ישראל התנקשה בסאלח שחאדה ! - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל התנקשה בסאלח שחאדה !

udicol

Recommended Posts

אם לא הבנת אז ,

90 אחוז מהאוכלוסייה חושבת שיש להם סיכוי באינתיפאדה הנוכחית , להעיף את העם הישראלי לים , והם תומכים בפיגועי ההתאבדות .

אז אפשר להגיד שכל העם הפלסטיני הוא אוייב החברה הישראלית . אם יגידו לך לא , אז תבין שזה מאילו שאכלו ביחד בועידות שונות בהיסטוריה , וכמובן התחבקו והתנשקו עם זקנו של ערפאת , אבו מאזן , אבו עלה , ועוד אבו אבו אבו ....

גם הילדים ששרים את שיר "הקורבן " ומאיימים לאכל בשר של חייל ישראלי נחשב לאחד שאינו חף מפשע , אלה כמתאבד פוטנציאלי , שמאיים על נשים בהריון .

90 אחוז? אני לא בטוח.

בכל מקרה הם חפים מפשע עד שהם פשעו... לפחות ככה זה בדמוקרטיה.

קווי מחשבה כאלה דירדרו אנשים להאמין שגם כל היהודים אינם באמת חפים מפשע.

למרות שאני לא משווה... רק אסור לעשות הכללות.

טוב , אז בוא ננסה טיפה להתקדם , ואני אנסה להסביר משהוא .

נכון אנחנו דמוקרטיה , אבל אנחנו דמוקרטיה לאזרחים שלנו . האזרחים בוחרים בנציגיהם לכנסת ולממשלה . הפלסטינאים , שהיו רשות מקודם , אינם שייכים לתחום ריבונותינו , ולכן הם שייכים לאוייבינו . איך מתמודדים עם אוייבים ,מנסים לעמוד בתקנות הבין לאומיות לחוקי מלחמה .

כן יש מספיק כאילו בכל רחבי העולם . נשלול את הפלסטינאים שהם מנסים לעמוד בחוקים כאילו , ונקבל עימות מזויין אכזרי חד צצדי מצידם .

נכון , אנחנו לא נפשע כמוהם כי אנחנו ממש לא כמוהם , אבל ננסה לפגוע בהם ב מ ח י ר כבד לפעמים .

אז עכשיו אתה מנסה להבין את העיניין של "אנחנו דמוקרטיה " - כאילו דההה ......

בעיני האוכלוסיה שלהם כולנו פושעים , אז באיזה כלים עליך להשתמש ע"מ להתמודד עם אכזריות כזו ? עם כלי הדמוקרטיה שממש לא חלים עליהם ? עם כלי המוסר הגבוה שלנו ? עם כלי "המדינה מתוקנת ומתורבתת " ? ננסה .

אבל אם לא נצליח , ויפרשו זאת כחולשה (ראה מקרה לבנון !) , אז גם אנחנו צריכים להיות "קצת" אכזריים ".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם לא הבנת אז ,

90 אחוז מהאוכלוסייה חושבת שיש להם סיכוי באינתיפאדה הנוכחית , להעיף את העם הישראלי לים , והם תומכים בפיגועי ההתאבדות .

אז אפשר להגיד שכל העם הפלסטיני הוא אוייב החברה הישראלית . אם יגידו לך לא , אז תבין שזה מאילו שאכלו ביחד בועידות שונות בהיסטוריה , וכמובן התחבקו והתנשקו עם זקנו של ערפאת , אבו מאזן , אבו עלה , ועוד אבו אבו אבו ....

גם הילדים ששרים את שיר "הקורבן " ומאיימים לאכל בשר של חייל ישראלי נחשב לאחד שאינו חף מפשע , אלה כמתאבד פוטנציאלי , שמאיים על נשים בהריון .

90 אחוז? אני לא בטוח.

בכל מקרה הם חפים מפשע עד שהם פשעו... לפחות ככה זה בדמוקרטיה.

קווי מחשבה כאלה דירדרו אנשים להאמין שגם כל היהודים אינם באמת חפים מפשע.

