ישראל התנקשה בסאלח שחאדה ! - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל התנקשה בסאלח שחאדה !

udicol

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

"למה אתם חושבים שנהרגו אזרחים חפי מפשע!"

כי אריק והצבא שלו הרגו אותם.

"כי הוא יידע שהוא מבוקש והוא ידע שישראל היא מדינה דמוקרטית והוא הסתתר מאחורי ילדים ונשים וגברים!"

לא, הוא ישן במיטה שלו. אם היתה מדינה דמוקרטית סיכול ממוקד לא היה חוקי.

"הבן אדם תיכנן לחסל ישראלים חפים מפשע! בזמן שישראל מנסה לעשות שלום הוא מתכן פיגועים!"

גם אריק תיכנן. לא מנסה לעשות שלום.

"מי שאומר שלפני 5 שעות החמאס הודיע על הפסקת הפיגועים הוא ממש סתום!!! מה חשבתם שהם יגידו????"

דווקא עד עכשיו הם לא אמרו את זה, מי יודע..

אני מאמין לזה כמו שאני מאמין לשר הביטחון.

"ואני ממש לא מבין את המדינה המסכנה הזאת!

למה אתם מתנצלים!?"

כי הרגנו חפים מפשע

"שארה"ב פיצצה חתונה מישהו מהם התנצל?"

כן.

אני מרחם עליך אם אתה רוצה להתנהג כמו ארה"ב באפגניסטן. אתה חיית אדם.

"שערפאת ממן רובים פצצות לפיגועים הבאים שהמנהגים הערבים אומרים שזה מגיע לנו אתה רואה מישהו מהם מתנצל?"

???

"אני ראיתי את ערפאת אומר שעשינו להם טווח!? (בן זונה שקרן)"

לא היה טבח, אבל היתה ענישה קולקטיבית, מה הקשר בכלל?

"ומה שהם עושים לנו איך אתם קוראים לזה?"

טרור, אם "הם" זה החמאס

"אנחנו צריכים להראות להם שאם המבוקשים יסתתרו מאחורי אנשים חפי מפשע גם החפי מפשע יהרגו!"

אתה חושב שהם יודעים מי שכן שלהם, או שמגיע להם עונש על זה?

"אז בפעם הבאה שמבוקש יכנס לשכונת מגורים יעיפו אותו משם בגלל שהם יפחדו שעוד פצצה תיזרק!"

אתה נשמע כמו אלה שאומרים שעל כל מחבל צריך להשטיח קמ"ר בעזה.

יש כינוי לאנשים כמוכם, פושעי מלחמה.

"הקלות שהייתי נותן להם זה שבמקום לזרוק פצצה של 2 טונות הייתי זורק 1.5 טון!"

ארר אם הייתי אומר מה שיש לי בבטן היו מצנזרים גם ככה.

"לאנשים אין מה לאכול ופרס הכלב רוצה לתת להם 200 מיליון שקל!

רעל הייתי נותן להם!"

עזוב רעל, ציקלוןB.

יום טוב.

לטובת מי אתה?

לאלה שכל יום מאחלים למותך?

או לאלה שרוצים שתוכל להסתובב ברחובות ולחזור בחתיכה אחת?

שמלאני בן זונה! זה שאתה גר במקום שאין פיגועים ואתה לא צריך לסבול זה לא אומר שאין סבל!

אני מקווה מאוד שלכל שמלאני יהיה פיגוע במשפחה ואז הוא יבין.

"ומה שהם עושים לנו איך אתם קוראים לזה?"

טרור, אם "הם" זה החמאס

עד כמה אתה עיוור!

מאיפה אתה חושב שיש להם כסף אם זה לא מהמיסים שאני ואתה משלמים ולערפאת שגונב כסף ומחלק לו ולנכה!

ועוד משהו חשוב שכחתי לרשום זה!

שבא לי יום אחד לבוא ולחסל את האירגון אמהות בשחור או שקוראים לטימטום הזה!

"ואני ממש לא מבין את המדינה המסכנה הזאת!

למה אתם מתנצלים!?"

כי הרגנו חפים מפשע!

בן אדם שמתחנן נגדך פיגועים לא נקרא חף מפשע!

גם המשפחה שלו לא חפה מפשע וכל השכונה לא חפה מפשע!

אני אוהב את האנשים שיושבים עם מזגן שלא יודעים מה זה אבטלה ולא סבלו אף פעם על מות חבר או בן משפחה!

