Chakalaka Case lights (עדכון עמוד 3 30.6.05 הפאנל הקדמי הושלם @#$%$) - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chakalaka Case lights (עדכון עמוד 3 30.6.05 הפאנל הקדמי הושלם @#$%$)

HeAd^ShoT

Recommended Posts

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רעיון נחמד, ביצוע יפה :)

בהחלט זה לא הזיק לפנל

יאללה, תצבע, ומהר!!

אני לא יכול לראות את הצבע הזה :o

חחחח.....

אני עדיין צריך טיפה הדרכה בנוגע לזה....

צבע שחור של מוטיפ יעשה את העבודה יפה?!

כל מי שיכול לעזור לי בצביעה (חנויות, שכבות, צבעים) אז שיביא לכאן אייסיקיו ואני יהיה ממש שמח!

:jump:

רואים כמה שמח XDDDD :P ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אהלן חבר'ה....

בזמן האחרון אני התלבטתי לגבי הצביעה (לשחור) של המארז...

מט -מבריק מבריק- מט.... ואז עלה לי רעיון גאוני לראש.

באזור תעשייה לידנו יש מפעל שעושה צביעה בתנור, ואמרתי לעצמי, למה שאני סתם יתעכב על צביעה ופשוט אמסור את החלקים (דלתות,גג ופאנל קדמי) לציעה שם?

אז זה מה שאני יעשה... מקסימום תוך שבוע אני אלך אליהם ויבחר לעצמי את הצבע (אני אבקש דוגמה של מט ומבריק) ותוך שבועיים המחשב כבר יחזור צבוע.

אני משער שזה יעלה 100-200 ש"ח כי כבר צבענו אצליהם את המזגן שלנו (חחחחח הוא היה לבן דהווי- צהוב.. לירוק) וזה עלה 300ש"ח (וזה כלל גם את הרשת של הפתח יציאה)

אז גם הצורה של המזגן לא ישרה לגמרי (לא יודע עם זה משפיע על המחיר) וגם אני לוקח חלקים יותר קטנים וגם אני צובע בשחור (אולי זה יותר זול?!) וגם כבר צבענו אצליהם הרבה דברים אז ככה שיש לנו הנחה!!!

wish me luck! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השילוב של האדום עם הכחול לא משהו

אולי בימקום אדום היית לוקח צהוב צבע את המארז בחכול ככה או שחור יהיה יפה!

אבל בסך הכל יצא יפה הרבה יותר טוב ממה שהתחלת למרות שלא שווה כלכך להשקיע במארז כזה אבל שיהיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השילוב של האדום עם הכחול לא משהו

אולי בימקום אדום היית לוקח צהוב צבע את המארז בחכול ככה או שחור יהיה יפה!

אבל בסך הכל יצא יפה הרבה יותר טוב ממה שהתחלת למרות שלא שווה כלכך להשקיע במארז כזה אבל שיהיה

קיבלתי את ההודעה הפרטית שלך (וכבר החלטתי לצבוע במפעל)

אבל אני דווקא לא מסכים עם הדעה שלך.... הכחול והאדום יוצרים שילוב ניגודי יפה מאוד ונחכה עד סוף הפרויקט כדי להחליט איך יצא.

תודה... :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד שיש לך גישה לדבר כזה

אני אשמח אם תגיד לי\לנו

כמה באמת עולה דבר כזה

איך התוצאה הסופית

ואיך זה מרגיש "שלא אני עשיתי את זה"

ד"א

עוד כמה לא יזיקו בכלל ;)

אין בעיה אני אברר בכמה ימים הקרובים....

בעיקרון זה נמצא בכפר אז"ר (כן יש כזה באמת מקום ו"המפוזר מכפר אז"ר" זה משם :) ) שזה מטר מהבית שלי.

ואני מרגיש שאם אני אתן את זה לצביעה מקצועית זה גם יראה טוב וגם אני ימנע ממצב של סיבוך בצביעה ומקניית חומרים לצביעה.

סה"כ זה נראה לי עדיף גם בגלל שאני רוצה שזה יצא יפה גם אם זה אומר שאני לא יצבור נסיון בצביעה עצמית.

אם אתה רוצה בכיף.... אני אנתק מחר את המחשב מכל הכבלים יעשה לו בוק מכל הזוויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...