ישראל התנקשה בסאלח שחאדה ! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל התנקשה בסאלח שחאדה !

udicol

Recommended Posts

אני לא מאמין !!! התנקשה באחד הרוצחים השפלים והגרועים בחמאס !!!

האירוע גדול יותר מחיסול ראייד כרמי !!! תאימנו לי אני מכיר את השפל הזה , וכולנו צריכים להצדיע לצה"ל על חיסולו.

אני מאמין שתגיע תגובה "כואבת" כלשונם של הפלסטינים , אבל זה נחוץ ! הוא אחראי למאות פעולות נגד חיילים ומתנחלים .

נ.ב : אני מת לשים אייקונים שמחים , אבל כמו שאומרים אל תשמח בנפול אוייביך ! אפילו שהאוייב יותר ממר ואכזר !

נ.ב 1 - עבד עזיז אלרנטיסי - אני מקווה שאתה בדרך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מאמין !!! התנקשה באחד הרוצחים השפלים והגרועים בחמאס !!!

האירוע גדול יותר מחיסול ראייד כרמי !!! תאימנו לי אני מכיר את השפל הזה , וכולנו צריכים להצדיע לצה"ל על חיסולו.

אני מאמין שתגיע תגובה "כואבת" כלשונם של הפלסטינים , אבל זה נחוץ ! הוא אחראי למאות פעולות נגד חיילים ומתנחלים .

נ.ב : אני מת לשים אייקונים שמחים , אבל כמו שאומרים אל תשמח בנפול אוייביך ! אפילו שהאוייב יותר ממר ואכזר !

נ.ב 1 - עבד עזיז אלרנטיסי - אני מקווה שאתה בדרך !

אין לי מושג מיהו סלאח שחאדה אבל אם הוא הרג אפילו ישראלי אחד אז מגיע לו למות ומגיע למשפחתו להגרש מביתם ולהרוס את הביית בו המשפחה והמחבל חיו!

מגיע למשפחתו לסבול סבל על מות הישראלים! - הם חינכו את המחבל אז החיילים "יחנחו" אותם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שבממשלה מתחילים להבין שכאשר לאויב אין פסיק של מוסר מלחמה לפעמים אין ברירה אלא לעשות מעשים שאחרת מעולם לא היינו עושים, כמו זה, אם ברצוננו לצאת מנצחים במלחמה מלוכלכת שנכפתה עלינו.

ואם העולם יעז להטיף לנו מוסר עלינו להזכיר להם איך הם התנהגו במצבים דומים(פחות, לא יותר)-

1942 ארה"ב - ממשלת ארה"ב מקימה 10 מחנות ריכוז ברחבי המדינה (המפורסם בינהם היה Manzanar) לאזרחים אמריקאים ממוצא יפני. מעל ל 100,000 גברים,נשים וטף נאסרו.

אוגוסט 1918 - בעקבות רצח של אישיות בריטית ע"י מחבל פלסטיני, הבריטים מחליטים "לנקום" (מילה שלהם. ע"פ מסמכים שלהם מהתקופה) ומובילים בשיירה 5 טון של חומר נפץ למרכז ג'נין כשהם משתמשים בנהגי מוניות פלסטינים בראש השיירה לסילוק מטענים. 500 מתושבי ג'נין נ-ט-ב-ח-ו.

אם למישהו יש עוד מקרים דומים אני אשמח לשמוע. Knowledge is Powder ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שבממשלה מתחילים להבין שכאשר לאויב אין פסיק של מוסר מלחמה לפעמים אין ברירה אלא לעשות מעשים שאחרת מעולם לא היינו עושים, כמו זה, אם ברצוננו לצאת מנצחים במלחמה מלוכלכת שנכפתה עלינו.

ואם העולם יעז להטיף לנו מוסר עלינו להזכיר להם איך הם התנהגו במצבים דומים(פחות, לא יותר)-

1942 ארה"ב - ממשלת ארה"ב מקימה 10 מחנות ריכוז ברחבי המדינה (המפורסם בינהם היה Manzanar) לאזרחים אמריקאים ממוצא יפני. מעל ל 100,000 גברים,נשים וטף נאסרו.

אוגוסט 1918 - בעקבות רצח של אישיות בריטית ע"י מחבל פלסטיני, הבריטים מחליטים "לנקום" (מילה שלהם. ע"פ מסמכים שלהם מהתקופה) ומובילים בשיירה 5 טון של חומר נפץ למרכז ג'נין כשהם משתמשים בנהגי מוניות פלסטינים בראש השיירה לסילוק מטענים. 500 מתושבי ג'נין נ-ט-ב-ח-ו.

תמיד יגידו לנו שאנחנו לא ברטניה , ובטוח לא ארה"ב.

וזה נכון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה טוב כאילו? אתה רוצה לשאוף לזה אני מבין? טוב מאוד בשבילך.

ארה"ב בצטערת על מחנות הריכוז האלה עד היום כמו צלקת בהסטוריה שלהם... אבל אתה לך ותחכה אותם.

כבר אין לנו מוסר משל עצמנו? אנחנו משווים אותנו לעמים אחרים כדי לדעת מה טוב ומה לא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפים מפשע נהרגו! על מה עושים מהומה ? מה הם גם שמים לב על חפים מפשע מצידינו ? על מה אנחנו מדברים .