היפי נפש האלה! מתחילים להגיד על שיויון זכיות! אתם גרמתם למצב הזה במיוחד פרס! אז אל תבואו ותרצו לנו!

אתם יותר גרועים מהחרדים!

העם הפלישתיני לא רוצה שלום אם הוא היה רוצה הוא כבר היה עושה!

לא לימד אותכם כלום הסכם אוסלו?

מי נותן לאויב?

תחשבו כמה עוד אזרחים חפים מפשע היו מתים אם הבן זונה שחאדה היה היום חיי!?

אז יפי נפש שכמותכם! עד שלא תיראו במו עינכים או שתרגישו על בשרכם את האהבה של הפלשתינים לעם היהודי אתם לא תבינו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל עם זה שכדי להמשיך להישאר בקהילה הזו כדאי לך להתבטא בצורה מכובדת ונורמלית יותר.

לטובת מי אתה?

אני לטובת עם כולו על כל מיעוטיו.

שמלאני בן זונה! זה שאתה גר במקום שאין פיגועים ואתה לא צריך לסבול זה לא אומר שאין סבל!

אני שמלאני ואני גאה בזה. אתה לא תקלל את ההורים שלי ולא תקלל אותי.

לידיעתך, אני גר ביישוב שהמחרק בינו לבין טול-כרם הוא 2.5 ק"מ. אל תזיין לי בשכל על שאין אצלינו פיגועים (פרט לזה שפיגועים יש בכל מקום).

אז אתה מאחל לאדם בן עמך פיגוע?! אתה שם לב למה לעזזל אתה אומר ?!?

אז אתה עכשיו עברת להיות "אלוהים" ואתה מחליט מי ייחיה ומי ימות ?! מי לעזזל אתה שתחליט על כך ?! לידיעתך, אנחנו (עם בתקפה שלפני הקמת המדינה) תכננו וביצענו פיגועים הרבה יותר רציניים כנגד הבריטים. הם הרגו את כולנו ?!!?

אני אוהב את האנשים שיושבים עם מזגן שלא יודעים מה זה אבטלה ולא סבלו אף פעם על מות חבר או בן משפחה!

היפי נפש האלה! מתחילים להגיד על שיויון זכיות! אתם גרמתם למצב הזה במיוחד פרס! אז אל תבואו ותרצו לנו!

אתם יותר גרועים מהחרדים!

אין לי מזגן בבית. שני ההורים שלי עובדים בת"א (שעה ורבע נסיע מהבית) ולא חיים על קיצבאות ביטוח לאומי. אני עובד בשביל עצמי וכך גם רוב המשפחה המורחבת שלי. וכן, אחי הגדול הוא מתכנת מוכשר שיודע בערך כל שפת תיכנות שימושית ומכיר על DataBase ויש לו תואר MCSD של מייקוסופט ועכשיו הוא התחיל לעבוד כטכנאי רכב כי אין עבודה. אז תעשה לי טובה ותסתום את הפה שלך כי אתה לא יודע על מה אתה מדבר ! אתה לא מכיר את המציאות !

כן, אני מתחיל להגן זכות השיויון!

אתה מתפלא שערבים-ישראלים עוזרים לפיגועים, למה ?! כי אתה וכל הממשלות פרט לזו של רבין (וגם היא לא כלכך) לא הייחסו למגזר העברי בישראל, לא פיתחו אותו, לא הקימו מפעלים, לא שידרגו תשתית... ואז אתה מתפלא למה.

אני אבוא ואני ארצה למי שאני רוצה כי אני שווה בדיוק כמוך במדינה הזו. אני שמאלני ואני לא תמכתי בזה שייתנו להם רובים. יש כזאת חייה. לא כולם הם פרס!

תן לי להגיד לך משהו על החרדים.

יש לך פה במדינה מגזר שלם שמהווה 1/5 מהאוכלוסיה היהודית בארץ והוא לא עובד! הוא לא תורם למשק. הוא לא משלם מיסים והוא לא משרת בצבא. הוא עלוקה על המדינה הזו. נקודה.

שר האוצר האידיוט שלנו רוצה לקצץ 7 מיליארד שקלים בתקציב. יש פיתרון הרבה יותר פשוט: אם ובטעות החרדים "יירדו אל העם" ויהיו שווים לאזרח הפשוט קופת המדינה תתעשר ב- 19 מיליארד שקלים. ואני לא מדבר על זה שהמצב הביטחוני יהיה טוב הרבה יותר אלא על זה שהמצב הכלכלי יהפוך מהתדרדרות נוסח ארגנטינה להתפתחות וצמיחה.

