האם קיים מעבד פנטיום 2! 450 מגהרץ? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיים מעבד פנטיום 2! 450 מגהרץ?

אוקיי

Recommended Posts

המכפלה של המעבד נעולה. אתה יכול לשחק עד מחר עם הג'מפרים ולא יקרה כלום. הדבר היחיד שאפשר לשנות זה את הבאס.

תעלה אותו מ66 בהדרגה עד כמה שאפשר ותבדוק אם המחשב יציב. ברגע שלא יציב קח קפיצה אחת אחורה ותשאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור אני ארכז את כל הדברים שיהיה מובן:

החל מפנטיום 2 כל מעבדי נעולים במכפלה אז בגלל זה לא השתנה כלום כששינית בלוח אם ל4.5.

בשביל להעלות את התדר של המעבד אתה יכול לנסות להעלות את הבאס (FSB) ל100מה"ץ או 66MHz.

המהירויות של מעבדי פנטיום 2 מתחילים מ266מה"ץ ומגיעים עד ל450מה"ץ, אז קיים P2 450MHz.

לדעתי המעבד שלך הוא פשוט 350מה"ץ אבל בכל זאת תבדוק שהFSB עובד בתדר של 66 או 100 (בהתאם למעבד שלך) ולא משהו אחר.

בהרבה לוחות לפנטיום 2 מגדירים את המכפלה והבאס בעזרת ג'אמפרים, יש כאלו שגם ע"י ג'אמפרים וגם בביוס (בדרך כלל לפנטיום 3) אז תבדוק את זה.

הערה: למעבדי הפנטיום 2 אין הגנה טרמית וחלקם חמים מאוד אז תיזהר כי אם תפעיל 2 ללא מאוורר לאורך זמן הוא עלול להשרף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, קודם כל תודה רבה, בעזרתכם למדתי כמה דברים חדשים על לוחות אם ומעבדים :)

באמת המהירות באס היתה 100.. העליתי ל 103 וזה הקפיץ את המהירות של המעבד ל 360 :)

ואגב על המעבד שלי לא כתוב מספר בסגנון הזה כתוב ככה:

350/512/100/2.0V S1

אז עכשיו אני בטוח שהמעבד הוא 350.

יש לי שאלה לבחור שעשה למעבד שלו מ 350 ל 400. או לכל מי שיודע.

צריך לקנות מאוורר חזק יותר? כי זה בסך הכל עוד 50 מגה הרץ לא? לא אמור להיות משהו רציני נכון?

בכל מקרה תודה רבה לכם! באמת עזרתם לי ואני מעריך את זה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז איך אני יודע עד כמה אני יכול להגביר את המהירות באס?

יענו איך אני יודע שהמעבד יציב והכל תקין?

ניסיתי עכשיו לעלות את המהירות באס ל 124 וזה הקפיץ לי המהירות מעבד ל 436

שזה אחלה והכל, אבל אני לא יודע איך לבדוק אם הוא תקין כי החום של המעבד לא מוצג בביוס. כתוב שזה לא זמין N/A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...