כמה הייתם נותנים עבור המחשב הזה? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה הייתם נותנים עבור המחשב הזה?

GRiM

Recommended Posts

בשיא הרצינות הייתי אומר, הייתי תורם אותו לילדים שאין להם כסף למחשב.

המחשב הזה שווה 500 ש"ח גג!!!

אני לא יודע מה מצבך הכלכלי (ואני לא נכנס לך לכיס) אבל אני הייתי תורם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשיא הרצינות הייתי אומר, הייתי תורם אותו לילדים שאין להם כסף למחשב.

המחשב הזה שווה 500 ש"ח גג!!!

אני לא יודע מה מצבך הכלכלי (ואני לא נכנס לך לכיס) אבל אני הייתי תורם.

אולי לך יש אבא שהוא מנהל איזה חברה או משהו אבל אל תגזים... זה לא כזה מחשב גרוע שצריך לתרום אותו...

אני אישית הייתי אומר לו שיתן אותו להורים שלו או משהו כי לא ממש שווה למכור אותו, הוא יכול לשמש את ההורים שלו או כמשחק שני בבית לדברים לא כבדים...

אם הוא מתעקש למכוא ע 900-800 ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחשב מאוד ישן אך מצוייד לשימוש משרדי וגלישה, עם זאת כשלוקחים בחשבון את ערך הרכבים, הסיכוי שיתקלקלו והפחת על מחשב, אכן 500-600 ש"ח נשמע לי סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מתלוננים, משחקים פשוטים אני מריץ על המחשב שלי מצויין (ואני לא מתכוון לכל החדשים הקיצ'יים האלה) ומאחר והמחשב שלו כמעט אותו דבר כמו שלי, אפילו יותר טוב, אם הבנאדם שקונה לא יריץ משחקים כבדים הוא לא יעשה המון בעיות. לי יש צ'יפסט VIA

והכונן שלי בכלל אסון 37 גיגה עם 2 מגה מחיצה

MX 200 1.7GHZ WILLIAMETTE

לבנאדם שלא מוכן להשקיע הרבה במחשב כנראה שלא הולך להריץ האף לייף 2 אז הוא יתפקד לא רע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתם מתלוננים, משחקים פשוטים אני מריץ על המחשב שלי מצויין (ואני לא מתכוון לכל החדשים הקיצ'יים האלה) ומאחר והמחשב שלו כמעט אותו דבר כמו שלי, אפילו יותר טוב, אם הבנאדם שקונה לא יריץ משחקים כבדים הוא לא יעשה המון בעיות. לי יש צ'יפסט VIA

והכונן שלי בכלל אסון 37 גיגה עם 2 מגה מחיצה

MX 200 1.7GHZ WILLIAMETTE

לבנאדם שלא מוכן להשקיע הרבה במחשב כנראה שלא הולך להריץ האף לייף 2 אז הוא יתפקד לא רע

מי מתלונן, אלו חוות הדעת - מחשב בגיל זה לא שווה לקנות אלא במחיר נמוך, היום ניתן לקנות מחשב מאוד טוב מבוסס SEMPRON שאינו נופל משלך ואפילו יותר טוב בכלום כסף, תחשוב על כך שזהו מחשב ישן ללא אחריות.

אני חוזר על דעתי :

זה מחשב מאוד ישן אך מצויין לשימוש משרדי וגלישה, עם זאת כשלוקחים בחשבון את ערך הרכבים, הסיכוי שיתקלקלו והפחת על מחשב, אכן 500-600 ש"ח נשמע לי סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאאאאאאאייייייייייייי........אני זוכר שלי היה את אותו לוח..............לוח מעולה ד"א.........עד ששרפתי אותו...... :nixweiss:

בכל מקרה 1100 יהיה סביר.......אנשים אל תשקחו שזה 4 ולא 3.......פנטיום שלוש היום מוכרים ב1000 אז על מה אתם מדברים?

אפילו הייתי מוכר אותו ב1500 ואני בכלל לא מגזים.......זה מחשב שיכול לספק רמת ביצועים סבירה לסטודנטים ולאנשים שלא משתמשים בו למטרות משחקים...........

ד"א

הודעה 700 :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחשב פנטיום 1 200MHz עם זיכרון של 256MB.

לא נראה לי שאפשר להתקין על המחשב הזה Windows 2000 שלא לדבר על Windows XP. אולי הוא יצליח לסחוב Windows 98SE.

משחקים אין סיכוי שאפשר להריץ על המחשב הזה, אולי רק משחקים ממש ישנים.

היה לי פעם פנטיום 1, והיה לו בעיה להריץ אפילו מסמכים גדולים ב-.

הייתי אומר שהמחשב הזה לא שווה יותר מ-200 ש"ח.

אם תמכור אותו בחלקים תוכל להרוויח יותר.

אין טעם לתרום את המחשב הזה. לילד שיקבל את המחשב הזה לא יהיה מה לעשות איתו. אם מישהו רוצה לתרום מחשב, אז שיתרום מחשב 3 או 4 ישן.

במידה ואתה לא ממש לחוץ על כסף, אתה יכול להוסיף למחשב דיסק קשיח גדול ולהפוך אותו לשרת קבצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מחשב פנטיום 1 200MHz עם זיכרון של 256MB.

לא נראה לי שאפשר להתקין על המחשב הזה Windows 2000 שלא לדבר על Windows XP. אולי הוא יצליח לסחוב Windows 98SE.

משחקים אין סיכוי שאפשר להריץ על המחשב הזה, אולי רק משחקים ממש ישנים.

היה לי פעם פנטיום 1, והיה לו בעיה להריץ אפילו מסמכים גדולים ב-.

הייתי אומר שהמחשב הזה לא שווה יותר מ-200 ש"ח.

אם תמכור אותו בחלקים תוכל להרוויח יותר.

אין טעם לתרום את המחשב הזה. לילד שיקבל את המחשב הזה לא יהיה מה לעשות איתו. אם מישהו רוצה לתרום מחשב, אז שיתרום מחשב 3 או 4 ישן.

במידה ואתה לא ממש לחוץ על כסף, אתה יכול להוסיף למחשב דיסק קשיח גדול ולהפוך אותו לשרת קבצים.

איפה אתה רואה בדיוק 1?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאאאאאאאאייייייייייייי........אני זוכר שלי היה את אותו לוח..............לוח מעולה ד"א.........עד ששרפתי אותו...... :nixweiss:

בכל מקרה 1100 יהיה סביר.......אנשים אל תשקחו שזה 4 ולא 3.......פנטיום שלוש היום מוכרים ב1000 אז על מה אתם מדברים?

אפילו הייתי מוכר אותו ב1500 ואני בכלל לא מגזים.......זה מחשב שיכול לספק רמת ביצועים סבירה לסטודנטים ולאנשים שלא משתמשים בו למטרות משחקים...........

ד"א

הודעה 700 :hat:

איפה אתם חיים? אתה רוצה לומר לי שמחשב משומש שווה ערך למחשב חדש בעל אותה מהירות ופרמטרים?

אפילו במשרד האוצר יודעים את זה ומאפשרים פחת מואץ על מחשבים!

ציוד משומש אמור לאבד מערכו לפחות כ 20% לשנה, ועוד לא דיברנו על אחריות!

אמנם המחשב יכול לספק ביצועים סבירים אבל לאורך כמה זמן?

בכל מקרה שיהיה בהצלחה -> אני רק מצטער על זה שיחליט לקנות משומש ב 1500ש"ח כשאפשר לקנות חדש ב 1700 בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...