שערוריה! 012 מגבילה את מהירות ההורדה בKazaa! - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שערוריה! 012 מגבילה את מהירות ההורדה בKazaa!

DrDeath

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ותאמינו לי - אם זה היה אני ולא הדביל הזה - הם לא היו מגלים אותי. יש שיטות היום להגברת הפרטיות כשעושים אנקאפינג, הכל דרך קובץ הקונפיגורציה של המודם.

אני לא רוצה לפרט כאן כי כל הנושא הזה פשוט פלילי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטיות נאמרו פה על UNCAPPING

קשה למצוא שרתי TFTT זה בכלל לא נכון.

ומה שכנרא עשו לחבר שלך זה פשוט איפסן לו את המודם העלו לו FIRMWARE חדש (בטח גרסא 4.2) וזהו שישב בשרט כי עכשיו הוא לא יוכל לפרוץ.

מה אתם מתלהבים מפריצות בכלל, אתם יודעים שאתם גןנבים רוחב פס מאחרים, רוצים יותר מהירות תשלמו ומספיק לגנוב מאחרים!

לגבי המודמים החדשים שמחלקים (כפי שמישהו אמר שלא ניתן לפרוץ אותם) זה לא נכון כי אפשר לעשות DEGRADE ל FIRMWARE של המודם ואני מכיר מישהו שעובד על FIRMWARE חדש ל RCA ו שיהיה אפשר לפרוץ את המודמים הנ"ל אפילו "שמותן" אצלם FIRMWARE חדש.

אבל שוב פעם תפסיקו לגנוב!

נ.ב

אין אפשרות "לא להתפס" אפילט עם ביטלתם את ה SNMP יכולים בלי בעיה לתפוס אותכם בעזרת ה QOS ועזרת ניתור (MONITORING9 המהירות שלכם ברואתרים.

ככה שזה עבוד מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, אני לא מקצועי בעניין. אני יודע מה שקראתי מאתרים.

כשעשיתי את זה, זה היה הרבה יותר פשוט והכתובת TFTP הייתה כתובה בקונפיגוריישן מנג'ר של המודם... כשניסיתי אתמול אפילו עם Queryלא הצלחתי למצוא את השרת הזה. אני לא טוען שזה בלתי אפשרי כי אין דבר כזה. קודם זה היה פשוט - עכשיו זה יותר מסובך.

דיברתי קודם על הביטול של הSNMP והוא אפילו את זה לא עשה.

אין לי שום סיבה לחקור את העניין יותר לעומק כי אני בכלל לא מעוניין לעשות אנקאפינג (ובמיוחד אחרי מה שקרה למי שעשה - שדרך אגב היה בתקופת הניסוי של תבל, שלא היו מוגדרים בה מהירויות ללקוח בתוך חוזה, אז אני מאמין שזה לא היה פלילי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אין כזה דבר בלתי אפשרי, אולי יותר קשה, אולי יותר מסובך, אולי שיטה שונה לגמרי אבל אפשרי.

אני מכיר מישהו שפרץ את המודם שלו כשהוא היה ב-012 והיה ככה כמה שבועות. אף אחד לא תפס אותו, ואני מתערב שלא היו תופסים אותו אם הוא לא היה מפסיק. וגם אם תופסים אותך זה לא בעיה, אתה אומר "פתאום זה יותר מהיר" וגמרנו, אומרים לך לסנכרן מחדש את המודם וזהו.

דבר שני, אני ב-012 בחבילה של 1.5 והצלחתי להוריד בקאזה במהירויות הרבה יותר גבוהות מ-15% מרוחב הפס שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...