שערוריה! 012 מגבילה את מהירות ההורדה בKazaa! - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שערוריה! 012 מגבילה את מהירות ההורדה בKazaa!

DrDeath

Recommended Posts

מישהו מוכן להסביר לי איך בכלל אפשר לחסום חלק מהמהירות לתוכנה כזו או אחרת???

בכל מקרה, בקאזה כמה שאתה מוריד מיותר אנשים באותו זמן זה מוריד יותר מהר...

נ.ב. הורדתי עכשיו שיר מכמה אנשים ביחד וזה היה על 40kb(והיה אחד שזה הוריד ממנו על 17kb) שהחיבור שלי הוא 0.5 ADSL...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה בטח איזה 30 אנשים שעשו Uncapping למודם ומשתמשים ברוחב פס של 1000 איש.

עשיתי את זה בזמן הניסוי לחצי שעה כדי לבדוק אם זה אפשרי בארץ ולאיזה מהירויות ניתן להגיע (הגעתי ל500 KBPS לחו"ל)

למודם כבלים אתה מתכוון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל באינטרנט זהב על ADSL 0.5 ואין את השטויות האלה..

אם היתה הגבלה כל שהיא ישר הייתי מיתנתק....

כי בכל זאת זה לא זול ההעלות של הספי ואם כבר אז עד הסוף בלי הגבלה מפגרת של KAZZA או משהו אחר.....

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו ניסיון שתפסו אחד עם מודם UNCAPPED? (אם שלו עצמו, חברים, פורומים וכו')

אני מניח שמישה לא יגיד סתם..

וחוץ מזה קשה לי להאמין שזה מאד בעייתי לספקיות להבחין כשמישהו פתאום מנצל במאות אחוזים יותר מרוחב הפס שעליו הוא חתום..

וחוץ מזה שזה לא חוקי וזה פחות או יותר גניבה ככה שאם תופסים אותך אני הייתי פחות חושש מניתוק ויותר דואג מבית משפט.. לא שווה. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו ניסיון שתפסו אחד עם מודם UNCAPPED? (אם שלו עצמו, חברים, פורומים וכו')

אני מניח שמישה לא יגיד סתם..

וחוץ מזה קשה לי להאמין שזה מאד בעייתי לספקיות להבחין כשמישהו פתאום מנצל במאות אחוזים יותר מרוחב הפס שעליו הוא חתום..

וחוץ מזה שזה לא חוקי וזה פחות או יותר גניבה ככה שאם תופסים אותך אני הייתי פחות חושש מניתוק ויותר דואג מבית משפט.. לא שווה. ::)

קשה להאמין? אז עובדה שכבר קראתי על כמה אנשים שנתפסו אחרי יומיים מינוס שהם פרצו את ההגבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי שלא!!

אני מכיר בערך שלושה אנשים שאמרתי להם על זה והם גם ניסו. שניים הצליחו אבל הפסיקו כמעט מיד כמוני. אחד עדיין עושה את זה עד עכשיו

הוא נכנס לאתר של ומוריד את כל הטריילרים על 300KBPS+ ועד היום לא עשו לו כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו לי שלא!!

אני מכיר בערך שלושה אנשים שאמרתי להם על זה והם גם ניסו. שניים הצליחו אבל הפסיקו כמעט מיד כמוני. אחד עדיין עושה את זה עד עכשיו

הוא נכנס לאתר של ומוריד את כל הטריילרים על 300KBPS+ ועד היום לא עשו לו כלום

אתה מודע לעובדה ש-300KBPS זה 37.5KB, נכון? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב: 300K_B_PS ולא 300KbPS

זתומרת בסביבות 2.4 מגהביט.

דרך אגב, תיקון: הוא כבר לא עושה את זה.

נזכרתי שדיברתי איתו לפני כמה ימים והוא מאמין שעלו עליו. פתאום המודם שלו עשה ריסטרט מעצמו ואחרי שכל הנורות דלקו הוא לא היה מחובר לאינטרנט. מבדיקה, הוא גילה שהקובץ קונפיגורציה של המודם שונה ל: block.cm

הוא חיכה כמה שעות והתקשר לתמיכה של 012, ושם שאלו אותו מה האייפי שלו. הוא מצא, אמר לבנאדם שם והוא אמר לו "17? אההה... אוקיי... נבדוק מה אפשר לעשות". הוא איתחל לו את המודם ומאז הוא עובד ויכול לגלוש.

בכלל, מבדיקה שערכתי כרגע 012 או תבל (אני לא בטוח מי אחראי על זה) שדרגו את האבטחה על השרתים ועכשיו הרבה יותר קשה למצוא את שרת הTFTP, ולכן יותר קשה לעשות UNCAPPING.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...