילו שרואים מרחוק במחשב רואים יותר יפה אפילו שיש לי גי'פורס 4 MX מעפן!

והרבה יותר כיף לשחק במחשב! (לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מתנפלים עליו?

לפי דעתי המפרט שהוא הכין, זה בדיוק מה שצריך לעבודה משרדית, זה מצויין יחסית למפרטים שמכינים היום בשוק.

המחשב יהיה נוח לגלישה, אופיס ודברים שבן אדם צריך, בקשר ללוח הייתי הולך על , מהסיבה ששמעתי כמה פעמים על בעיות בלוחות של ג'יגאביט, מהנסיון שלי חיים הרבה זמן ועושים את העבודה, אתה לא רוצה להתעסק עם לקחות עצבנים.

בקשר למשחקים אני מסכים עם חברי הפורום שהPC הוא קונסולת המשחקים הכי טובה, המחשב שהוא הציע לא מתאים לזה, אבל למשחקים קלים כאלה, סטנדרטים של ילדים קטנים אם הוא יציע בתוספת תשלום סמלי של 350 ש"ח כרטיס בסיסי כגון 9550 אז המפרט יתאים למשחקים קלילים (בערך).

בקשר ללוח תיקח את הMSI, המפרט שהצעת יותר טוב מרוב המפרטים שהחנויות מוכרות היום, הוא גם יעשה פחות בעיות מהפרספוקטים שנשרפים קליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה כרטיס מסך אתם ממליצים ?

עד היום מכרתי GE F4-5 מממ ו ATI 9250 למגזר הבינוני נמוך...

למשחקים מה מומלץ ?

כרטיס מסך ספיר מבוסס רד און 9600 SE ====> http://www.gyrotech.co.il/product.php?part=MC112

אה וחוות דעת על המארז הזה =========> http://www.skak.co.il/Trader/Product.aspx?loc=CAS&DRID=9202553

** מארז אינטל ===> http://www.tronics.co.il/Product.asp?productid=232&catcode=23

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

9200 ו-9600SE יתנו בערך אותם ביצועים למשחקים (ממש לא מתאים למשחקים) כנ"ל סדרת 5200 של GF שדיי משתווה לGF4 בביצועים והיום כבר לא צריך להמכר לחובבי המשחקים.

שני המארזים ג'נריים, הראשון הוא רק ללוחות קטנים (מיקרו), אבל שניהם על הפנים גם מבחינת זרימת אוויר איכות הבניה וכמובן , לא צריך להרשים אותך "מורשה אינטל" זה סך הכל אומר שהספק כוח שלו עם ה4 הפינים הנוספים שהלוח צריך.

הראשון יותר "מהודר" אבל עדיין לא הייתי מוכר אף אחד מהמארזים האלה (בכל אופן צריך להחליף להם את הספק כוח למשהו רציני וזה כבר לא שווה את הכסף).

למשחקים היום המינימום זה משהו כמו 9550 ו-6200 אם כי גם הם לא מאה אחוז מומלצים לבן אדם שבאמת רוצה להריץ טוב את כל המשחקים החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממתי מארז עם ספק כוח של HEC הוא לא איכותי ?

זה חדש לי.

דרך אגב טמפרטורה של מעבד נורפווד 2 GHZ ( 400 FSB ) על כמה הוא אמור להיות ?

רשום לי 51 מעלות זה לא הרבה ?

ורשמת 9550 זה טוב למשחקים רשמתי לך 9600 SE גירסה יותר מתקדמת ושללת אותה

אפשר בבקשה לקבל המלצה למארז עם ספק של 400 W לפחות איכותי ?

המארז ה HEC שלך רק 300 W זה קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל את התנצלותי, המחיר הטעה אותי ;)

מומלץ להגיע עם הנורט'ווד למקסימום של 55 מעלות במאמץ מלא (פריים).

ה 9600SE היא גירסא חלשה מאוד, ה9550 עם 128ביט סוחב טוב יותר במשחקים, אבל כמו שאמרתי קודם הוא לא "טוב למשחקים" אלא מינימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי למכור מארז כזה ===> http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=280_402&products_id=2138

אבל זה MIDI

ממ

יש MICRO יש ATX מידי זה.. ?

אני יודע שיש 3 דרגות מידי זה האמצעי...

דרך אגב החברה קוד גאן בספקים איך היא ? שמעתי שזאת חברה סינית דיי פופולארית היום ===>> http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_280_1567&products_id=9410

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המארז הזה מעולה.

יש הרבה גדלים למארזים, הנפוצים הם מיקרו ATX, מידי ATX, וטאוור.

יש כל מיני "תת-קטגוריות" כמו סופר-מידי ופול-טאוור, שזה בעצם גדול יותר מהרגיל...

קודגן הם הרע במיעוטו, הם ג'נריים כאלה.. אבל הכי סבירים בתחום הג'נריים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה המפרט שלי למחשב משרדי 

מארז HEC 400 W

לוח אביט סוקט A + גי'פורס 4 מובנה על הלוח.

מעבד Sempron 3000+ L2 512

זיכרון A-DATA 512 MB 400 MHZ

דיסק קשיח 80 GB WD

CD-RW 52*32*52

FD 1.44

חוות דעת דחוף  ;) תודה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני מניח שזה הלוח:

http://www.abit-usa.com/products/mb/products.php?categories=1&model=7

תשים לב שהוא תומך ב Dual , כלומר תוכל להרוויח עוד כמה אחוזים בביצועים אם תשתמש ב-2 מודולי זיכרונות זהים - 2 של 256MB אם אתה רוצה 512MB זיכרון (אבל זה יפגע באפשרויות השידרוג בעתיד). 2 מודולים של 256MB גם יעלו קצת יותר ממודל אחד של 512MB.

2. המעבד נראה לי קצת חזק מדי עבור מערכת כזו (בהנחה שהיא לשימושים משרדיים בלבד).

3. היום לא משתלם לקנות צורב CD רגיל, כשבעוד 100 או 150 ש"ח (פחות או יותר) אפשר לקנות צורב , אלא אם כן המערכת היא תקציבית במיוחד (ואז חוזרים לנקודה 2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...