תכנון זרימת אוויר במארז ייחודי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכנון זרימת אוויר במארז ייחודי

nice

Recommended Posts

בימים האחרונים החלטתי לאור תוספת תקציב פתאומית לסדר סוף את זרימת האוויר במארז המטורף שלי.

את זרימת האוויר כפי שרואים בתמונות קשה מאוד לסדר בגלל שניורון (יצרני המחשב הארורים) החליטו שזה יהיה חכם לקרר רק את המעבד,ולהשאיר את האוויר החם בחלק העליון של המארז.

יצירת חורים חדשים למאווררים היא אפשרית ומעשית.

זכרו גם שהאוויר הכי קר מגיע מלפנים המארז (צד שמאל) בגלל שאחורי המארז נמצאים מתחמת לשולחן.

נ.ב.

בתמונה האחרונה מלפני החלק המחורר נמצא בדרך כלל פלסטיק כך שהאזור חסום לזרימת אוויר

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון אחד בחזית למעלה ואחד בחזית למטה?

זה לא רעיון טוב לשים מאוורר למטה בגלל ששם יש את הכוננים,האווירלא יכול לעבור שם בקלות.

ולשים אחד בחזית למעלה שיכניס אוויר זה רעיון טוב,אבל אם תסתכל בתרשים הזרימה תראה שמהעבד מוציא את האוויר החם גם למעלה וגם למטה,זה ייצור מערבולות שיגרמו לכך שהאוויר החם ייכנס למעבד שוב.

רציתי לעשות ארובה בגג,אבל אז יהיה רווח בין המאוורר לבין הגג ולכן אני אצטרך מעין תעלה בין הגג למאורר. הבעיה היא שהתעלה הזאת בגלל צורת הגג צריכה להיות מותאמת אישית למידות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי לציין את העובדה שהוא הפוך,כבר שאלו על זה בעבר.

הוא הפוך בגלל ניורון,ככה הם מייצרים אותו. סקרתי הרבה זמן את זרימת האוויר עם שני מאוררים במחשב או רק עם אחד,והבנתי שניורון

דווקא צדקו בתכנון שלהם כל עוד יש מאוורר אחד לספק ואחד למעבד.

ניורון לא שמו עוד מאוורר בחור המיועד לכך בגלל שאז ייצבר המון אוויר חם שלא יוכל לצאת (בדיוק מה שאני מנסה לפתור פה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה למצות את המארז הקיים.

אם אני אעשה מאוורר איפה שהחירור המוזר אני אצטרך לשים את המאורר שהוא באלכסון,ואז החלק העליון באמת של המארז יישאר עם האוויר החם.

נראה לי שהדיון הזה לא היה רעיון טוב. נורא קשה לתכנן זרימת אוויר ככה.

סליחה על הטרחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...