אז יפי נפש שכמותכם! עד שלא תיראו במו עינכים או שתרגישו על בשרכם את האהבה של הפלשתינים לעם היהודי אתם לא תבינו!

הוא לא צריך לחיות. הוא אויב המדינה והוא צריך למות. אבל ממש לא צריך להרוג איתו שכונה שלמה !!

היו יכולים לעשות קצת עבודת מודיעין טובה יותר ולדעת מתי הוא לבד. זה היה הרבה יותר טוב לנו, לעם הפלסטינאי ולתדמית של בעולם.

אני מבין ואני מבין הרבה יותר טוב ממך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתפלא שערבים-ישראלים עוזרים לפיגועים, למה ?! כי אתה וכל הממשלות פרט לזו של רבין (וגם היא לא כלכך) לא הייחסו למגזר העברי בישראל, לא פיתחו אותו, לא הקימו מפעלים, לא שידרגו תשתית... ואז אתה מתפלא למה.

ובאמת מה יש להתפלא?

עזבו את חוסר הפיתוח, מספיק לראות את הכתבה ששודרה היום באולפן שישי על מה שהולך במחסום קלנדריה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל עם זה שכדי להמשיך להישאר בקהילה הזו כדאי לך להתבטא בצורה מכובדת ונורמלית יותר.

לטובת מי אתה?

אני לטובת עם כולו על כל מיעוטיו.

אני שמלאני ואני גאה בזה. אתה לא תקלל את ההורים שלי ולא תקלל אותי.

לידיעתך, אני גר ביישוב שהמחרק בינו לבין טול-כרם הוא 2.5 ק"מ. אל תזיין לי בשכל על שאין אצלינו פיגועים (פרט לזה שפיגועים יש בכל מקום).

אז אתה עכשיו עברת להיות "אלוהים" ואתה מחליט מי ייחיה ומי ימות ?! מי לעזזל אתה שתחליט על כך ?! לידיעתך, אנחנו (עם בתקפה שלפני הקמת המדינה) תכננו וביצענו פיגועים הרבה יותר רציניים כנגד הבריטים. הם הרגו את כולנו ?!!?

אתם יותר גרועים מהחרדים!

אין לי מזגן בבית. שני ההורים שלי עובדים בת"א (שעה ורבע נסיע מהבית) ולא חיים על קיצבאות ביטוח לאומי. אני עובד בשביל עצמי וכך גם רוב המשפחה המורחבת שלי. וכן, אחי הגדול הוא מתכנת מוכשר שיודע בערך כל שפת תיכנות שימושית ומכיר על DataBase ויש לו תואר MCSD של מייקוסופט ועכשיו הוא התחיל לעבוד כטכנאי רכב כי אין עבודה. אז תעשה לי טובה ותסתום את הפה שלך כי אתה לא יודע על מה אתה מדבר ! אתה לא מכיר את המציאות !

כן, אני מתחיל להגן זכות השיויון!

אני אבוא ואני ארצה למי שאני רוצה כי אני שווה בדיוק כמוך במדינה הזו. אני שמאלני ואני לא תמכתי בזה שייתנו להם רובים. יש כזאת חייה. לא כולם הם פרס!

תן לי להגיד לך משהו על החרדים.

יש לך פה במדינה מגזר שלם שמהווה 1/5 מהאוכלוסיה היהודית בארץ והוא לא עובד! הוא לא תורם למשק. הוא לא משלם מיסים והוא לא משרת בצבא. הוא עלוקה על המדינה הזו. נקודה.

שר האוצר האידיוט שלנו רוצה לקצץ 7 מיליארד שקלים בתקציב. יש פיתרון הרבה יותר פשוט: אם ובטעות החרדים "יירדו אל העם" ויהיו שווים לאזרח הפשוט קופת המדינה תתעשר ב- 19 מיליארד שקלים. ואני לא מדבר על זה שהמצב הביטחוני יהיה טוב הרבה יותר אלא על זה שהמצב הכלכלי יהפוך מהתדרדרות נוסח ארגנטינה להתפתחות וצמיחה.

הוא לא צריך לחיות. הוא אויב המדינה והוא צריך למות. אבל ממש לא צריך להרוג איתו שכונה שלמה !!