למרות שאני לא משווה... רק אסור לעשות הכללות.

אבל במציאות המזרח תיכונית, כל ערבי הוא מחבל עד שהוכיח אחרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ביותר-זאת הגישה הנכונה.

בעצם היא לא דמוקרטיה אמיתית(חוק טל),אנחנו פשוט נצטרך להתאים שלטון חדש שיתבסס על ערכי הדמוקרטיה~ אך עם הבדלים מסויימים בגלל המצב שלנו כיום.

אי אפשר לשרוד במצב שלנו אם הארץ שלנו תהיה דמוקרטיה אמיתית-אני פשוט לא מאמין שזה אפשרי.

every arab is a terrorist,shoot first-ask questions later.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ביותר-זאת הגישה הנכונה.

בעצם היא לא דמוקרטיה אמיתית(חוק טל),אנחנו פשוט נצטרך להתאים שלטון חדש שיתבסס על ערכי הדמוקרטיה~ אך עם הבדלים מסויימים בגלל המצב שלנו כיום.

אי אפשר לשרוד במצב שלנו אם הארץ שלנו תהיה דמוקרטיה אמיתית-אני פשוט לא מאמין שזה אפשרי.

every arab is a terrorist,shoot first-ask questions later.

אין אף מדינה היום שאפשר לומר שיש בה דמוקרטיה אמיתית, פשוט כי אין אף מדינה שמסוגלת לשרוד עם כזו דמוקרטיה.

מבין המדינות בעולם על פי ראותי אנחנו הכי דמוקרטיים ולכן אנחנו אוכלים אותה ובגדול.

דמוקרטיה היא שיטה מצויינת, הבעיה היא שהיא בדיוק כמו קומוניזם , מתאימה לעולם מושלם. ואין כזה דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראו את הצביעות האמריקנית, אחרי שהרגו אלפי אזרחים אפגנים בטעות (בגלל הפצצות ה"חכמות") בוש הטמבל מעז לתת ביקורת ולאמר שהפעולה היתה רשלנית.

אז הנה ההסבר שלי לבוש, זו לא אשמתנו , זו אשמת הפצצות החכמות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם לא יודעים מה זה דמוקרטיה.

לדמוקרטיה יש כלים להגן על עצמה.

לכו תלמדו אזרחות.

אין שום קשר בין דמוקרטיה למלחמה בטרור , וברשות טרור .

דפקו לך את השם הזה בראש ואתה לא מצליח למצא קישור נכון למילה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין ש"סיכול ממוקד" חורג מההגדרה

בחייך

זאת לא היתה שום הזדמנות פז חד פעמית

הם הפציצו אותו בבית שלו כשהוא ישן

בשכונת מגורים

והרגו ה-ר-ב-ה אנשים וילדים שקל לכם להקריב כקורבן.

הם נפגעי טרור, בדיוק כמו שמתנחלי עמנואל שנפגעו הם נפגעי טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה, אני אחסוך לך את המאמץ הנה ההגדרה:

טרור- שימוש אלים (או איום בשימוש לא חוקי) נגד יחידים (בעיקר נגד אזרחים חפים מפשע) או נגד רכוש.

טרור נועד להפחיד ממשלות וחברות ולכפות עליהן נקיטת פעולות שנועדו להשיג מטרות פוליטיות, אידיאלוגיות, חברתיות ודתות של מפעיליו.

זה טרור , ולא שום דבר אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מביא לי הגדרה - אל תנסה לרמות אותי בבקשה, ואם אתה רוצה לשחק במילון- בוא נשחק:

מילון אבן שושן-

טרור- אימתנות, בריונות, הטלת אימה על ידי מעשי אלימות.

טרוריזם- משטר של טרור, שיטה של אימתנות ומעשה אלימות לשם הפחדת המתנגד והשמדתו.

טרוריסט- אימתן, בריון, אדם החותר להגשמת מטרותיו על ידי הטלת אימה בדרך של רצח המתנגדים ובדרכי אלימות אחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...