קניית מצלמה - 2000-2500 -כנראה שZ5. מאיפה לקנות? האם יש המלצות אחרות? - עמוד 2 - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית מצלמה - 2000-2500 -כנראה שZ5. מאיפה לקנות? האם יש המלצות אחרות?

Qtec

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ראתי את הS2 אבל היא באמת חורגת מהתקציב. עד כמה היא טובה מהZ5?

האם חיסרון הלילה הוא עד כדי כך משמעותי? ולמה לא רואים טוב בעינית? (יכול להיות שהיא אופטית ולא דיגיטלית ובגלל זה אין הגברת אור בה?)

סגרתי את הדברים ונראה שאני אזמין מחר מ"נירטק" את הZ5 וכרטיס SANDINK SD ultra2 1G +תיק --> זה נסגר ב3074 ש"ח.. (כסופה של דלתא פילם דרך אגב)

מה אתם אומרים? אני עכשיו קצת מתלבט, למרות שגם קראתי את הביקורות ושמעתי על החסרונות. השאלה היא עד כמה החסרונות גדולים וגורעים מאיכות המצלמה?

ולמה לעזאזל רואים יותר טוב בעינית של הZ3?!

תודה על התגובות שלכם, באמת קיבלתי כאן עזרה משמעותית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה טוב?

אני שונא את העינית היא גרועה...

?

ראתי את הS2 אבל היא באמת חורגת מהתקציב. עד כמה היא טובה מהZ5?

האם חיסרון הלילה הוא עד כדי כך משמעותי? ולמה לא רואים טוב בעינית? (יכול להיות שהיא אופטית ולא דיגיטלית ובגלל זה אין הגברת אור בה?)

סגרתי את הדברים ונראה שאני אזמין מחר מ"נירטק" את הZ5 וכרטיס SANDINK SD ultra2 1G +תיק --> זה נסגר ב3074 ש"ח.. (כסופה של דלתא פילם דרך אגב)

מה אתם אומרים? אני עכשיו קצת מתלבט, למרות שגם קראתי את הביקורות ושמעתי על החסרונות. השאלה היא עד כמה החסרונות גדולים וגורעים מאיכות המצלמה?

ולמה לעזאזל רואים יותר טוב בעינית של הZ3?!

תודה על התגובות שלכם, באמת קיבלתי כאן עזרה משמעותית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום היא דיגיטלית לחלוטין ואם אתה לא בטוח אז הנה: (תרד ל-VIEWFINDER)

http://www.dpreview.com/reviews/compare_post.asp?method=sidebyside&cameras=konicaminolta_dimagez5&show=all

תקנה סטים של ואז אין מצב שאתה צריך את העינית... בבוקר אולי תצטרך אותה אם לא תראה טוב במסך אבל אז לא הבעיה ובלילה אין מצב שלא תראה בו טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אחרי כמה דחיות כנראה שנזמין בשעות הקרובות...

יש עוד דיעות שאני צריך לשמוע?

בסה"כ התרשמתי שזאת שנותנת תמורה טובה למחיר ושאני אקבל ממנה תוצאות טובות.

*קראתי את הביקורת הזאת כבר. תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח

אחי אני לא רוצה לנפץ לך אשליות אבל לי יש את המצלמה הזאת (Z5) ואתה בחיים לא תוציא כאלו מהמצלמה הזו!

אז תסלח לי, אתה לא יודע לצלם.

רק בשביל הדוגמא, יש לי את ה-Z3 וירדתי למטה וצילמתי את התמונה הנ"ל רק בכדי להראות לך שאפשר גם אפשר.

תלמד לצלם אז תוכל להוציא יפות.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי לא פעם כבר, זה הצלם - לא המצלמה :) (תראו איזו הוצאתי עם מצלמת טלפון סלולרי :screwy: ).

כנ"ל לכל אלה שמתלוננים שהמצלמות שלהן לא מצלמות טוב בלילה וכד'...שילמדו לצלם בידני ואז נדבר ::)

shuy,

התמונה לא בפוקוס ;D.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...