לחימה באוייב בכל האמצעים , מכיוון שהם הרוצחים הכי גדולים בעולם של ילדים ותינוקות !

חוץ מזה לחימה במזה"ת צריכה לקדש את כל האמצעים ! כולל הריגה של אותם "חפים מפשע " , שחושבים שהם כאילו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפים מפשע נהרגו! על מה עושים מהומה ? מה הם גם שמים לב על חפים מפשע מצידינו ? על מה אנחנו מדברים .

לחימה באוייב בכל האמצעים , מכיוון שהם הרוצחים הכי גדולים בעולם של ילדים ותינוקות !

התואר שמור לרייך השלישי...

חוץ מזה לחימה במזה"ת צריכה לקדש את כל האמצעים ! כולל הריגה של אותם "חפים מפשע " , שחושבים שהם כאילו !

למה לחימה במזה"ת צריכה לקדש את כל האמצעים?

לא הבנתי למה התכוונת ב"חפים מפשע" שחושבים שהם כאילו... אנא הסבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הבנת אז ,

90 אחוז מהאוכלוסייה חושבת שיש להם סיכוי באינתיפאדה הנוכחית , להעיף את העם הישראלי לים , והם תומכים בפיגועי ההתאבדות .

אז אפשר להגיד שכל העם הפלסטיני הוא אוייב החברה הישראלית . אם יגידו לך לא , אז תבין שזה מאילו שאכלו ביחד בועידות שונות בהיסטוריה , וכמובן התחבקו והתנשקו עם זקנו של ערפאת , אבו מאזן , אבו עלה , ועוד אבו אבו אבו ....

גם הילדים ששרים את שיר "הקורבן " ומאיימים לאכל בשר של חייל ישראלי נחשב לאחד שאינו חף מפשע , אלה כמתאבד פוטנציאלי , שמאיים על נשים בהריון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני הורס את כל השמחה :P

(גם אני דיי שמח על החיסול שלו)

א-ב-ל :s07:

כמו תמיד עכשיו תבוא עוד תקופה של פיגועים ותגובות שלנו ושוב נחזור למצב הרגיל, אחרי קצת קצת זמן של שקט

ועוד משהו

נהרגו 8 ילדים.....(אני יודע שגם אצלנו נהרגו הרבה יותר ילדים בפיגועים, אבל עדיין זה בכלל לא טוב, לא לנו, ולא להסברה שלנו בעולם הפרו פלסטינאי הנחמד שלנו....)(חוץ מארה"ב ...)

רותי-תותי-סוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הבנת אז ,

90 אחוז מהאוכלוסייה חושבת שיש להם סיכוי באינתיפאדה הנוכחית , להעיף את העם הישראלי לים , והם תומכים בפיגועי ההתאבדות .

אז אפשר להגיד שכל העם הפלסטיני הוא אוייב החברה הישראלית . אם יגידו לך לא , אז תבין שזה מאילו שאכלו ביחד בועידות שונות בהיסטוריה , וכמובן התחבקו והתנשקו עם זקנו של ערפאת , אבו מאזן , אבו עלה , ועוד אבו אבו אבו ....

גם הילדים ששרים את שיר "הקורבן " ומאיימים לאכל בשר של חייל ישראלי נחשב לאחד שאינו חף מפשע , אלה כמתאבד פוטנציאלי , שמאיים על נשים בהריון .

90 אחוז? אני לא בטוח.

בכל מקרה הם חפים מפשע עד שהם פשעו... לפחות ככה זה בדמוקרטיה.

קווי מחשבה כאלה דירדרו אנשים להאמין שגם כל היהודים אינם באמת חפים מפשע.

למרות שאני לא משווה... רק אסור לעשות הכללות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל לפני שבועיים לא חיסלנו אף אחד , והם טבחו ב10 אזרחים חפים מפשע .וגם לפני חודש , לא חיסלו אף אחד , והם טבחו וטבחו וטבחו .

פשוט מנסים למצא תירוצים , למפגעים .

עוד אומרים שניסו להגיע להסכמים , אז נחכה ונחכה להסכם .... ואז עוד פעם יטבחו בנו !

בלי שום תגובה . בלי שום נקמה (שזה דבר דיי טבעי ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל עניין של זוית ראייה. מצד אחד חיסלנו את המנהיג של החמאס בעזה - שזו פעולה לגיטימית ורצויה. מצד שני - פשוט יבוא עכשיו אחד אחר ויחליף אותו, שיש לו עוד תמריץ לבצע פיגועים - כדי להוכיח שהוא חזק.

מה עשינו? סה"כ הרגנו בתהליך אנשים חפים מפשע (תגידו שלא... זה לא עקרוני) ולא השגנו כלום. מה הפסדנו? כל העולם מגנה אותנו ושוב אנחנו מטים את דעת הקהל העולמית נגדנו.

אמנם לא התכוונו להרוג אזרחים, אבל היו צריכים לקחת את זה בחשבון שכשמפציצים עם F-16, יכול להיות שפצצה של טון תפגע גם בבתים ליד! "לא היה לנו ידע על אזרחים באזור" - נו באמת! זאת עזה, יש אזרחים בכל חור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...