היו יכולים לעשות קצת עבודת מודיעין טובה יותר ולדעת מתי הוא לבד. זה היה הרבה יותר טוב לנו, לעם הפלסטינאי ולתדמית של בעולם.

אני מבין ואני מבין הרבה יותר טוב ממך.

מי שגרם למצב הזה זה רק אתם!

מי קושר לצ.ה.ל את הידיים?

אם לא הייתם עכשיו צהל היה ניכנס באמא שלהם ומראה להם מיזאת ומה יקרה אם תיפגעו באזרחיה

אם אתה מתגאה להיות שמלאני אז אני מרחם עליך! שתפתח את העיניים שלך ואולי אם יום אחד תבין מי הם האנשים שגרים 2.5 ק"מ מהבית שלך אז תבין! הם אנשים שיש להם רק דבר אחד בראש! לגרום סבל ליהודים! אז אם אתה לטובתם ואם אתה דואג לבהם כל כך אז לך תחייה איתם ותיראה את האהבה שהם יחזירו לך!

כן אני מאחל לשמלאנים סבל! כי הם כמו סרטן! אנשים סובלם משפחות מתפרקות והם ועוד המניהגים שלהם אומרים שזה מגיע לנו!

אז תסביר לי איך אתה יכול לתמוך ולגרום טוב לבן אדם שרוצה לגרום לך רק רע?

"אז אתה עכשיו עברת להיות "אלוהים" ואתה מחליט מי ייחיה ומי ימות ?! מי לעזזל אתה שתחליט על כך ?! לידיעתך, אנחנו (עם ישראל בתקפה שלפני הקמת המדינה) תכננו וביצענו פיגועים הרבה יותר רציניים כנגד הבריטים. הם הרגו את כולנו ?!!?"

אם הם משחקים אותה אלוהים אז אין שום סיבה שאנחנו לא נשחק כמו אלוהים!

אני מכיר את המיציאות יותר טוב ממך!

גם אני שונא חרידים ואם יכולת להפיל גם עליהם 10 טונה של פצצה על בני ברק הייתי עושה את זה עכשיו אבל!

אני לא רואה שום חרדי מסתובב עם תיק עם חומרי נפץ אני לא ראיתי חרדי מפוצץ אוטובוסים!

אם הוא ידע שהוא מבוקש וישראל רוצה לחסל אותו (שחאדה הכלב) למה לעזעזל אתה חושב שהוא היה עם המשפחה שלו? למה אתה חושב שהוא בחר שכונת מגורים!

אני לא יודע אם שמעת אבל הפעולה זאת נידחתה 8 פעמים בגלל שישראל לא רצתה לפגוע בבן אדם שכל יום הקדיש לגרימת סבל לאזרחים יהודים חפים מפשע!

אל תבין אותי לא נכון אני שונא את הערבים כמו שאני שונא את החרדים עם השישות שבא לי לבעוט בהם!

ולמה אתה מספר לי על אחיך אתה חושב שלרגע אחד זה מעניין אותי! אני יודע שהמצב של המדינה חרא! וזה באשמת החרדים אבל עדיין שנוכל לחסוך את הכסף של העוצרים תאמין לי שהמדינה תתואשש במהירות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשך....

ואיך אתה יכול להיות בעד שיויון זכיות שאתה רואה איזה חרדי כלב שמתנגד לשבועיים בשנה לשרת שהחילונים עושים 3 שנים!

אז תוציא את המקל מהתחת ותפתח את העיניים! זה שאתה רוצה שיויון זכיות זה טוב אבל אתה לא חיי בעולם כזה!

בארה"ב ראית מה קרה בתחנת הדלק עם המשטרה והאתיופי!

ואם אתה כל כך מאמין בזכיות אז בבקה תעשה את החישוב הבא!

560 הרגוים לנו

15 הרוגים להם

אז אנחנו צריכים להרוג להם עוד 545 אזרחים חפים מפשע!

לזה אני קורא שיויון!

ואם אתה מדבר על החרדים אני רוצה לשמוע אותך על האירגון שלכם שניקרא אימהות בשחור תסביר לי אותו?

אתה חי בחלום אם אתה חושב שאי פעם יהיה שיויון זכיות או משהו דומה לזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנות ה60' ארה"ב נמצאה בעיצומה של המלחמה הקרה.

כל חיסול של ה CIA היה עלול לגרום למלחמה בין הגוש הקומוניסטי לבין מדינות המערב.

