ישראל התנקשה בסאלח שחאדה ! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל התנקשה בסאלח שחאדה !

udicol

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב קצת חומר עיוני בנושא פצצות , עד כמה שאפר .

ה-"טיל" או הפצצה שנחתה על המחשבל הידוע לשימצה , הינה פצצת ברזל , נטו פשוטה , שמרכיבים עליה , ראש "חכם" , עם הגאים לכיוון .

אין לי מושג איזה דגם זרקו , אבל אני בטוח שמדובר על סימון , ופצצת ברזל "טיפשה" עם ראש חכם , שמנחה את הפצצה .

אין טיל - במשקל טון ! ואין טיל שיוצא ממזל"ט . אולי מל"ט , אבל לישראל אין מל"ט - מטוס ללא טייס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה פגע בבניין אחד.

טיל (או פצצה, שיהיה) שכולו איזה מטר שניים באורך לא יכול לפגוע בארבעה בניינים בבת אחת...

הפצצה נפלה על הבית של שחאדה, מהפיצוץ נפגעו בניינים סמוכים.

יודע מה, אם רצו לעשות טרור, לא היו חייבים להפציץ דווקא את הבית של שחאדה, יש הרבה בתים בעזה ולנו יש הרבה פצצות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא רצו שיקראו לזה טרור

רצו לחסל את ההוא

העיתוי נראה לשרון טוב

והגיע הזמן ל"אופס" החודשי של צה"ל

"מהפיצוץ נפגעו בנינים סמוכים"

זה כמו שתגיד שלא זרקו טיל על הבניין

זרקו עליו ובמקרה בטעות הפיצוץ הרג 15 אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא רצו שיקראו לזה טרור

רצו לחסל את ההוא

העיתוי נראה לשרון טוב

והגיע הזמן ל"אופס" החודשי של צה"ל

אני בטוח שהדבר הראשון ששרון חשב עליו כשקם בבוקר זה "איזה כיף היום יש לי הזדמנות מצויינת לעוד דם של ילדים פלסטינאים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע הבחור יוצא מהבית לפעמים

תשאל את מפיסטו איך הם היו מחסלים..

מדברים על הזדמנות פז

איזה הזדמנות פז -- הוא ישן כל לילה!!

חיפשו את הזמן הכי מתאים בשביל שרון כדי להפציץ לו את הבית

מה שרון הרויח מזה- שרון מנסה להתרחק ממסמכים

הוא לא רוצה אפילו לא הפסקת אש קטנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לך לחשוב שהוא יוצא מהבית? רוב הסיכויים שהוא בכלל כל היום חבוי במרתף, כי לדעתי זו הסיבה שרצו שהבית יקרוס כי במקרים קודמים בהם היה צורך לחסל מישהו שנמצא בתוך הבית, בוצע ירי ממסוקי תקיפה או במידת האפשר, מטנקים.

פצצה מונחה עולה הרבה כסף, לירות במישהו עם רובה עולה הרבה פחות. אם היה אפשרי לחסל אותו בדרך אחרת אני מאמין שהיו עושים זאת (למרות שלהכניס צלף או יחידת מסתערבים לתוך עזה זה דבר בלתי אפשרי, במיוחד כשזה מגיע לשלב החילוץ).

להמנע מהפסקת אש אפשר לעשות באלף ואחת דרכים שיגררו גינויים הרבה פחות כואבים (למרות שהפעם רובם מוצדקים), הרג אזרחים ממש לא מועיל לאף אחד מהצדדים במקרה הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nice-1 - קראתי בעיתון ואני רואה : "דרושים אנשי מצפון לשב"כ: אוליי תהיו אתם שתעצרו את הפאשלה הבאה ....

עקב הפאשלות הרבות , וגיוס יתר של אנשי ימין קיצוני באגפים שונים בשב"כ אנו מגייסים אותכם כדי לאזן את הבלאגן בשב"כ.

עדיפות לנוער מרץ- והעבודה . "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גורם לך לחשוב שהוא יוצא מהבית? רוב הסיכויים שהוא בכלל כל היום חבוי במרתף, כי לדעתי זו הסיבה שרצו שהבית יקרוס כי במקרים קודמים בהם היה צורך לחסל מישהו שנמצא בתוך הבית, בוצע ירי ממסוקי תקיפה או במידת האפשר, מטנקים.

פצצה מונחה עולה הרבה כסף, לירות במישהו עם רובה עולה הרבה פחות. אם היה אפשרי לחסל אותו בדרך אחרת אני מאמין שהיו עושים זאת (למרות שלהכניס צלף או יחידת מסתערבים לתוך עזה זה דבר בלתי אפשרי, במיוחד כשזה מגיע לשלב החילוץ).

להמנע מהפסקת אש אפשר לעשות באלף ואחת דרכים שיגררו גינויים הרבה פחות כואבים (למרות שהפעם רובם מוצדקים), הרג אזרחים ממש לא מועיל לאף אחד מהצדדים במקרה הזה.

אז על איזה הזדמנות פז דיברו, אם הוא לא יוצא מהבית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה פגע בבניין אחד.

טיל (או פצצה, שיהיה) שכולו איזה מטר שניים באורך לא יכול לפגוע בארבעה בניינים בבת אחת...

הפצצה נפלה על הבית של שחאדה, מהפיצוץ נפגעו בניינים סמוכים.

יודע מה, אם רצו לעשות טרור, לא היו חייבים להפציץ דווקא את הבית של שחאדה, יש הרבה בתים בעזה ולנו יש הרבה פצצות.

:D :D :D

:AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...