Chakalaka Case lights (עדכון עמוד 3 30.6.05 הפאנל הקדמי הושלם @#$%$) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Chakalaka Case lights (עדכון עמוד 3 30.6.05 הפאנל הקדמי הושלם @#$%$)

HeAd^ShoT

Recommended Posts

אהלן חבר'ה.

היום אני מתחיל את הפרויקט הראשון שלי בעקבות תום ובעיקר מה שדחף אותי זה היה הלאן.

את הפרויקט התחלתי האמת לפני חודש +- כשקראתי את המדריך לתאורה של תום ומאז התחלתי לקנות רכיבים.... 5 לדים כחולים ו5 אדומים (כנראה שהם לא יספיקו לי לכל המוד) וקימבנתי לוח הלחמות ונגדים מאבא שלי (הוא עובד בצבא במפעל של הטנק מרכבה 4 במש"א שזה בסיס בתל השומר שיש בו המון מפעלים כמו עיבוד שבבי,אלקטרוניקה וגם יש שם רתכים מצויינים אז ככה שיש לי אחלה בסיס לרוב הדברים שאני יצטרך)

ובכלל אבא שלי הוא כזה איש עם ידיים מזהב אז יש לנו המון כלים בבית שיעזרו לי בפרויקט.

כל הרעיון של התאורה בפרויקט יהיה שילוב של אדום וכחול עם אלמנטים תאורה מיוחדים

תיכנונים לפרויקט (לא לפי סדר העבודה):

1. דלת צדדית שעשויה כולה מפרספקס

2. תעלה עם שילוב של לד כחול ואדום

3. "עיניים" עם "הילה" כחולה.

4.צביעת המארז לשחור מט

5. סידור כבלים

6. הרחבת פתח של 80מ"מ ל120מ"מ בחלק האחורי של המארז.

7. ניקוי של המארז מכתמים (זמני עד הצביעה)

ובעיקרון זה כל מה שאני מתכנן (אולי יצאו לי כמה רעיונות.... ואם יש לכם עוד יותר טוב, תביאו)

תמונות:

המאוורר 120מ"מ של TT זוהר בUV

imgp09712nf.jpg

הפאנל הקדמי של המארז וה"עיניים" למטה

imgp09771ko.jpg

פנים המארז (אפשר לראות את הFan Card שהכנתי והכבל העגול של TT)

imgp09809xd.jpg

תאורה של קטודה אדומה שהאמת נראת יותר כתומה אבל נראה לי שאני ידביק עליה מסקנטייפ צבוע באדום שגם יחליש את האור שלה (יותר מדי חזק) וגם יתן חיזוק לצבע האדום.

imgp09849fm.jpg

"העיניים" ללא תאורה.... (אני יביא הדגמה של ההילה , תאמינו לי זה יצא ממש יפה במיוחד שרואים רק את האפקט של התאורה ולא את המקור אור עצמו)

imgp09857ne.jpg

התעלה שיהיה בה את השילוב של לד כחול ולד אדום

imgp09864ou.jpg

אני חושב שאפשר לדמיין איך זה יצא אבל עוד מעט אני יביא תמונה.

הסביבת עבודה שלי

imgp09879ij.jpg

למי שמופתע למה יש לי פאן קארד ואין לי שום כרטיס אז זה בגלל שיש לי מחשב ישן פחד ואני משתמש בכרטיס מסך מובנה..... ביולי אני קונה מחשב חדש.

כמו שאמרתי אני עוד מעט יצלם של חלק מהאפקטי אור.

עד אז מה דעתכם!? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמרתי שאני יצבע לשחור מט..... לפי דעתי ממש בקרוב כבר.

בקשר למחשב החדש... אני עדיין לא בטוח שהמארז הזה יכול להכניס בתוכו לוח ATX רגיל כי לי יש לוח אן MicroATX אבל נראה לי שדווקא הוא כן יכול (אם מישהו מכיר את המארז והוא יכול לענות לי על השאלה זה יהיה אחלה) אז בהתחלה חשבתי לקנות את ה Sviking והאמת שהוא גם טיפה יקר בהתחשבות בזה שהוא לא בא עם ספק.

Anyway כשיגיע אליי המחשב החדש כנראה את המחשב הישן אני ישים במארז אחר ואת החדש אני ירכיב במארז הזה (אם הוא יכול להכניס אליו לוח ATX)

ובינתיים אני ממש רק מתחיל במוד אז תצפו להרבה עידכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר יהיה מאחור (כתבתי גם את זה)

והאמת שלקחתי הרבה השראה מהפרויקט שלך מור.

צבע מט שולט!.. :lol:

בכל מקרה עכשיו אני מנקה את הפאנל הקדמי המגעיל אבל אין לי כוהול אז אני טיפה נאבק עם מסיר לק (חחחח.... טוב שיש אחות בבית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה תאורה!

ביצוע יפה ונקי!

יאללה - תרביץ עוד עידכונים ;)

לפי דעתי - תתאמן על המחשב הזה - כדי שבמחשב הבא - תהיה יותר מיומן

וכך תגיע לתוצאות טובות יותר- וגם, מן הסתם המחשב החדש יבוא עם מארז "קצת" יותר מעודכן (לפחות זה יתבטא בפנל הקדמי)

מה שייתן חזות כללית מרשימה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן:

אז ככה אתמול ישבתי וניקיתי את המארז (תודה לאל עכשיו הוא נראה נורמלי)

וגם צילמתי כמה דברים שתוכלו להבין יותר טוב את התכנון שלי.

תמונות:

המארז נקי!

dscf50524wp.jpg

הפאנל הקדמי (מבט מאחור)

אפשר לראות שבשקע השמאלי (התחתון בתמונה) עשיתי חור לLED ובדקתי איך זה יוצא.... האפקט מדהים!

dscf50480wz.jpg

כאן יש לנו עין שפירקתי מהפאנל.... אפשר לראות שיש לה שוליים כאלו וזה מה שמפריע לאור של הLED לעבור מהצדדדים, אז מה שאני יעשה זה יוריד את רוב השוליים אבל עדיין ישאיר חלק קטן.

http://img145.echo.cx/img145/7071/dscf50424ym.jpg

הרכיבים לאלמט התאורה המרכזי בתוך המארז.... לא צילמתי את הנגדים כי כנראה הם לא מתאימים אז אני יצטרך ללכת לאיזו חנות ולקנות שם כמה... (מישהו מכיר חנות טובה באזור רמת גן-גבעתיים-קירת אונו?)

dscf50561ej.jpg

זהו עם התמונות אבל יש לי הפתעה קטנה...

אני הולך לשים LED fan כחול-אדום של 8ס"מ (נכנס בול) בין העיניים נראה לי שזה יוסיף הרבה למארז אבל כדי לבדוק את זה אני עוד מעט יעשה לזה "סימולציה" בפוטושופ ונראה איך זה.

Meanwhile... אבוש (אבא ;D) מצא לי פרספקס אדום (אדום!?!? כן אדום) אז נראה מה עושים איתו וגם מצאתי פרספקס שקוף 40X40 שמתאים כמעט בול לדלת שאני יעשה.

Wish me good luck! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שזה ממש חשוב לי לדעת אז אני יעלה עוד כמה דקות כזה בוק של החיבור של הלוח אם למארז ותגידו לי אם אפשר.

בכל מקרה... המידות של הלוח שתופס את הלוח אם הם:גובהXרוחב 34X23....

אם מישהו יכול למדוד את הגודל של הלוח שלו (מארזי MID) זה יהיה ממש אחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...