איך המפרט? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך המפרט?

The Cleaner

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רוצה פירוט? קבל:

* מפרט מחברת אייבורי. טעות גדולה! חיפוש פשוט בגוגל יגלה לך מספר פרטים עליהם.

* לוח אם בלי שם, כנראה לוח זול.

* ג'נרי וזול.

* שני כרטיסי מסך גרועים כאשר אחד מהם הוא בגירסת TC אשר לוקחת מהזיכרון הראשי של המחשב ולא מהכרטיס מסך.

* מסכים זולים לבחירה.

* ג'נריים וממש גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה פירוט? קבל:

* מפרט מחברת אייבורי. טעות גדולה! חיפוש פשוט בגוגל יגלה לך מספר פרטים עליהם.

* לוח אם בלי שם, כנראה לוח זול.

* זיכרון ג'נרי וזול.

* שני כרטיסי מסך גרועים כאשר אחד מהם הוא בגירסת TC אשר לוקחת זיכרון מהזיכרון הראשי של המחשב ולא מהכרטיס מסך.

* מסכים זולים לבחירה.

* רמקולים ג'נריים וממש גרועים.

קודם כל, אני לא מצאתי שום מידע מוזר על חברת אייבורי, לכן אם זה "חיפוש פשוט" אני ישמח אם תביא לי מידע...

לוח אם רשום מחברת שזו חברה חזקה ללוחות אם, ורשום שאפשר לשים זכרון וכרטיס מסך לכן אני בטוח שהלוח אם הזה לא מסוג ישן.

ומה לא טוב בכרטיס מסך ATI X300SE 128 MB ??

ומסכים,,מקלדת ועכבר לא מעניינים אותי כי כרגע אני מעוניין במחשב עצמו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שהX300SE יריץ לך פקמן... אולי... אהה יש גם סופר מריו אם אתה רוצה, וסנייק, וסוליטר... זהו בערך :-\

אני קניתי מאייבורי לפני 3 שנים כמעט... טעות גדולה ! חצי מהמוצרים נדפקו חלקית או לגמרי... HD "שורק", הצורב לא נפתח, הספק נשרף, המארז בלי מקום ל80MM, רק ל40MM אחד רחוק מהלוח אם :o ובכלליות האיכות חרא... המחיר טוב יחסית למוצרים בכל מקום אחר, אבל שם זה דוגרי שווה רבע מחיר בגלל האיכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שהX300SE יריץ לך פקמן... אולי... אהה יש גם סופר מריו אם אתה רוצה, וסנייק, וסוליטר... זהו בערך :-\

אני קניתי מאייבורי לפני 3 שנים כמעט... טעות גדולה ! חצי מהמוצרים נדפקו חלקית או לגמרי... HD "שורק", הצורב לא נפתח, הספק נשרף, המארז בלי מקום ל80MM, רק ל40MM אחד רחוק מהלוח אם :o ובכלליות האיכות חרא... המחיר טוב יחסית למוצרים בכל מקום אחר, אבל שם זה דוגרי שווה רבע מחיר בגלל האיכות

אז מאיזה חנוית בראשל"צ מומלץ לקנות?

LiorP23

מה יעזור לי בזה שתרכיבו לי מפרט? אני מעוניין לקנות מחשב שכבר הרכיבו אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראשון לציון יש לך את KSP

ומה יעזור לך מפרט?

עם המפרט הזה אתה יכול ללכת לכל חנות מחשבים נורמלית (כולל אייבורי) והם ירכיבו לך מחשב

רק שתדע שאם אתה הולך לאייבורי אתה תצטרך להתעקש על מה שנותנים כאן כי אחרת הם ישמחו לדפוק אותך עם חומרה שלא שווה גרוש בהרבה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם המפרט הזה אתה יכול ללכת לכל חנות מחשבים נורמלית (כולל אייבורי) והם ירכיבו לך מחשב

רק שתדע שאם אתה הולך לאייבורי אתה תצטרך להתעקש על מה שנותנים כאן כי אחרת הם ישמחו לדפוק אותך עם חומרה שלא שווה גרוש בהרבה כסף

מילה במילה... לחבר שלי שקנה מהם היה כתוב בחשבונית RDRAM (הרבה יותר יקר מDDR) ושמו לו DDR333... תחשוב כמה כסף הוא הפסיד על זה...

למה לך לקנות מחשב שכבר הרכיבו אותו ? מחשב "בנוי מראש", בדר"כ לא שווה הרבה ומחשב "בנוי מהראש שלנו" בדר"כ שווה הרבה יותר ביחס מחיר\ביצועים

תן לנו את התקציב שלך, השימושים ואם אתה צריך ציוד הקפי (עכבר, מקלדת, מסך, ...) ואנחנו נרכיב לך את המפרט הכי טוב שהכסף שלך יכול לקנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בראשון לציון יש לך את KSP

ומה יעזור לך מפרט?

KSP יקרנים רצח!

ואני לא מעוניין ללכת לקנות את החלקים שתמליצו ואז להרכיב, זה סתם באלגן...אני מעדיף לקנות את זה "בחבילה אחת"...

בכל מקרה זה התקציב: 3000 ואני לא מעוניין בציוד הקפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה המחשב ישמש?

ובלי קשר ישיר

KSP לא יקרנים

ואנחנו נרכיב לך מפרט כולל הרכבה

פשוט במקום שתלך לחנות ותגיד "אני רוצה מחשב" אתה תלך עם דף ותגיד "אני רוצה מחשב כזה ב-ד-י-ו-ק"

אתה בסוף תקבל מחשב מורכב קומפלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...