6200-------> 6600GT זה אפשרי???----- כן!! - עמוד 5 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

6200-------> 6600GT זה אפשרי???----- כן!!

HWgeek

Recommended Posts

• תגובות 86
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פתיחת צינורות הכוונה שבכרטיסים שונים בדרך כלל הבינוניים (6600 לדוגמא) יש צינורות סגורים, כלומר לא עובדים, אז עם תוכנה כלשהי אתה פותח אותם ובכך מאפשר לכרטיס מסך לרנדר יותר פיקסלים וכו', כלומר יותר ביצועים (=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך זה משתלם לNV לשווק את הכרטיס כך הריי מי יקנה את ה 6600GT אם אפשר לקנות 6200 בחצי מחיר ולהפוך אותו ל 6600? :s05:

כלומר מי הטמבל שיקנה 6600? סתאם כי יש לו יותר מדיי כסף? (אז למה לא לקנות 6800 אם יש יותר מדיי כסף :bash: )

בעע....זה ממש לא מסתדר לי, היתי בתוח ש NV ישימו חסימה פיזית או משהו ולא אפשרות לשנות ע"י קליק וחצי בתוכנה.....חחח :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך זה משתלם לNV לשווק את הכרטיס כך הריי מי יקנה את ה 6600GT אם אפשר לקנות 6200 בחצי מחיר ולהפוך אותו ל 6600?  :s05:

כלומר מי הטמבל שיקנה 6600? סתאם כי יש לו יותר מדיי כסף? (אז למה לא לקנות 6800 אם יש יותר מדיי כסף  :bash: )

בעע....זה ממש לא מסתדר לי, היתי בתוח ש NV ישימו חסימה פיזית או משהו ולא אפשרות לשנות ע"י קליק וחצי בתוכנה.....חחח  :screwy:

על מה אתה מדבר?!

א. לא כולם עושים אוברלוק, למעשה אחוז יחסית קטן מכל קוני המחשבים עושים .

ב. אמנם עם ה-6200 אתה מגיע ל-6600GT, אבל עם ה-6600GT אתה תגיע נגיד ל-6800 וכך הלאה.

ג. האוברקלוק שהופך את ה-6200 ל-6600GT מקצר משמעותית את חיי הכרטיס במיוחד אם האובר הוא עם סטוק.

אני בטוח שיש עוד סיבות שלא עולות לי עכשיו בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך זה משתלם לNV לשווק את הכרטיס כך הריי מי יקנה את ה 6600GT אם אפשר לקנות 6200 בחצי מחיר ולהפוך אותו ל 6600?  :s05:

כלומר מי הטמבל שיקנה 6600? סתאם כי יש לו יותר מדיי כסף? (אז למה לא לקנות 6800 אם יש יותר מדיי כסף  :bash: )

בעע....זה ממש לא מסתדר לי, היתי בתוח ש NV ישימו חסימה פיזית או משהו ולא אפשרות לשנות ע"י קליק וחצי בתוכנה.....חחח  :screwy:

יש אנשים שקונים את הכרטיסים/מעבדים דווקא לפי הערך המוסף שלהם,

אני למשל לא קונה מעבד או כרטיס גרפי בלי שתהיה אפשרות "לשחק" איתם.

והחברות יודעות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו זה שאתם קניתם כרטיסים יקרים סתם זה בעיה שלכם אל תנסו לתרץ את זה בחוסר ידע ובורות.

אם אתה קונה 6200+ קירור בעוד 200 שקל ומגיע למחיר של 6600 הרגיל הרי יש לך 6600GT מושלם.

אתה יכול לעשות OC לGT ומעבד לזה.

ההבדל היחידי בין הכרטיסים הוא שלGT יש זכרונות של 2.0.

אז הזכרון יגביל והליבה תעלה עוד אחרי הכל אתה משקיע בקירור הרבה יותר טוב.

ואין דבר כזה כרטיסים שלא נפתחים אם קונים חברה מסויימת אין מה לדאוג.

גיגהבייט, ספייר, כולם נפתחים. כולם ליבת A1-3.

גרסאות הTC וליבות A4 לא נפתחים.

לנווידיה זה יותר משתלם כי לתכנן חדשה זה מליונים של דולרים, עדיף להם פשוט להשאר באותו תכנון יצור כמה שיותר ואם הם יכולים ה פשוט מגבילים את הליבה.

הם לוקחים בחשבון שיהיו 2000 איש בכל מדינה שלא יתנו להם את אותו הרווח אלא פחות...אבל מה זה 2000 איש בכל מדינה לעומת 3 מיליון?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה:

האם יצאו גרסאות של 6200 עם BGA של 2.0 NS, ומתי?

והאם יצאו ליבות מסוג BXX

כןיצאו אבל רק ביפן ניראה לי

היה לי פה דיון שהראתי

זה היה 6200 עם זיכרונות 2NS שפעלו ב800MHZ

אבל אני מעדיף שיצאו כרטיסי 6200 ו6600 עם זיכרונות 256BIT זה יהיה הכי שולט!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...