אם אני לא טועה, לחוק לא היה קשר למלחמה הקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחוקים תמיד יש קשר לפוליטיקה, בין אם פנימית ובין אם חיצונית...

ועכשיו למר 6kwar.

צורת ביטוי כמו שלך אני מכיר רק מהשוק, וגם שם לעתים מאוד רחוקות.

אלו אנשים כמוך, אך ורק כמוך, שמוציאים שם רע לימין בארץ הזאת וגורמים לכולכם להראות כמו חבורת ברברים מעידן האבן שרק חושבת 'KILL KILL KILL'.

אם רק הייתם (אתה ושכמותך) יודעים לסתום את הפה ולשלוט על עצמכם, התדמית שלנו בעולם הייתה טובה הרבה יותר, מילה שלי.

בבקשה תסביר לי איך אני גרמתי למצב, פשוט נורא מעניין אותי לדעת... אני סך הכל בן 16, אין לי זכות הצבעה.. מה כבר עשיתי שדרדר את המדינה למצב הזה?

חמוד שלי, אם צה"ל היה "נכנס באמא שלהם ומראה להם מי זאת ישראל" אז לא רק שהיו באים עשרות פיגועים בתגובה (הרי אי אפשר להשאר בתוך הערים לנצח, וגם כשצה"ל שם יש פיגועים, עובדה) אלא גם היו (חס וחלילה) מטילים עלינו סנקציות ואפילו ידידתנו הגדולה ארה"ב לא הייתה יכולה להתנגד.

איך אפשר להיות כל כך עיוור, בחיי?

פיגוע > תגובה ישראלית > פיגוע > תגובה ישראלית > פיגוע > תגובה ישראלית > פיגוע > תגובה ישראלית > פיגוע > תגובה ישראלית

אז או שפשוט נעשה מה שהנאצים עשו ונרצח את כולם, זקנים, נשים וטף או שנמצא פתרון מדיני.

כל תגובה צבאית מצד רק מחזקת את המוטיבציה שלהם ואת השנאה שלהם כלפינו, אתה עד כדי כך אטום?!

אני לא חושב שהוא צריך להסתכל על האנשים שגרים 2.5 ק"מ ממנו (שאני בטוח בכלל לא רוצים להרוג אותו, אם כי רוב הסיכויים שלא ימנעו זאת במידת הצורך), מספיק להסתכל על השכנים שלך ולהבין שגם להם יש דבר אחד בראש.

אז זה שהם עושים פיגועים נותן גם לנו זכות להרוג חפים מפשע? איזה מין מוסר מעוות יש לך?

נדמה לי שאתה חי בבועה וחושב שרק הדרך שלך נכונה, למרות שאין לך בכלל שום דרך מוגדרת חוץ מססמאות וקריאות 'מוות לערבים', כמה טיפוסי.

אגב, סתם מתוך סקרנות, יש משהו שאתה לא שונא? אממ... מה לגבי עובדים זרים? גם אותם אתה שונא? הם הרי גוזלים ממך את כל התעסוקה! או מה לגבי הרוסים? הם הרי אלו שהביאו לפה את הזנות והסמים...

איזה קל זה להאשים את כולם, הא?

איך אני יכול להיות בעד שוויון זכויות כשאני רואה חרדי שמתנגד לעשות משמר אזרחי?

איזה ניגוד אתה רואה פה? מישהו בכלל הצדיק את החרדים? הרי ברור לכולם שהם עלוקות ויש להם יותר זכויות ממה שיש לי, אז מה? זה אומר שאני צריך להתנגד לשוויון זכויות?! נראה לך שאני שמח מזה שהחרדים יכולים להתשמט מהצבא באופן חוקי?

מה אני אגיד לך, אני פשוט מתמוגג מאושר כשאני יודע שעוד דוס יושב ולומד בעוד שאני אוכל חרא בצבא...

560 הרוגים לנו ו15 להם?

מספר ההרוגים שלהם הוא קרוב ל2000 (דרור, תקן אותי אם אני טועה בבקשה).

אתה חתיכת גזען מטומטם שחוץ מ Redneck אין לך כינוי אחר, אין לי מושג למה אני בכלל מתווכח איתך אז הנושא ננעל ואם אי פעם אתה תשתמש שוב בביטויים כמו שהשתמש פה (ז"א תאחל מוות לכל אדם שהוא) אתה תעוף מהפורום בפעם השניה, והפעם לצמיתות.

הנושא ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...