שערוריה! 012 מגבילה את מהירות ההורדה בKazaa! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שערוריה! 012 מגבילה את מהירות ההורדה בKazaa!

DrDeath

Recommended Posts

ל012 היו כנראה בעיות של עומס על רוחב הפס שלהם אז מה הפתרון שלהם? לפגוע בצרכן כמובן!

הם פשוט הגבילו את מהירות ההורדה דרך תוכנות P2P כמו קאזה ושאר התוכנות למהירות זעומה של 15% מרוחב הפס!

זאת פשוט חוצפה וחייבים לעשות משהו נגד זה.

הנה הוכחה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2015154,00.html

כל מי שיש לו מה להגיד בעניין שיכתוב את דעתו כאן!

אי אפשר לתת לדבר הזה להימשך! אם הם נתקלים בקשיים כספיים אז שידפקו מישהו אחר!

לדעתי צריך לתת לאנשים לחתום על עצומה שאומרת שאם עד לתאריך מסויים הם לא מבטלים את הרעיון המטופש הזה אז כולם מתנתקים מהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי צריך לתת לאנשים לחתום על עצומה שאומרת שאם עד לתאריך מסויים הם לא מבטלים את הרעיון המטופש הזה אז כולם מתנתקים מהם!

אני בעד!

למרות שאני לא מנוי אצלם אי אפשר לתת לדבר כזה להימשך! זאת פשוט חוצפה!

אם נותנים לנו את הכלים לגלישה מהירה שעומדים לפנינו במשך 24 שעות ואחר כך מתלוננים שאנשים "מנצלים" את רוחב הפס "לרעה"?!

אם יש להם בעיות ברוחב הפס, אז שימצאו דרך אחרת לפתור זאת , אבל בשום פנים ואופן לא על חשבון הלקוחות!

הם היו יכולים להמנע ממצב כזה אם היו מגבילים את מספר המשתמשים שלהם (כפי שנאמר במסע הפירסום שלהם) מלכתחילה, אבל כנראה שהם העדיפו כמה שיותר מנויים שיספקו להם כמה שיותר כסף!

לא יקום ולא יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עושים ??? ??? ???

מחר (יום שלישי) באים להתקין לי מתבל דרך 012, כבר דיברתי איתם, הסכמתי בעיקרון להתחייבות לשנה והעבירו את החשבון שלי למצב מיוחד עד שתבל יתקינו לי את הציוד ואז אני צריך להתקשר ולהודיע להם.

יש לי מה לעשות או שנדפקתי ???

נ.ב

עכשיו אני דרך חשבון זמני, רגיל, שהם פתחו לי כדי שיהיה לי .

בבקשה תגובות.... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בטח איזה 30 אנשים שעשו Uncapping למודם ומשתמשים ברוחב פס של 1000 איש.

עשיתי את זה בזמן הניסוי לחצי שעה כדי לבדוק אם זה אפשרי בארץ ולאיזה מהירויות ניתן להגיע (הגעתי ל500 KBPS לחו"ל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו חוצפה ממדרגה ראשונה, זה לא יאומן. Only in Israel :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

אז זהו שלא...

מסתבר שהם לא החברה היחידה שנוקטת בשיטה מתועבת שכזאת, בכתבה שנעשתה ב YNET (לינק בתחילת הת'רד) נאמר כי חברות חברות אחרות בחו"ל פועלות שאותה הדרך! זוהיא שערוריה שאין כדוגמתהף אסור לתת לה להימשך, אחרת חברות נוספות בארץ יעדיפו להגביל את הגולשים במקום לשדרג את רוחב הפס, משום שההגבלה אינה על חשבון הכסף שלהם אלא על חשבון הכסף שלנו! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שכל מי שמנוי פה על 012 (ללא התחייבות) שיתנתק עכשיו

ותראו שאו שהם יורידו מחירים או שהם יפסיקו את השערוריה הזאת....

שיט זה עכשיו גרם לי להחליט לא להתחבר אליהם עם תבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...