אינטל מול AMD - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטל מול AMD

frank31

Recommended Posts

אנחנו ממליצים לרוב על כי הם יותר טובים ברוב האפליקציות מלבד מולטיסקנינג וקידודים. בין השאר הם זולים משמעותית מאינטל.

החנויות שאתה הולך אליהם זה חנויות שכונתיות שאין להם מושג מה הם מוכרים, הם חלק מהתוצאה של מיליארד דולר יחסי ציבור בשנה של .

דוחפים מעבד יקר של וציוד זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך לחנויות שכונתיות ונניח שכן מהי חנות שכונתית, אני עובד בגוף בטחוני גדול מאד ואני לא חושב שיש מחשב אחד .

למרות שני בעד .

נובע מהשליטה הבלתי מעורערת של בשוק הישראלי במשך שנים ארוכות, מעסקאות ענק ועבודה מול ספקים "מורשים" שמספקים את מה שהרווח ממנו הכי גדול.

בנוסף, התחילו עם אז ימשיכו איתם כדי להקל על התמיכה הטכנית.

וכמובן :

כמו שאמרתי קודם, מיליארד דולר בשנה ליחסי ציבור.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבדים של אינטל טובים

איך אפשר להגיד על מעבד עם ליבה כמו פרספוקט למעבד 'טוב'?

אתה יכול להגיד שהביצועים של ינטל טובים אבל של יותר טובים, אבל גם אם הביצועים היו זהים, ינטל זה מעבד גרוע.

שמעת פעם פרספוקט במאמץ? זה רעש מטורף.. בייחוד המעבדים עם המהירות של מעל 3.0, חבר שלי השאיר פרספוקט 3.2 יומים פועל, נשרף!!

בקשר לפותח הדיון, לינטל נוצר שם של מעבד איכותי, אם תגיד למישהו שקנית אז זה כאילו התפשרת על מוצר בינוני, אנשים אוהבים להרגיש שהם קנו את המוצר ה'איכותי', השם הזה של ינטל נוצר בזכות מילארד דולר כל שנה בפירסום, כמובן שבארץ גם היובאן של ינטל נותן לחנויות מחירים טובים אז חנויות מגבות אותו בכל מיני הסברים למה ינטל זה טוב.

כמו שחז"ל אמרו, 'עדיף שם טוב משמן טוב'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן דוד שלי השאיר פרסקוט 2.8 478 פעול למשך הלילה, הוא חזר מהבית ספר יום לאחר מכן וראה שהמעבד על 89 מעלות והמאוורר של טלמרטייק היה בשיא העוצמה (6000 סל"ד), המעבד הזה פשוט בדיחה.

בקרוב מאוד הוא עובר ל-AMD64 או נורטווד 3.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

שאלתי - מדוע רוב המפרטים המומלצים  בפורם זה מבוססים על מעבדי  , כאשר נגשים לחנות רוב ההמלצות הן .

אשמח לקבל את התייחסותכם

אחי, אין לך מושג איזה תיבת פנדורה פתחת פה...

כל חודש בערך יש אחד שפותח כאן דיון בשאלה "AMD VS INTEL" ואז...ואז האנשים פה מתחילים להתכתש ולריב (אפשר לחשוב, כמה טרנזיזטורים שתקועים על חתיכת סילקון) במשך שבועיים בערך (כולל תפוחים ושות') ואז הדיון נרגע...לשבועיים בערך עד הדיון הבא שיפתח.

ככה זה עובד בפורום הזה.

ולנושא:

אין החלטה חד-משמעית מה עדיף.

יש בנצ'ים לפה ולפה.

(ולכל אלה שהולכים לקטול אותי, בבקשה תעשו את זה מהר...  :behead: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

אמרתי טוב ישר צועקים=פרסקוט פרסקוט....יופי הבנו שבסוקט 478 הוא גרוע ,לא צריך להגיד את זה מיליון פעם...אוויששש.....

ומעניין שאף אחד פה לא זוכר את המעבדים החמים של כמו דיורון שנמצא אצלי המחשב השני על 67 מעלות במנוחה......

יש לאינטל עוד אז תפסיקו להזכיר פרסקוט כל הזמן!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אין לך מושג איזה תיבת פנדורה פתחת פה...

כל חודש בערך יש אחד שפותח כאן דיון בשאלה "AMD VS INTEL" ואז...ואז האנשים פה מתחילים להתכתש ולריב (אפשר לחשוב, כמה טרנזיזטורים שתקועים על חתיכת סילקון) במשך שבועיים בערך (כולל תפוחים ושות') ואז הדיון נרגע...לשבועיים בערך עד הדיון הבא שיפתח.

ככה זה עובד בפורום הזה.

ולנושא:

אין החלטה חד-משמעית מה עדיף.

יש בנצ'ים לפה ולפה.

(ולכל אלה שהולכים לקטול אותי, בבקשה תעשו את זה מהר...  :behead: )

couldn't be said better................

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להגיד על מעבד עם כמו פרספוקט למעבד 'טוב'?

אתה יכול להגיד שהביצועים של ינטל טובים אבל של יותר טובים, אבל גם אם הביצועים היו זהים, ינטל זה מעבד גרוע.

שמעת פעם פרספוקט במאמץ? זה רעש מטורף.. בייחוד המעבדים עם המהירות של מעל 3.0, חבר שלי השאיר פרספוקט 3.2 יומים פועל, נשרף!!

בקשר לפותח הדיון, לינטל נוצר שם של מעבד איכותי, אם תגיד למישהו שקנית אז זה כאילו התפשרת על מוצר בינוני, אנשים אוהבים להרגיש שהם קנו את המוצר ה'איכותי', השם הזה של ינטל נוצר בזכות מילארד דולר כל שנה בפירסום, כמובן שבארץ גם היובאן של ינטל נותן לחנויות מחירים טובים אז חנויות מגבות אותו בכל מיני הסברים למה ינטל זה טוב.

כמו שחז"ל אמרו, 'עדיף שם טוב משמן טוב'.

מעבד של נשרף ??? תרשה לי לגחך בדיחת השנה... :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...