עזרה בשוד בנק - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשוד בנק

ביז'ו המוס

Recommended Posts

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מוכן לנדב את פבל מזיגזג, הוא אוקראיני אז הוא אוטומטית נוכל, הוא במקור מגרמניה אז הוא אמור להבין במעשי מרמה וכדומה, והוא מזיגזג, אז הוא בטוח יצא נקי מכל העניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:o

גם אני רוצה! איך אפשר בלי בחורה בשוד קלאסי?  8)

אני יכולה לרגל לפני האירוע, להשיג מהשומרים אינפורמציה חייונית,

הונאה וסחיטת מידע בצורה פסיכולוגית,

ובכלל....אני לומדת מהר...תלמדו אותי להשתמש בנשק, ואני יכולה להיכנס חופשי

ראשונה לבנק, בלי שאף אחד יחשוד בי,להישען קדימה ולהתקרב לבנקאי, ללחוש לו באוזן שיש אקדח שמכווון לבייצים שלו,

אז שיזדרז להוציא את הכסף, בינתיים יכנסו עוד כמה (בלי שעוד התחילה הפאניקה)

וילכו לעבר הכספת (שאת מיקומה כבר נדע כמובן)...

אחרי שמונה דקות לדעתי גם הכסף בקופה, וגם הכסף בכספת יהיה שלנו....כאן אפשר לירות קצת, להזדרז לעלות לגג...

ו....לאן אמרנו שטסים?  :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל נא לא לנדב אותי ... הייתי יכול להתנדב לבד .

דבר שני , אני מוכן לקחת חלק פעיל בשוד , אבל אני לא מוכן להשתמש בנשק חם . יש לי בעיה עם דברים שיורים .

אני מוכן לעשות עבודת מחקר , פעולות הסחה , נהג מילוט , או כל דבר שנצטרך לעשות .

ליבי , לא יודע מה איתך , אבל מעדיף לטוס לאיזה אי נטוש ככה ... לקנות אי קטן , לצוד מדוזות כל היום .

רק תעדכנו אותי מתי ואיפה .

count me in

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכן להיות זה שיקריא למנהל הבנק את ה"זכויות" שלו.

The path of the righteuos men is beset on all sides by the inequities of the sellfish and the tyranny of evil men. Blessed is he , who in the name of charity and good will shepherds the weak through the valley of darkess for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children.

And I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger, those who attempt to poison and destroy my brothers! And you will know my name is the lord! When I lay my vengence upon thee!!

אשרי המבין אשר יבין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PULP FICTION! (למרות שיש לך כמה שגיאות כתיב....)

Jules: You read the Bible?

Ringo: Not regularly.

Jules: There's a passage I got memorized. Ezekiel 25:17. "The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you." I been sayin' that shit for years. And if you ever heard it, it meant your ass. I never really questioned what it meant. I thought it was just a cold-blooded thing to say to a motherfucker before you popped a cap in his ass. But I saw some shit this mornin' made me think twice. Now I'm thinkin': it could mean you're the evil man. And I'm the righteous man. And Mr. .45 here, he's the shepherd protecting my righteous ass in the valley of darkness. Or it could be you're the righteous man and I'm the shepherd and it's the world that's evil and selfish. I'd like that. But that shit ain't the truth. The truth is you're the weak. And I'm the tyranny of evil men. But I'm tryin, Ringo. I'm tryin' real hard to be the shepherd.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים דווקא לא שווה מסכות כי אז תצטרכו להיכנס לבנק עם המסכות ויזהו שזה שוד ויזעיקו משטרה,אז אני מציע coverd ops - cia oporative

stealth situation ----> או שתנתקו תהזעקה לפני זה או שבמקום מסכות תעשו לכם פנים של אנשים אחרים, אתם יודעים, מפלסטיק וחול' ותיראו אחרת,

ראיתי את זה בסרטים, ואז לא ידעו שזה שוד, ואז תמשיכו ואחלה רעיון, כמובן לקחת הכל לפרופורציות הנכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתם חובבנים

אפודים כרמים, מסוקים, רכבי מילוט, נשקים.

מאיפה תשיגו את הפתק שכתוב עליו "זה שוד, את הכסף בשקית"

יש לי אחד, אני מוכן לעשות לכם דיל. 20 אחוז זה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איזה בנק הוא המטרה? באיזה בנק כבר יש מספיק כסף? זה לא USA פה.... מקסימום אפשר להשיג חצי מיליון... אני אומר טסים עם המסוק לאחת ממדינות מערב אירופה הקרובות ושם שודדים בנק... וגם היורו עכשיו חזק

וצריך מישהו שיוכל לפתוח את הכספת אם הזונה (או ג'יגלו) שאחראית על הכספת לא תפתח אותה (ומישהו שיפתח לה את הראש)

רואים שאתם חובבנים

לי יש אחד ואני יביא אותו ב19 אחוז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים שאתם חובבנים

הפתק הזה לא טוב... עדיף

"זא שוד ! ת'כסף בסכית אחשב !!!"

חייבים לשמור על אותנטיות סבירה... להראות להם שלא גמרתם כיתה א' ואין לכם מה להפסיד :hat:

ד"א אני מקווה שהטייס עצמו סיים כיתה א' ולפחות כמה שעורי טייס אחרת לא תגיעו רחוק

ד"א הפתק רק היום בדיל לא רגיל 10% בלבד +ברכת הדרך לשוד מוצלח ומהנה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א שכחתם משהו מאוד חשוב ... מה עם השמות ? הרי לא תקראו לעצמכם בשמות האמיתיים ...וגם עדיף לא בכינויים שלכם פה

לכו על משהו קלאסי... מר.פינק ,מר.בראון...

צחוק צחוק אבל יש פה מספיק חומר עיבוד לשוד בסטאנדרטים הוליוודים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור....

מה לא ידעת?

יש אנשים שככה מרוויחים למחייתם...

ויש אנשים שזה ה-hobby שלהם...

אתה יודע, זה סוג חדיש של אתגרי...שדידת בנקים...

צריך גם לרוץ, גם להפעיל את המוח, לירות...

זה אחלה של דבר...תנסה את זה יום אחד...

ממליצה בחום! :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...