הורדת טורנטים באמצעות גירסאות שונות של ביטורנט במקביל - אפשרי? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הורדת טורנטים באמצעות גירסאות שונות של ביטורנט במקביל - אפשרי?

borg

Recommended Posts

אני יודע שבאימיול, ניתן להתקין על המחשב מספר קליינטים שונים (אימיול רשמי, אימיול של ליונטוורק, ועוד...) בתיקיות נפרדות, ולהגדיר לכולם תיקייה זהה בה נמצאים ההורדות של האימיול. כך, ניתן בכל פעם להפעיל קליינט שונה של אימיול, והוא מזהה באופן אוטומאטי את כל רשימת ההורדות שלי מבלי לאבד מידע.

השאלה שלי היא האם הדבר אפשרי גם בביטורנט.

האם אני יכול להתקין על המחשב מספר קליינטים שונים של ביטורנט (ביטורנט רשמי, אזוראוס, ועוד...) בתיקיות נפרדות, ולהגדיר לכולם תיקייה זהה בה נמצאים הטורנטים, כך שאני אוכל בכל פעם להפעיל קליינט שונה של ביטורנט, והוא יזהה באופן אוטומאטי את כל רשימת ההורדות שלי מבלי לאבד מידע?

אני שואל את השאלה מכיוון שהתקנתי במחשב את הקליינט הרשמי של ביטורנט, ואני רוצה לדעת שבמידה ואני אתקין את אזוראוס, אז האם הוא ימשיך את ההורדות של ביטורנט באופן שקוף? בנוסף לכך, במידה ואני לא ארצה להמשיך להשתמש באזוראוס, אז האם אני אוכל להפעיל את הביטורנט הרשמי והוא ימשיך את ההורדות של אזוראוס באופן שקוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני מחקתי והתקנתי את האזוראוס שלי

שמרתי את הטורנטים

ואחרי ההתקנה פשוט פתחתי אותם

ואז הוא שאל אותי איפה לשים אותם

והצבעתי לו על התיקיה שכבר היה בה חלק מהקובץ

ואז הוא פשוט בדק מה חסר ומה יש והמשיך בעבודה

אני מניח שזה אפשרי

אתה פשוט צריך להגדיר לו איזה כל הטורנטים איפה התיקיה שאליה אתה רוצה לשמור תקבצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא האם הדבר אפשרי גם במעבר בין קליינטים שונים של ביטורנט (מהקליינט הרשמי של ביטורנט לאזוראוס ובחזרה).

אשמח לקבל אשרור מאדם שיודע בוודאות האם הדבר אפשרי (ונעשה בשקיפות מצד המשתמש) מתוך נסיון של עבודה עם קליינטים שונים של ביטורנט.

דרך אגב, תיקיית ההורדות של ביטורנט נמצאת במחיצה שונה מהמחיצה בה התוכנה מותקנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

יש משהו שאני צריך לדעת לגבי מעבר מהקליינט הרשמי של ביטורנט לאזוראוס (מלבד הגדרה של תיקיית ההורדות)?

דרך אגב, כדאי בכלל לעבור מהקליינט הרשמי של ביטורנט לאזוראוס (לפי מה שהבנתי, באזוראוס מספיק לפתוח רק פורט אחד, בעוד שבקליינט הרשמי של ביטורנט צריך לפתוח הרבה פורטים)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...